André F.E. DILIGENT : 1. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 17-07-1979 / 12-10-1980 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Az elnökség tagja
  • 13-10-1980 / 23-07-1984 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport) - Tag

Nemzeti pártok 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Union pour la France en Europe (Franciaország)

Képviselok 

  • 20-07-1979 / 10-01-1983 : Politikai Ügyek Bizottsága
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : A Kanadával való kapcsolatokért felelos küldöttség