Jacques DENIS : 1. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Kommunisták és Szövetségeseik Csoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Parti communiste français (Franciaország)

Alelnök 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Fejlesztési és Együttmuködési Bizottság
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : A Maghreb országokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség