Xavier DENIAU : 1. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 18-09-1981 / 14-04-1983 : Európai Progresszív Demokraták Csoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 18-09-1981 / 14-04-1983 : Défence des intérêts de la France en Europe (Franciaország)

Képviselok 

  • 09-03-1982 / 14-04-1983 : Fejlesztési és Együttmuködési Bizottság
  • 11-04-1983 / 14-04-1983 : Az ASEAN tagállamaival és az ASEAN Interparlamentáris Szervezetével (AIPO) való kapcsolatokért felelos küldöttség