Mechthild von ALEMANN : 3. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Liberális és Demokrata Reformisták Csoportja - Alelnök

Nemzeti pártok 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Freie Demokratische Partei (Németország)

Képviselok 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Szociális, Foglalkoztatási és Munkakörnyezeti Bizottság
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Közlekedési és Idegenforgalmi Bizottság
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : A Jugoszláviával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Az Albániával, Bulgáriával és Romániával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Szociális, Foglalkoztatási és Munkakörnyezeti Bizottság
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Az Albániával, Bulgáriával és Romániával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Az Albániával, Bulgáriával és Romániával való kapcsolatokért felelos küldöttség