Özlem DEMIREL : 9-oji Parlamento kadencija 

Frakcijos 

  • 02-07-2019 ... : Europos vieningųjų kairiųjų jungtinė frakcija/Šiaurės šalių žalieji kairieji - Narė

Nacionalinės partijos 

  • 02-07-2019 ... : DIE LINKE. (Vokietija)

Pirmininko pavaduotoja 

  • 10-07-2019 ... : Saugumo ir gynybos pakomitetis
  • 26-09-2019 ... : Delegacija ES ir Turkijos jungtiniame parlamentiniame komitete

Narys 

  • 02-07-2019 / 09-07-2019 : Saugumo ir gynybos pakomitetis
  • 02-07-2019 / 25-09-2019 : Delegacija ES ir Turkijos jungtiniame parlamentiniame komitete
  • 02-07-2019 ... : Užimtumo ir socialinių reikalų komitetas

Pavaduojanti narė 

  • 02-07-2019 ... : Užsienio reikalų komitetas

Kontaktai