Viktor USPASKICH : 8-oji Parlamento kadencija 

Frakcijos 

  • 01-07-2014 ... : Liberalų ir demokratų aljanso už Europą frakcija - Narys

Nacionalinės partijos 

  • 01-07-2014 ... : Darbo partija (Lietuva)

Narys 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Regioninės plėtros komitetas
  • 14-07-2014 ... : Delegacija ES ir Kazachstano, ES ir Kirgizijos, ES ir Uzbekistano, ES ir Tadžikistano parlamentinio bendradarbiavimo komitetuose ir ryšiams su Turkmėnistanu ir Mongolija
  • 19-01-2017 ... : Regioninės plėtros komitetas

Pavaduojantis narys 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Teisės reikalų komitetas
  • 14-07-2014 / 08-10-2017 : Delegacija ES ir Rusijos parlamentinio bendradarbiavimo komitete
  • 19-01-2017 ... : Teisės reikalų komitetas
  • 09-10-2017 ... : Delegacija ES ir Armėnijos parlamentiniame partnerystės komitete, ES ir Azerbaidžano parlamentinio bendradarbiavimo komitete ir ES ir Gruzijos parlamentiniame asociacijos komitete
  • 09-10-2017 ... : Delegacija EURONEST parlamentinėje asamblėjoje

Kontaktai