Noel Michael DAVERN : 1. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Európai Progresszív Demokraták Csoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Fianna Fáil Party (Írország)

Alelnök 

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : A Közép-Amerikával való kapcsolatokért felelos küldöttség

Képviselok 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Mezogazdasági Bizottság