Evžen TOŠENOVSKÝ : Gyvenimo aprašymas 

Originalo kalba : CS 

Gyvenimo aprašymas (Ši informacija skelbiama tik Parlamento nario atsakomybe)  
Atnaujinta: 26/02/2015 

Išsilavinimas (mokslo laipsniai, pedagoginiai vardai ir diplomai) 

  • 1977-1981 : universitetas: Ostravos techninio universiteto Ekonomikos mokslų fakultetas (sritis – sistemų inžinerija)

Profesinė karjera 

  • 1975-1991 : įmonės „Vítkovice, a.s.“ darbuotojas, nuo 1981 – matematikas analitikas
  • 1991-1993 : įmonės „PIKE Electronic“ matematikas analitikas
  • 2008-2009 : įmonės „Vítkovice, a.s.“ generalinio direktoriaus patarėjas

Politinė karjera 

Pareigos politinėje partijoje ar šalies profesinėje sąjungoje  
  • 1991-2014 : Demokratinės piliečių partijos (ODS) narys
  • 1994-2002 : Demokratinės piliečių partijos vykdomosios tarybos narys
  • 2003-2005 : Demokratinės piliečių partijos Ostravos apskrities skyriaus pirmininkas
  • 01/2014-2014 : Demokratinės piliečių partijos pirmininko pavaduotojas
Pareigos vietos valdžios institucijose  
  • 1993-2000 : Ostravos meras
  • 1994-2000 : Čekijos Respublikos miestų merų kolegijos pirmininkas
  • 1999-2000 : Čekijos Respublikos miestų ir savivaldybių asociacijos pirmininkas
Pareigos regiono valdžios institucijose  
  • 2000-2008 : Moravijos-Silezijos krašto valdytojas
  • 2000-2009 : Moravijos-Silezijos krašto tarybos narys
  • 2001-2008 : Čekijos Respublikos regionų asociacijos pirmininkas
Pareigos politinių partijų ar profesinių sąjungų tarptautinėse organizacijose  
  • 2002-2008 : Regionų komiteto narys
  • 2003-2008 : Regionų komiteto valdybos narys
Pareigos ES institucijose  
  • 2009-2014 : Europos Parlamento narys
  • 14/07/2009-30/06/2014 : Europos konservatorių ir reformuotojų frakcijos narys
  • 16/09/2009-30/06/2014 : Delegacijos ryšiams su Japonija narys
  • 16/07/2009-18/01/2012 : Pramonės, mokslinių tyrimų ir energetikos komiteto pirmininko pavaduotojas
  • 19/01/2012-22/01/2012 : Pramonės, mokslinių tyrimų ir energetikos komiteto narys
  • 23/01/2012-30/06/2014 : Pramonės, mokslinių tyrimų ir energetikos komiteto pirmininko pavaduotojas
  • 16/09/2009-30/06/2014 : Delegacijos ryšiams su Kinijos Liaudies Respublika pavaduojantis narys
  • 16/12/2009-18/01/2012 : Regioninės plėtros komiteto pavaduojantis narys
  • 19/01/2012-30/06/2014 : Regioninės plėtros komiteto pavaduojantis narys

Apdovanojimai 

  • 1999 m. Čekijos vidaus ministro apdovanotas Čekijos Respublikos ugniagesių gelbėtojų garbės medaliu
  • 2002 m. Prancūzijos prezidento apdovanotas Garbės legiono ordino Riterio ženklu
  • 2005 m. Austrijos prezidento apdovanotas Didžiuoju auksiniu garbės ženklu su žvaigžde „Už nuopelnus Austrijos Respublikai“
  • 2005 m. Lenkijos prezidento apdovanotas ordinu „Už nuopelnus Lenkijos Respublikai“ Karininko kryžiumi
  • 2007 m. Ostravos universitete suteiktas garbės daktaro laipsnis „Doctor honoris causa“

Kontaktai