Corina CREȚU : 8-oji Parlamento kadencija 

Frakcijos 

  • 01-07-2014 / 31-10-2014 : Europos Parlamento socialistų ir demokratų pažangiojo aljanso frakcija - Narė

Nacionalinės partijos 

  • 01-07-2014 / 31-10-2014 : Partidul Social Democrat (Rumunija)

Pirmininko pavaduotoja 

  • 01-07-2014 / 31-10-2014 : Europos Parlamentas

Narys 

  • 01-07-2014 / 31-10-2014 : Biuras
  • 01-07-2014 / 31-10-2014 : Užimtumo ir socialinių reikalų komitetas
  • 14-07-2014 / 31-10-2014 : Delegacija ryšiams su Izraeliu
  • 14-07-2014 / 31-10-2014 : Delegacija Viduržemio jūros sąjungos parlamentinėje asamblėjoje

Pavaduojanti narė 

  • 08-07-2014 / 31-10-2014 : Piliečių laisvių, teisingumo ir vidaus reikalų komitetas
  • 14-07-2014 / 31-10-2014 : Delegacija ES ir Serbijos stabilizacijos ir asociacijos parlamentiniame komitete

Pagrindinė parlamentinė veikla 

Kalbos per plenarinių posėdžių diskusijas 
Kalbos, sakomos per plenarinę sesiją, ir raštiški pareiškimai, susiję su plenarinių posėdžių diskusijomis. Darbo tvarkos taisyklių 194 straipsnis ir 162 straipsnio 11 dalis

Pasiūlymas(-ai) dėl rezoliucijos(-ų) 
Pasiūlymai dėl rezoliucijų aktualiais klausimais teikiami komiteto, frakcijos arba ne mažiau kaip 5 proc. Parlamento narių prašymu. Dėl jų balsuojama plenariniame posėdyje. Darbo tvarkos taisyklių 123, 128, 130b, 135 straipsniai

Pareiškimai 

Privačių interesų deklaracija