Nora MEBRAK-ZAïDI : 3. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Szocialista Csoport - Társult tag
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : az Európai Szocialisták Pártjának képviselőcsoportja - Társult tag

Nemzeti pártok 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : apparenté Parti socialiste (Franciaország)

Képviselok 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Ifjúsági, Kulturális, Oktatási, Média- ésSportbizottság
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : A Mashreq országokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-09-1989 / 14-01-1992 : Jogügyek és Állampolgári Jogok Bizottsága
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : A Mashreq országokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Állampolgári Jogok és Belügyek Bizottsága
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : A Mashreq országokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : A Mashreq országokkal való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag 

  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : A Maghreb országokkal és az Arab Maghreb Unióval való kapcsolatokért felelos küldöttség