François MUSSO : 3. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 16-10-1989 / 18-07-1994 : Az Európai Demokrata Szövetség Csoportja - Tag

Nemzeti pártok 

  • 16-10-1989 / 18-07-1994 : Rassemblement pour la République (Franciaország)

Képviselok 

  • 25-10-1989 / 14-01-1992 : Regionális Politikai és Regionális Tervezési Bizottság
  • 25-10-1989 / 14-01-1992 : A Szovjet Szocialista Köztársaságok Szövetségével való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 26-11-1989 / 14-01-1992 : Intézményi Ügyek Bizottsága
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : A Független Államok Nemzetközösségének (CIS) köztársaságaival való kapcsolattartáshoz delegáltak
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Intézményi Ügyek Bizottsága
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : A Regionális Politika, Regionális Tervezés és a Regionális és Helyi Hatóságok közötti Kapcsolatok Bizottsága
  • 04-09-1992 / 18-07-1994 : Biztonsági és Leszerelési Albizottság
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : A Független Államok Nemzetközösségének (CIS) köztársaságaival való kapcsolattartáshoz delegáltak
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : A Független Államok Nemzetközösségének (CIS) köztársaságaival való kapcsolattartáshoz delegáltak