Renato SORU
  • Renato
    SORU
  • Europos Parlamento socialistų ir demokratų pažangiojo aljanso frakcija
  • Narys
  • Italija Partito Democratico
  • Gimimo data: 1957 m. rugpjūčio 6 d., Sanluri (CG)

Frakcijos

  • 01.07.2014 / 09.05.2016 : Europos Parlamento socialistų ir demokratų pažangiojo aljanso frakcija - Narys
  • 10.05.2016 / 15.05.2017 : Nepriklausomi nariai - Narys
  • 16.05.2017 ... : Europos Parlamento socialistų ir demokratų pažangiojo aljanso frakcija - Narys

Nacionalinės partijos

  • 01.07.2014 ... : Partito Democratico (Italija)

Narys

  • 01.07.2014 / 18.01.2017 : Ekonomikos ir pinigų politikos komitetas
  • 14.07.2014 ... : Delegacija ryšiams su Izraeliu
  • 14.07.2014 ... : Delegacija Viduržemio jūros sąjungos parlamentinėje asamblėjoje
  • 19.01.2017 / 14.05.2017 : Vidaus rinkos ir vartotojų apsaugos komitetas
  • 15.06.2017 ... : Ekonomikos ir pinigų politikos komitetas

Pavaduojantis narys

  • 08.07.2014 / 09.05.2016 : Pramonės, mokslinių tyrimų ir energetikos komitetas
  • 10.10.2014 / 09.05.2016 : Delegacija ES ir Turkijos jungtiniame parlamentiniame komitete
  • 19.01.2017 / 15.05.2017 : Ekonomikos ir pinigų politikos komitetas

Kontaktai

Bruxelles

  • Parlement européen
    Bât. Altiero Spinelli
    15G134
    60, rue Wiertz / Wiertzstraat 60
    B-1047 Bruxelles/Brussel

Strasbourg

  • Parlement européen
    Bât. Louise Weiss
    T06123
    1, avenue du Président Robert Schuman
    CS 91024
    F-67070 Strasbourg Cedex

Pašto adresas

  • European Parliament
    Rue Wiertz
    Altiero Spinelli 15G134
    1047 Brussels