Philip BRADBOURN : 8-oji Parlamento kadencija 

Frakcijos 

  • 01-07-2014 / 20-12-2014 : Europos konservatorių ir reformuotojų frakcija - Narys

Nacionalinės partijos 

  • 01-07-2014 / 20-12-2014 : Conservative Party (Jungtinė Karalystė)

Narys 

  • 01-07-2014 / 13-07-2014 : Biudžeto komitetas
  • 01-07-2014 / 13-07-2014 : Biudžeto kontrolės komitetas
  • 14-07-2014 / 20-12-2014 : Delegacija ES ir Rusijos parlamentinio bendradarbiavimo komitete

Pavaduojantis narys 

  • 01-07-2014 / 20-12-2014 : Transporto ir turizmo komitetas
  • 14-07-2014 / 20-12-2014 : Biudžeto kontrolės komitetas
  • 14-07-2014 / 20-12-2014 : Delegacija ryšiams su Kanada
  • 02-10-2014 / 20-12-2014 : Delegacija ryšiams su Šveicarija ir Norvegija, ES ir Islandijos jungtiniame parlamentiniame komitete bei Europos ekonominės erdvės (EEE) jungtiniame parlamentiniame komitete

Pareiškimai 

Privačių interesų deklaracija