Paieška

Padėjėjai

Tipas

Nariai

A P Steuerberatungsgesellschaft mbH Mokėjimų tarpininkai Martina MICHELS Helmut SCHOLZ Gabriele ZIMMER
A QUO S. COOP. MAD Mokėjimų tarpininkai Marina ALBIOL GUZMÁN Javier COUSO PERMUY
Jens Gustav AAGERUP JENSEN Vietiniai padėjėjai (grupė) Ole CHRISTENSEN Jeppe KOFOD Christel SCHALDEMOSE
Hameed Shah ABBASI Vietiniai padėjėjai Amjad BASHIR
ABCD CONSULTANTS Mokėjimų tarpininkai Gilles PARGNEAUX
Fleur ABELA Akredituoti padėjėjai Marlene MIZZI
Andrea ABONDIO Paslaugų teikėjai Marco ZANNI
Marta ABOUD BELLAS Akredituoti padėjėjai Tania GONZÁLEZ PEÑAS
Kaoutar ABOUSMIR Akredituoti padėjėjai Sajjad KARIM
Miryam ABRAHAM Stažuotojai Markus FERBER
Jose Ruben ABREU DE CASTRO Akredituoti padėjėjai Liliana RODRIGUES
Christoph ABT Akredituoti padėjėjai Karl-Heinz FLORENZ
ACCOUNTANTSKANTOOR G WOUTERS & CO BVBA Mokėjimų tarpininkai Hilde VAUTMANS
ACCOUNTANTSKANTOOR G. WOUTERS EN CO Mokėjimų tarpininkai Lieve WIERINCK
ACCOUNTOR TURKU/PARGAS ex-PRETAX Mokėjimų tarpininkai Nils TORVALDS
Coline ACH Akredituoti padėjėjai Christine REVAULT D'ALLONNES BONNEFOY
Ioana Catalina ACONSTANTINESEI Akredituoti padėjėjai Mihai ŢURCANU
AD OMNIA Paslaugų teikėjai Iveta GRIGULE-PĒTERSE
Biborka ADAM Akredituoti padėjėjai Ádám KÓSA
ADAMEC AUDIT S.R.O. Mokėjimų tarpininkai Miroslav POCHE Stanislav POLČÁK Michaela ŠOJDROVÁ Pavel SVOBODA Tomáš ZDECHOVSKÝ
Tomas ADAMEC Akredituoti padėjėjai Lidia Joanna GERINGER de OEDENBERG
Polykarpos ADAMIDIS Akredituoti padėjėjai Manolis KEFALOGIANNIS
Christopher ADAMS Vietiniai padėjėjai (grupė) Nigel FARAGE Raymond FINCH
Patrick Antony ADAMS Akredituoti padėjėjai Syed KAMALL
Anna Dorota ADAMSKA - PELESZ Vietiniai padėjėjai Urszula KRUPA
Francesca ADAMU Stažuotojai Salvatore CICU
Despoina ADAVALOGLOU Vietiniai padėjėjai Sotirios ZARIANOPOULOS
Matteo ADDUCI Akredituoti padėjėjai Brando BENIFEI
ADIE-Agenzia d'informazione Europea Paslaugų teikėjai David BORRELLI
ADP-AUDIT, DANE, PORADENSTVO, S.R.O. Mokėjimų tarpininkai Eduard KUKAN Ivan ŠTEFANEC
ADV. CARSTEN KISTEIN APS Mokėjimų tarpininkai Margrete AUKEN
Zviad ADZINBAIA Stažuotojai Anna Elżbieta FOTYGA
Kristina AERLIC Vietiniai padėjėjai Dubravka ŠUICA
Yves AERTS Vietiniai padėjėjai Hugues BAYET
Nicolas Albert Daniel AFFLATET Akredituoti padėjėjai Bernd LUCKE
Ana Cristina AFONSO LEITAO Akredituoti padėjėjai António MARINHO E PINTO
AG. CED SRL Mokėjimų tarpininkai Marco AFFRONTE
Ameyovi AGBEMAVOR Akredituoti padėjėjai Maurice PONGA
AGENCE FAUBOURG Paslaugų teikėjai Emmanuel MAUREL
Karl AGIUS Akredituoti padėjėjai Francis ZAMMIT DIMECH
AGL WIRTSCHAFTSTREUHAND UND STEUERBERATUNG Mokėjimų tarpininkai Karoline GRASWANDER-HAINZ Karin KADENBACH Evelyn REGNER Josef WEIDENHOLZER
AGL WIRTSCHAFTSTREUHAND UND STEUERBERATUNG Mokėjimų tarpininkai (grupė) Eugen FREUND Karoline GRASWANDER-HAINZ Karin KADENBACH Evelyn REGNER Josef WEIDENHOLZER
Matteo AGNOLETTO Vietiniai padėjėjai Renata BRIANO
Andreia AGUIAR CRUZ DA SILVA Akredituoti padėjėjai José Inácio FARIA
Yumgyul AHMEDOVA Vietiniai padėjėjai Filiz HYUSMENOVA
Jan Mikael AINALI Akredituoti padėjėjai Max ANDERSSON
Sevdzhan AKIF Vietiniai padėjėjai Ilhan KYUCHYUK
Valeriya AKSENOVA Stažuotojai Iveta GRIGULE-PĒTERSE
Iina Maari Inkeri ALANKO Akredituoti padėjėjai Sirpa PIETIKÄINEN
Giovanni ALBANI Mokėjimų tarpininkai Damiano ZOFFOLI
Betuel ALBAYRAK Akredituoti padėjėjai Matthijs van MILTENBURG
Sarah Maria ALBER Akredituoti padėjėjai Ingeborg GRÄSSLE
Josep Maria ALBERT DE PACO Vietiniai padėjėjai María Teresa GIMÉNEZ BARBAT
Pilar ALBERT SANCHEZ Akredituoti padėjėjai Santiago FISAS AYXELÀ
Jelena ALEKSIC Vietiniai padėjėjai Ivo VAJGL
Nevena ALEKSIEVA Vietiniai padėjėjai Sergei STANISHEV
Miglė Alenčikaitė Akredituoti padėjėjai Antanas GUOGA
Ruxandra-Alina ALEXE Vietiniai padėjėjai Daciana Octavia SÂRBU
Andrea ALIVERTI Paslaugų teikėjai Lara COMI
Zooula ALKIVIADI Vietiniai padėjėjai Demetris PAPADAKIS
All Profit Business & Co s.c. Mokėjimų tarpininkai Danuta JAZŁOWIECKA
Connor ALLEN Stažuotojai Sajjad KARIM
John ALLEN Vietiniai padėjėjai Tim AKER
ALLOTT AND ASSOCIATES LIMITED Paslaugų teikėjai John PROCTER
ALLROUND SERVICE GmbH Mokėjimų tarpininkai Udo VOIGT
Par Rikard ALLVIN Vietiniai padėjėjai Max ANDERSSON
Lajos ALMASI Vietiniai padėjėjai Krisztina MORVAI
Nagore ALMENA ARBEO Akredituoti padėjėjai Pilar del CASTILLO VERA
ALMOND TREE s.r.l. Paslaugų teikėjai Rosa D'AMATO
Alba ALONSO GARCIA Vietiniai padėjėjai (grupė) Clara Eugenia AGUILERA GARCÍA Inés AYALA SENDER José BLANCO LÓPEZ Soledad CABEZÓN RUIZ Jonás FERNÁNDEZ Iratxe GARCÍA PÉREZ Eider GARDIAZABAL RUBIAL Enrique GUERRERO SALOM Sergio GUTIÉRREZ PRIETO Ramón JÁUREGUI ATONDO Juan Fernando LÓPEZ AGUILAR Inmaculada RODRÍGUEZ-PIÑERO FERNÁNDEZ Elena VALENCIANO
Jaime Ignacio ALONSO MAYLIN Stažuotojai Carlos ITURGAIZ
ALPHA ACCOUNTING AND CONSULTING SA Mokėjimų tarpininkai Maria SPYRAKI
Laure ALTEIRAC Akredituoti padėjėjai Michèle ALLIOT-MARIE
Marie Katharina ALTER Akredituoti padėjėjai Gesine MEISSNER
Giancarlo ALTIERI Akredituoti padėjėjai (grupė) Andrea COZZOLINO Roberto GUALTIERI
Pierre-Edouard Tamatoa ALTIERI Akredituoti padėjėjai Renaud MUSELIER
Jon ALTOLAGIRRE ASKASIBAR Vietiniai padėjėjai Ana MIRANDA
ALTONEO Conseil Mokėjimų tarpininkai Jean ARTHUIS
Magali ALTOUNIAN Akredituoti padėjėjai Françoise GROSSETÊTE
Victor Luis ALVAREZ MARTINEZ Vietiniai padėjėjai Estefanía TORRES MARTÍNEZ
Nataniel Mario ALVES ARAUJO Stažuotojai José Manuel FERNANDES
JOSE ALBERTO ALVES PEREIRA Akredituoti padėjėjai (grupė) Francisco ASSIS Ana GOMES Liliana RODRIGUES Maria João RODRIGUES Manuel dos SANTOS Ricardo SERRÃO SANTOS Pedro SILVA PEREIRA Carlos ZORRINHO
Antonella ALVISINI Akredituoti padėjėjai Paolo DE CASTRO
AM ASPECT OOD Mokėjimų tarpininkai Eva MAYDELL
Maria Do Rosario Henriques AMADOR Vietiniai padėjėjai João PIMENTA LOPES
Hakan AMASYALI Akredituoti padėjėjai Filiz HYUSMENOVA
Jean Etienne Marie Patrick AMAUDRIC DU CHAFFAUT Akredituoti padėjėjai Angélique DELAHAYE
Benedetta AMBROGETTI Vietiniai padėjėjai Simona BONAFÈ
Marlena Agnieszka AMBROZIK Vietiniai padėjėjai Urszula KRUPA
Justyna AMKO Ameljan-Kowalska Paslaugų teikėjai Kazimierz Michał UJAZDOWSKI
Filomena AMOR MERINO Vietiniai padėjėjai (grupė) Clara Eugenia AGUILERA GARCÍA Inés AYALA SENDER José BLANCO LÓPEZ Soledad CABEZÓN RUIZ Jonás FERNÁNDEZ Iratxe GARCÍA PÉREZ Eider GARDIAZABAL RUBIAL Enrique GUERRERO SALOM Sergio GUTIÉRREZ PRIETO Ramón JÁUREGUI ATONDO Juan Fernando LÓPEZ AGUILAR Inmaculada RODRÍGUEZ-PIÑERO FERNÁNDEZ Elena VALENCIANO
Alexandre AMRANE Vietiniai padėjėjai Franck PROUST
Slavina ANCHEVA Stažuotojai Eva MAYDELL
Michel Vincent ANDERLINI Akredituoti padėjėjai Jasenko SELIMOVIC
Jens ANDERSEN Vietiniai padėjėjai Margrete AUKEN
Martin ANDERSEN Akredituoti padėjėjai (grupė) Ole CHRISTENSEN Jeppe KOFOD Christel SCHALDEMOSE
Mikkel Bang Andersen Akredituoti padėjėjai (grupė) Ole CHRISTENSEN Jeppe KOFOD Christel SCHALDEMOSE
Mikkel Mejling ANDERSEN Akredituoti padėjėjai (grupė) Ole CHRISTENSEN Jeppe KOFOD Christel SCHALDEMOSE
Martin ANDERSSON Akredituoti padėjėjai Fredrick FEDERLEY
Olivia Jeanna Beatrice ANDERSSON Akredituoti padėjėjai Gunnar HÖKMARK
Karen Louise Anderton Vietiniai padėjėjai Keith TAYLOR
Eszter Helga ANDITS Akredituoti padėjėjai Lívia JÁRÓKA
Guenter ANDRAE Vietiniai padėjėjai Peter JAHR
Marton ANDRASSY Akredituoti padėjėjai Tamás DEUTSCH
Elsa Andreadou Akredituoti padėjėjai Kostas CHRYSOGONOS
Nikolay ANDREEV Akredituoti padėjėjai Nikolay BAREKOV
Magdalina ANDREEVA Akredituoti padėjėjai Nikolay BAREKOV
Luis Ignacio ANDREU PALOMARES Vietiniai padėjėjai Florent MARCELLESI
MIEKE ANDRIESE Akredituoti padėjėjai Marcel de GRAAFF
Adriana-Roxana ANDRONIC Akredituoti padėjėjai Damian DRĂGHICI
Marzena ANDRYCHOWICZ-GREGORCZYK Vietiniai padėjėjai Stanisław ŻÓŁTEK
Artur ANDRYSIAK Paslaugų teikėjai Jarosław KALINOWSKI
Perrine ANDRZEJEWSKI Akredituoti padėjėjai Gilles PARGNEAUX
Anabel ANDUJAR VAZQUEZ Akredituoti padėjėjai Francisco José MILLÁN MON
Kiril ANGELOV Vietiniai padėjėjai Nikolay BAREKOV
MITKO ANGELOV Akredituoti padėjėjai Svetoslav Hristov MALINOV
Daniel ANGER Vietiniai padėjėjai Arne LIETZ
Ioan Mircea Anghel Vietiniai padėjėjai Emilian PAVEL
Raluca ANGHEL Akredituoti padėjėjai Emilian PAVEL
Elena ANGHELINI Vietiniai padėjėjai Claudiu Ciprian TĂNĂSESCU
Lisa Joana ANKE Stažuotojai Reinhard BÜTIKOFER
Dario ANNOSCIA Akredituoti padėjėjai Alfred SANT
Konstantina ANTHI Akredituoti padėjėjai Eva KAILI
Andrei-Tiberius ANTOHI Vietiniai padėjėjai Dan NICA
Stephanie ANTOINE-JACQUEMARD Akredituoti padėjėjai Frank ENGEL
Michela ANTONIOLI Vietiniai padėjėjai Massimiliano SALINI
Desislava ANTONOVA Vietiniai padėjėjai Svetoslav Hristov MALINOV
Marina ANTONOVA Akredituoti padėjėjai Andrey NOVAKOV
Sebastian ANTRAK Vietiniai padėjėjai Marcus PRETZELL
Saara ANTTINEN Akredituoti padėjėjai Liisa JAAKONSAARI
Vytautas ANUZIS Vietiniai padėjėjai Valentinas MAZURONIS
Erik APEL Vietiniai padėjėjai Bodil VALERO
Ana Cristina Apolinario Delgado Akredituoti padėjėjai António MARINHO E PINTO
APOSTROF MEDIA SRL Paslaugų teikėjai Maria GRAPINI
APS STEUERBERATER Mokėjimų tarpininkai Sylvia-Yvonne KAUFMANN Jo LEINEN Arne LIETZ Susanne MELIOR
APSIS AUDIT Mokėjimų tarpininkai Nathalie GRIESBECK Robert ROCHEFORT
Michael AQUILINA Vietiniai padėjėjai Francis ZAMMIT DIMECH
AQUILONIS d.o.o Paslaugų teikėjai Davor ŠKRLEC
Maximilian Marcello Horst ARACENA Akredituoti padėjėjai Franz OBERMAYR
David ARANDA MUROS Vietiniai padėjėjai Maria Lidia SENRA RODRÍGUEZ
Daniel Filipe ARAUJO CASTRO NEVES Akredituoti padėjėjai Paulo RANGEL
Nuno Filipe ARAUJO DE ALMEIDA DE ECA GUIMARAES Akredituoti padėjėjai Maria João RODRIGUES
Stefano ARCAMONE Akredituoti padėjėjai Giuseppe FERRANDINO
ARCOLYS Paslaugų teikėjai Michèle ALLIOT-MARIE
Henrieta Costina ARDELEAN Vietiniai padėjėjai Daniel BUDA
Monica ARENAS Vietiniai padėjėjai Louis MICHEL
Maxime ARGENTIN Vietiniai padėjėjai Nicolas BAY
Juan ARGUELLES VIDAL Stažuotojai Rosa ESTARÀS FERRAGUT
Cristina Maria ARION Akredituoti padėjėjai Cristian Dan PREDA
Joseph Andrew ARKLEY Vietiniai padėjėjai William (The Earl of) DARTMOUTH
Antonino ARLACCHI Akredituoti padėjėjai Ivo VAJGL
Robert Andrew ARMSTRONG Stažuotojai Daniel HANNAN
Pierre-Yvain ARNAUD Vietiniai padėjėjai Guillaume BALAS
Christian ARON Vietiniai padėjėjai Angelika NIEBLER
Miguel Xavier ARTETA ARILLA Vietiniai padėjėjai Maite PAGAZAURTUNDÚA RUIZ
Artsylvania Media Srl Paslaugų teikėjai Daniel BUDA
Cecilia ARVEDI Akredituoti padėjėjai Daniela AIUTO
Leonie ARZBERGER Vietiniai padėjėjai Nadja HIRSCH
ASACOS Paslaugų teikėjai Silvia COSTA
ASAT CONSULTING (EX TAX ADVISORY & CONSULTING SRL) Mokėjimų tarpininkai Adina-Ioana VĂLEAN
Antoaneta ASENOVA Akredituoti padėjėjai Filiz HYUSMENOVA
Asenia ASENOVA Vietiniai padėjėjai Nikolay BAREKOV
ASIANAJOTOIMISTO FERENDA NORDEN OY Mokėjimų tarpininkai Elsi KATAINEN Pirkko RUOHONEN-LERNER
ASIMMETRIE Paslaugų teikėjai Marco ZANNI
Alise ASKINEZERE Akredituoti padėjėjai Catherine STIHLER
ASOCIATIA DEMOCRATIE, DIALOG, CIVILIZATIE Paslaugų teikėjai Monica MACOVEI
Rayan ASSAF Stažuotojai Peter KOUROUMBASHEV
Andre ASSARSSON Vietiniai padėjėjai Gunnar HÖKMARK
ASSOCIATION DES DEPUTES EUROPEENS Mokėjimų tarpininkai Marie-Pierre VIEU
ASSOCIATION DES DEPUTES EUROPEENS PCF Mokėjimų tarpininkai Patrick LE HYARIC
Karl-Hadrien ASTIE Vietiniai padėjėjai (grupė) Angélique DELAHAYE Brice HORTEFEUX
ASTRA REFIZ D.O.O. Mokėjimų tarpininkai Tonino PICULA Davor ŠKRLEC
Magdalena Zhivkova Atanasova Vietiniai padėjėjai Nikolay BAREKOV
Tsvetelina ATANASOVA Vietiniai padėjėjai Georgi PIRINSKI
Georgios ATHANASIADIS Akredituoti padėjėjai Theodoros ZAGORAKIS
Tom Simon ATHENSTAEDT Akredituoti padėjėjai Romeo FRANZ
Stephen Bryan ATKINSON Akredituoti padėjėjai James CARVER
Dimitrios Atreidis Vietiniai padėjėjai Theodoros ZAGORAKIS
Luca ATTANASIO Paslaugų teikėjai Silvia COSTA
Stefania ATZERI Vietiniai padėjėjai Elisabetta GARDINI
AUDECA Mokėjimų tarpininkai Guillaume BALAS Isabelle THOMAS
Patrice AUDIBERT Akredituoti padėjėjai Frédérique RIES
AUDIT CONSEIL EXPERTISE - Guy Castinel Mokėjimų tarpininkai Renaud MUSELIER
AUDITAX Mokėjimų tarpininkai Vladimír MAŇKA Boris ZALA
Aurelia Serena Auerbacher Akredituoti padėjėjai Siegfried MUREŞAN
Claas AUGNER Paslaugų teikėjai Martin SONNEBORN
Elisabeth AUGUSTIN Vietiniai padėjėjai Kerstin WESTPHAL
James Frederick AULIFFE Akredituoti padėjėjai Richard ASHWORTH
Crawford Roy Martin AUSTIN Akredituoti padėjėjai Steven WOOLFE
David AVILA Mokėjimų tarpininkai Marisa MATIAS
AVILA Spolka z ograniczona odpowiedzialnosci Mokėjimų tarpininkai Zdzisław KRASNODĘBSKI
Elena Sofia AVINO Akredituoti padėjėjai Alberto CIRIO
Manuel AVRAMESCU Akredituoti padėjėjai Ramona Nicole MĂNESCU
Alice AWAD Akredituoti padėjėjai Piernicola PEDICINI
Florin Alin AXIN Vietiniai padėjėjai Doru-Claudian FRUNZULICĂ
Sophie Alexandra AYLMER Akredituoti padėjėjai Keith TAYLOR
Cirilo Andre AZEVEDO DA COSTA Vietiniai padėjėjai Paulo RANGEL
LINDA AZIZ Akredituoti padėjėjai Cecilia WIKSTRÖM
AZUKEN LTD Mokėjimų tarpininkai Ilhan KYUCHYUK
Nicholas Azzopardi Vietiniai padėjėjai David CASA
Anissa AZZOUG Vietiniai padėjėjai Christine REVAULT D'ALLONNES BONNEFOY

Akredituotas padėjėjas dirba vienoje iš trijų Europos Parlamento darbo vietų (Briuselyje, Liuksemburge arba Strasbūre) ir turi tiesiogiai su Parlamentu pagal ES teisę sudarytą darbo sutartį. Vietinis padėjėjas dirba vienoje iš ES valstybės narių ir turi tiesiogiai su Parlamento nariu pagal privatinę teisę sudarytą darbo arba paslaugų teikimo sutartį, kuriai taikoma nacionalinė teisė. Be to, EP nariai gali priimti stažuotojus EP patalpose ir valstybėse narėse.
Daugiau informacijos galima rasti skiltyje "Nuostatos, susijusios su personalu".