Nicolas ALFONSI : 1. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 01-09-1981 / 23-07-1984 : Szocialista Csoport - Tag

Nemzeti pártok 

  • 01-09-1981 / 23-07-1984 : Mouvement des Radicaux de Gauche (Franciaország)

Képviselok 

  • 09-03-1982 / 23-07-1984 : Jogügyi Bizottság
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : A Kelet-Európával való kapcsolatokért felelos küldöttség