Willem ALBERS : 1. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Szocialista Csoport - Tag

Nemzeti pártok 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Partij van de Arbeid (Hollandia)

Képviselok 

  • 19-07-1979 / 23-07-1984 : Közlekedési Bizottság
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : A Jugoszláviával való kapcsolatokért felelos küldöttség