Vincent F.M. ANSQUER : 1. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Európai Progresszív Demokraták Csoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Défence des intérêts de la France en Europe (Franciaország)

Elnök 

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : A Maghreb országokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség

Képviselok 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Költségvetési Bizottság