Charles DELATTE : 1. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Liberálisok és Demokraták Csoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Union pour la France en Europe (Franciaország)

Alelnök 

  • 16-03-1981 / 23-07-1984 : Mezogazdasági Bizottság

Képviselok 

  • 20-07-1979 / 15-03-1981 : Mezogazdasági Bizottság
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : A Kelet-Európával való kapcsolatokért felelos küldöttség