Giuliano FERRARA : 3. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Szocialista Csoport - Tag
  • 21-04-1993 / 17-04-1994 : az Európai Szocialisták Pártjának képviselőcsoportja - Tag
  • 18-04-1994 / 11-05-1994 : független képviselők

Nemzeti pártok 

  • 25-07-1989 / 31-12-1990 : Partito socialista italiano (Olaszország)
  • 01-01-1991 / 11-05-1994 : Indipendente (Olaszország)

Képviselok 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Jogügyek és Állampolgári Jogok Bizottsága
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Az Egyesült Nemzetek Szervezetével való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : A Finnországgal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 11-05-1994 : Jogügyek és Állampolgári Jogok Bizottsága
  • 15-05-1992 / 12-06-1992 : Petíciós Bizottság
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Az EK-Finnország Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 01-02-1994 / 11-05-1994 : Az EU-Finnország Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak

Póttag 

  • 26-07-1989 / 12-10-1990 : Ifjúsági, Kulturális, Oktatási, Média- ésSportbizottság
  • 26-10-1990 / 14-01-1992 : Politikai Ügyek Bizottsága
  • 15-01-1992 / 20-03-1992 : Az Izraellel való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : A Csehszlovákiával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 11-05-1994 : Környezeti, Közegészségügyi és Fogyasztóvédelemi Bizottság
  • 27-02-1992 / 10-02-1993 : A Jugoszláv Köztársaságokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : A volt Jugoszlávia Köztársaságaival való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : A Cseh Köztársasággal és a Szlovák Köztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 01-02-1994 / 11-05-1994 : A volt Jugoszlávia Köztársaságaival való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 01-02-1994 / 11-05-1994 : A Cseh Köztársasággal és a Szlovák Köztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség