Paieška

Padėjėjai

Tipas

Nariai

P.U.P.UNOX NOWAKOWSKA URSZULA Mokėjimų tarpininkai Jadwiga WIŚNIEWSKA
Mateusz Pabian Vietiniai padėjėjai Janusz KORWIN-MIKKE
Agnieska PACAULA Vietiniai padėjėjai Valdemar TOMAŠEVSKI
Wayne PACE Vietiniai padėjėjai Marlene MIZZI
Arsenio PACHECO ATIENZA Paslaugų teikėjai Ramón Luis VALCÁRCEL SISO
Weronika Dorota PACHLA Akredituoti padėjėjai Urszula KRUPA
Lukas PACHTA Akredituoti padėjėjai Michaela ŠOJDROVÁ
Andrzej PACIEJ Vietiniai padėjėjai Stanisław ŻÓŁTEK
Katarzyna PACIORKOWSKA Vietiniai padėjėjai Czesław HOC
PACTUM KANCELARIA FINANSOWA Mokėjimų tarpininkai Czesław Adam SIEKIERSKI
Gyorgy Bertalan PACZAY Akredituoti padėjėjai Norbert ERDŐS
Hanna PADAMCZYK (KULICZKOWSKA) Vietiniai padėjėjai Danuta JAZŁOWIECKA
Daniela PADOAN Vietiniai padėjėjai Barbara SPINELLI
Raffaele PADOVANO Akredituoti padėjėjai Barbara MATERA
Jakub Paduch Paslaugų teikėjai Bogdan Andrzej ZDROJEWSKI
PAESISTA Oy Paslaugų teikėjai Sirpa PIETIKÄINEN
Miroslava PAGACOVA Akredituoti padėjėjai Richard SULÍK
Clive PAGE Vietiniai padėjėjai William (The Earl of) DARTMOUTH
Luke PAGLIARO Vietiniai padėjėjai Alex MAYER
Maria-Florentia PAGOMENOU Vietiniai padėjėjai Manolis KEFALOGIANNIS
Benedetta PAGOTTO Akredituoti padėjėjai Curzio MALTESE
Riki PAHLIC Vietiniai padėjėjai Davor ŠKRLEC
Przemyslaw PAJAK Vietiniai padėjėjai Edward CZESAK
Gabriella PAJNA Akredituoti padėjėjai Benedek JÁVOR
Norbert PAL Akredituoti padėjėjai Kinga GÁL
Violeta PALATOVSKA Stažuotojai Eva MAYDELL
Antonio Francisco PALAU NADAL Vietiniai padėjėjai (grupė) Clara Eugenia AGUILERA GARCÍA Inés AYALA SENDER José BLANCO LÓPEZ Soledad CABEZÓN RUIZ Jonás FERNÁNDEZ Iratxe GARCÍA PÉREZ Eider GARDIAZABAL RUBIAL Enrique GUERRERO SALOM Sergio GUTIÉRREZ PRIETO Ramón JÁUREGUI ATONDO Juan Fernando LÓPEZ AGUILAR Inmaculada RODRÍGUEZ-PIÑERO FERNÁNDEZ Elena VALENCIANO
Piotr PALCZYNSKI Vietiniai padėjėjai Krystyna ŁYBACKA
Simone PALEARI Vietiniai padėjėjai Massimiliano SALINI
Eva PALINKASOVA Akredituoti padėjėjai József NAGY
Mathilde PALIX Vietiniai padėjėjai Florian PHILIPPOT
Birgit PALM Vietiniai padėjėjai Sabine VERHEYEN
Pedro Daniel PALMA DOS SANTOS Akredituoti padėjėjai Francisco ASSIS
Jennifer PALMER Vietiniai padėjėjai James NICHOLSON
Mary Grace Ashbrook PALMER Stažuotojai Raymond FINCH
Rocco PALUMBO Stažuotojai Piernicola PEDICINI
Mario PALZ Stažuotojai Othmar KARAS
Carla PAMBIANCO Akredituoti padėjėjai Angelika MLINAR
Manuel Steeven PAMPHILE Stažuotojai Louis-Joseph MANSCOUR
Paolo PANACCIONE Vietiniai padėjėjai Aldo PATRICIELLO
Maria PANAGIOTOU Akredituoti padėjėjai Kostadinka KUNEVA
Vasileios Panagou Vietiniai padėjėjai Nikos ANDROULAKIS
Andriy PANAS Paslaugų teikėjai Jadwiga WIŚNIEWSKA
Sonia PANAYOTOVA Vietiniai padėjėjai Iskra MIHAYLOVA
Agita Inara PANCENKO Vietiniai padėjėjai Andrejs MAMIKINS
Zoltán PANCZA Akredituoti padėjėjai István UJHELYI
Martin PANEK Akredituoti padėjėjai Raymond FINCH
Andrea PANGERL Paslaugų teikėjai Monika HOHLMEIER
Maria PANOUSI Akredituoti padėjėjai Eleni THEOCHAROUS
Maria PANTAZI Stažuotojai Kostas CHRYSOGONOS
Marco Costantino PANTELAKIS Akredituoti padėjėjai Daniela AIUTO
Alessandro PANZA Vietiniai padėjėjai Matteo SALVINI
Andrea PANZA Akredituoti padėjėjai Nicola CAPUTO
Roberta Paoletti Akredituoti padėjėjai Eleonora FORENZA
Vittorio PAOLETTI Akredituoti padėjėjai Angelo CIOCCA
Kinga Pap Akredituoti padėjėjai Péter NIEDERMÜLLER
Valentina PAPA Akredituoti padėjėjai Anna Maria CORAZZA BILDT
Fotini PAPADIMITRIOU Vietiniai padėjėjai Manolis KEFALOGIANNIS
Triantafyllia PAPADIMITRIOU Stažuotojai Stelios KOULOGLOU
Konstantinos PAPADOULIS Vietiniai padėjėjai Eva KAILI
NIKOLAS KONSTANTIN PAPAGEORGIOU Akredituoti padėjėjai Birgit SIPPEL
Gabor PAPAI Akredituoti padėjėjai Tamás DEUTSCH
Danuta PAPAJ Vietiniai padėjėjai Bogdan Brunon WENTA
Pawel PAPAJ Vietiniai padėjėjai Bogdan Brunon WENTA
Anthoula PAPAKONSTANTINOU Vietiniai padėjėjai Notis MARIAS
Maria PAPANTONI Vietiniai padėjėjai Notis MARIAS
Stylianos PAPAROUPAS Mokėjimų tarpininkai Eleftherios SYNADINOS
Panagiota PAPASPYROPOULOU Akredituoti padėjėjai Stelios KOULOGLOU
Dimitrios PAPATOLIDIS Vietiniai padėjėjai Sotirios ZARIANOPOULOS
Nikolaos PAPAZOGLOU Akredituoti padėjėjai Nikos ANDROULAKIS
Anna-Delia PAPENBERG Pirmininko pavaduotojų/Kvestorių padėjėjai Evelyne GEBHARDT
Andrea PARAJDI Vietiniai padėjėjai Csaba SÓGOR
Loiza PARASCHOU Vietiniai padėjėjai Demetris PAPADAKIS
Smaragda PARASKEVA Stažuotojai Elissavet VOZEMBERG-VRIONIDI
Peter PARBO Vietiniai padėjėjai Jens ROHDE
Ioannis PARDALIS Akredituoti padėjėjai Eleftherios SYNADINOS
Mathilde PAREJA Stažuotojai Marie-Christine VERGIAT
Guy PARFITT Vietiniai padėjėjai William (The Earl of) DARTMOUTH
Jean-Christophe PARIS Akredituoti padėjėjai Guillaume BALAS
Jeffery PARKES Vietiniai padėjėjai John Stuart AGNEW
Gordon Howard PARKIN Vietiniai padėjėjai Jonathan ARNOTT
Jesika PARMAR Vietiniai padėjėjai Neena GILL
Kati PARN Akredituoti padėjėjai Urmas PAET
Antroulla PARPA Vietiniai padėjėjai Eleni THEOCHAROUS
Savvas PARSELIAS Akredituoti padėjėjai Giorgos GRAMMATIKAKIS
Maria Isabel PARTAGAS MORAN Vietiniai padėjėjai (grupė) Clara Eugenia AGUILERA GARCÍA Inés AYALA SENDER José BLANCO LÓPEZ Soledad CABEZÓN RUIZ Jonás FERNÁNDEZ Iratxe GARCÍA PÉREZ Eider GARDIAZABAL RUBIAL Enrique GUERRERO SALOM Sergio GUTIÉRREZ PRIETO Ramón JÁUREGUI ATONDO Juan Fernando LÓPEZ AGUILAR Inmaculada RODRÍGUEZ-PIÑERO FERNÁNDEZ Elena VALENCIANO
Slawomir PARTYKA Vietiniai padėjėjai Elżbieta Katarzyna ŁUKACIJEWSKA
Nadya PARVEEN Vietiniai padėjėjai Wajid KHAN
Anamaria Adalgiza PASCOVICI Akredituoti padėjėjai Marian-Jean MARINESCU
Andreia-Patricia PASCU Akredituoti padėjėjai Damian DRĂGHICI
Mihai PASCU Akredituoti padėjėjai Marian-Jean MARINESCU
Ivan Pascual Fernandez Vietiniai padėjėjai Marina ALBIOL GUZMÁN
Gianlorenzo PASCUCCI Mokėjimų tarpininkai Patrizia TOIA
Anna PASHANSKA Akredituoti padėjėjai Emil RADEV
Charis PASIAS Vietiniai padėjėjai Takis HADJIGEORGIOU
Monika PASIERB Vietiniai padėjėjai Ryszard CZARNECKI
Lukas PASLAWSKI Vietiniai padėjėjai Petra KAMMEREVERT
Lubbert PASTERKAMP Vietiniai padėjėjai Peter van DALEN
Oleksandr PASYNKOV Stažuotojai Janusz LEWANDOWSKI
Abel PASZTOR Akredituoti padėjėjai Andor DELI
Khushbu PATEL Stažuotojai Benedek JÁVOR
Konstantinos PATERAS Vietiniai padėjėjai Konstantinos PAPADAKIS
Elspeth Ann PATERSON Akredituoti padėjėjai (grupė) Paul BRANNEN Jude KIRTON-DARLING
Winfried PATHE Vietiniai padėjėjai Joachim ZELLER
Wouter PATHO Akredituoti padėjėjai Mark DEMESMAEKER
Panagiotis PATTICHIS Vietiniai padėjėjai Takis HADJIGEORGIOU
Paulius PAULAITIS Vietiniai padėjėjai Valentinas MAZURONIS
Sigitas PAULAUSKAS Vietiniai padėjėjai Petras AUŠTREVIČIUS
Ieva PAULAUSKIENE Akredituoti padėjėjai Antanas GUOGA
Kelsey Taylor PAULDING Akredituoti padėjėjai Syed KAMALL
Pedro PAULOS E CRUZ Akredituoti padėjėjai Carlos COELHO
Catalina PAUNE Akredituoti padėjėjai Ioan Mircea PAŞCU
PAUWELS CONSULTING SARL Mokėjimų tarpininkai Jean-Marie CAVADA Philippe JUVIN
Zivile PAVILONYTE Akredituoti padėjėjai Vilija BLINKEVIČIŪTĖ
Dimitrina PAVLOVA Vietiniai padėjėjai Vladimir URUTCHEV
Lubica PAVLOVICOVA Vietiniai padėjėjai Jana ŽITŇANSKÁ
Magda PAWALCZUK Paslaugų teikėjai Róża Gräfin von THUN UND HOHENSTEIN
Angelique PAWLAK Vietiniai padėjėjai Alain CADEC
Natalie PAWLIK Vietiniai padėjėjai Udo BULLMANN
Daniel PAWLOWIEC Akredituoti padėjėjai Robert Jarosław IWASZKIEWICZ
James PAWLOWSKI Vietiniai padėjėjai Mike HOOKEM
Margarida PAYOLA LAHOZ Akredituoti padėjėjai Ramon TREMOSA i BALCELLS
Ruta PAZDERE Paslaugų teikėjai Inese VAIDERE
Kate PEARSON Stažuotojai Catherine STIHLER
Vittorio PECORARO Paslaugų teikėjai Andrea COZZOLINO
Karoly PECZAR Paslaugų teikėjai Pál CSÁKY
Bent Kim PEDERSEN Vietiniai padėjėjai Rikke KARLSSON
Ana Miguel PEDRO SOARES Akredituoti padėjėjai Nuno MELO
Nuno Miguel PEDROSA Akredituoti padėjėjai Marisa MATIAS
Marie Sophie PEFFENKOVER Stažuotojai Daniel CASPARY
Alejandro PEINADO GARCIA Vietiniai padėjėjai (grupė) Clara Eugenia AGUILERA GARCÍA Inés AYALA SENDER José BLANCO LÓPEZ Soledad CABEZÓN RUIZ Jonás FERNÁNDEZ Iratxe GARCÍA PÉREZ Eider GARDIAZABAL RUBIAL Enrique GUERRERO SALOM Sergio GUTIÉRREZ PRIETO Ramón JÁUREGUI ATONDO Juan Fernando LÓPEZ AGUILAR Inmaculada RODRÍGUEZ-PIÑERO FERNÁNDEZ Elena VALENCIANO
Jens Peiser Mokėjimų tarpininkai Bernd KÖLMEL
Bogdan Pęk Vietiniai padėjėjai Zbigniew KUŹMIUK
Jana PEKAROVA Akredituoti padėjėjai Monika BEŇOVÁ
Apostolos PEKAS Vietiniai padėjėjai Dimitrios PAPADIMOULIS
Inna PELEVA Akredituoti padėjėjai (grupė) Andrey KOVATCHEV Eva MAYDELL Andrey NOVAKOV Emil RADEV Vladimir URUTCHEV
Chiara PELLANDA Akredituoti padėjėjai Mara BIZZOTTO
Ralph PEMBELE Vietiniai padėjėjai Louis-Joseph MANSCOUR
Gilles PENNELLE Vietiniai padėjėjai Gilles LEBRETON
Simone Pennino Paslaugų teikėjai Tiziana BEGHIN
Maria Penuela Ruiz Vietiniai padėjėjai Paloma LÓPEZ BERMEJO
Carmelo PENZA Vietiniai padėjėjai Alfred SANT
Julie PERAIN Akredituoti padėjėjai Alain CADEC
Jose Antonio Soares PEREIRA Vietiniai padėjėjai João FERREIRA
Maria Rita PEREIRA PEIXOTO DE MAGALHAES Akredituoti padėjėjai João PIMENTA LOPES
Franco PERETTA Mokėjimų tarpininkai Tiziana BEGHIN
Julia PEREZ CATALA Stažuotojai Beatriz BECERRA BASTERRECHEA
Maria Teresa PEREZ COCA Vietiniai padėjėjai (grupė) Clara Eugenia AGUILERA GARCÍA Inés AYALA SENDER José BLANCO LÓPEZ Soledad CABEZÓN RUIZ Jonás FERNÁNDEZ Iratxe GARCÍA PÉREZ Eider GARDIAZABAL RUBIAL Enrique GUERRERO SALOM Sergio GUTIÉRREZ PRIETO Ramón JÁUREGUI ATONDO Juan Fernando LÓPEZ AGUILAR Inmaculada RODRÍGUEZ-PIÑERO FERNÁNDEZ Elena VALENCIANO
Sara PEREZ GARCIA Stažuotojai Estefanía TORRES MARTÍNEZ
Ruth PEREZ LAZARO Vietiniai padėjėjai Xabier BENITO ZILUAGA
Carolina PEREZ SAN GREGORIO Akredituoti padėjėjai Maite PAGAZAURTUNDÚA RUIZ
Maria Yolanda PEREZ TOVAR Akredituoti padėjėjai (grupė) Pilar AYUSO Pilar del CASTILLO VERA Agustín DÍAZ DE MERA GARCÍA CONSUEGRA Rosa ESTARÀS FERRAGUT Santiago FISAS AYXELÀ Esteban GONZÁLEZ PONS Luis de GRANDES PASCUAL Esther HERRANZ GARCÍA Carlos ITURGAIZ Teresa JIMÉNEZ-BECERRIL BARRIO Verónica LOPE FONTAGNÉ Antonio LÓPEZ-ISTÚRIZ WHITE Gabriel MATO Francisco José MILLÁN MON José Ignacio SALAFRANCA SÁNCHEZ-NEYRA Ramón Luis VALCÁRCEL SISO
Giuseppe PERI Vietiniai padėjėjai Salvatore Domenico POGLIESE
Anna PERICHTOVA Vietiniai padėjėjai Vladimír MAŇKA
Antonio PERILLO Akredituoti padėjėjai Eleonora FORENZA
Ruya PERINCEK Akredituoti padėjėjai Hans-Olaf HENKEL
Michelle PERKINS Vietiniai padėjėjai Syed KAMALL
Dean Alan PERKS Vietiniai padėjėjai Bill ETHERIDGE
Mara PERKUMA Akredituoti padėjėjai Iveta GRIGULE-PĒTERSE
Jeanette PERMAN Akredituoti padėjėjai Jakop DALUNDE
Davide PERNICE Akredituoti padėjėjai Flavio ZANONATO
Enrico PERONI Vietiniai padėjėjai Damiano ZOFFOLI
Annie PERRINEL Vietiniai padėjėjai Jean ARTHUIS
Mats Andreas PERSSON Akredituoti padėjėjai (grupė) Jytte GUTELAND Anna HEDH Olle LUDVIGSSON Jens NILSSON Marita ULVSKOG
Frantisek PERTL Paslaugų teikėjai Jiří MAŠTÁLKA
Fabian PESCHER Akredituoti padėjėjai Jo LEINEN
Laurent PETAT Vietiniai padėjėjai Philippe LOISEAU
Angelica PETCU Akredituoti padėjėjai Ramona Nicole MĂNESCU
Jon PETEK Paslaugų teikėjai Romana TOMC
PETER A HODGSON & CO Mokėjimų tarpininkai (grupė) Paul BRANNEN Jude KIRTON-DARLING
Tim PETER Akredituoti padėjėjai Bernd LANGE
Martin PETERL Vietiniai padėjėjai Karin KADENBACH
Cornelia Peters Vietiniai padėjėjai Werner KUHN
Gero PETERS Vietiniai padėjėjai Tiemo WÖLKEN
Nils PETERS Vietiniai padėjėjai Michael CRAMER
Remy PETITOT Akredituoti padėjėjai Françoise GROSSETÊTE
Tsvetelina PETKOVA Vietiniai padėjėjai Svetoslav Hristov MALINOV
Maria PETRAKI Vietiniai padėjėjai Kostas CHRYSOGONOS
Rasa PETRAUSKIENE Vietiniai padėjėjai Algirdas SAUDARGAS
Tomas PETRICEK Akredituoti padėjėjai Miroslav POCHE
Ivana PETRICKO Akredituoti padėjėjai Ivana MALETIĆ
Bohumil PETRÍK Stažuotojai Branislav ŠKRIPEK
David PETRO Vietiniai padėjėjai Zoltán BALCZÓ
Jurijs PETROPAVLOVSKIS Vietiniai padėjėjai Tatjana ŽDANOKA
Evangelia-Ilektra PETROU Akredituoti padėjėjai Konstantinos PAPADAKIS
Martin PETROUFF Stažuotojai Andrey KOVATCHEV
Mihail PETROV Paslaugų teikėjai Angel DZHAMBAZKI
Atanaska PETROVA Vietiniai padėjėjai Emil RADEV
Karolina Petrova Vietiniai padėjėjai Vladimir URUTCHEV
Snezhina PETROVA Akredituoti padėjėjai Iskra MIHAYLOVA
Veselina PETROVA Vietiniai padėjėjai Angel DZHAMBAZKI
Kameliya PETROVA-ANDONOVA Vietiniai padėjėjai Iskra MIHAYLOVA
Cezara PETRUC Akredituoti padėjėjai Dieter-Lebrecht KOCH
Milena PETRUNYASHEVA Akredituoti padėjėjai Nikolay BAREKOV
Maria-Florentina PETRUS Vietiniai padėjėjai Emilian PAVEL
Maria Kristiina PETTERSSON Akredituoti padėjėjai Miapetra KUMPULA-NATRI
BIANCA MARIA PETTERUTI Akredituoti padėjėjai Nicola DANTI
Olga PEYCHEVA Vietiniai padėjėjai Emil RADEV
Francois PEYRAT Vietiniai padėjėjai Brice HORTEFEUX
Michele PEZZULLO Vietiniai padėjėjai Barbara MATERA
Julia PHILIPP Akredituoti padėjėjai Karl-Heinz FLORENZ
Alexandra PHILIPPE Akredituoti padėjėjai Alain CADEC
Damien PHILIPPOT Vietiniai padėjėjai Mireille D'ORNANO
Louise PHILIPPOU Akredituoti padėjėjai Demetris PAPADAKIS
Alexandra Lesley PHILLIPS Akredituoti padėjėjai Nathan GILL
Hannah Elizabeth PHILLIPS Akredituoti padėjėjai Anthea McINTYRE
Susanna PHILLIPS Vietiniai padėjėjai (grupė) Jean LAMBERT Keith TAYLOR
Luca PIACENTINI Vietiniai padėjėjai Massimiliano SALINI
Jose Diogo PIANO NUNES DOS SANTOS Akredituoti padėjėjai Antonio LÓPEZ-ISTÚRIZ WHITE
PIC SOFTWARE SOLUTIONS SRL Paslaugų teikėjai Doru-Claudian FRUNZULICĂ
Charlotte PICARD Vietiniai padėjėjai Edouard MARTIN
Stefano PICCHI Vietiniai padėjėjai Laura AGEA
Giuseppe Piccinni Mokėjimų tarpininkai Barbara MATERA
Francesco PICCIRILLO Vietiniai padėjėjai Nicola CAPUTO
Orante PICCONE Akredituoti padėjėjai Salvatore CICU
Baptiste Jean PICHARD Akredituoti padėjėjai Philippe JUVIN
Matthias PICKEL Paslaugų teikėjai Rainer WIELAND
Antoine Roger PICOT Akredituoti padėjėjai Alain LAMASSOURE
Ewelina PIECH Stažuotojai Kazimierz Michał UJAZDOWSKI
Natalia PIECHOCKA Vietiniai padėjėjai Andrzej GRZYB
Aleksandra PIECZYNSKA Paslaugų teikėjai Krystyna ŁYBACKA
Antoni PIENKOS Vietiniai padėjėjai Marek JUREK
Adrien Arnaud PIEROTTI Akredituoti padėjėjai Jean-François JALKH
Anna PIERSCIONEK-SURMA Vietiniai padėjėjai Adam GIEREK
Marek PIETKIEWICZ Vietiniai padėjėjai Lidia Joanna GERINGER de OEDENBERG
Giovanni PIGNATELLI Mokėjimų tarpininkai Rosa D'AMATO
Francesco PIGNOTTI Vietiniai padėjėjai Nicola DANTI
Elena PIKOULA Vietiniai padėjėjai Neoklis SYLIKIOTIS
EVA PILAROVA Akredituoti padėjėjai Jaromír KOHLÍČEK
Jolanta PILASZEWICZ Vietiniai padėjėjai Barbara KUDRYCKA
Elsa PILI Vietiniai padėjėjai Alessia Maria MOSCA
Aleksandra PILKA Akredituoti padėjėjai Krystyna ŁYBACKA
Marian PILKA Vietiniai padėjėjai Marek JUREK
Pablo PILLAUD-VIVIEN Vietiniai padėjėjai Marie-Pierre VIEU
Anna Katharina PILLMANN Akredituoti padėjėjai Dennis RADTKE
Doris PILZ Akredituoti padėjėjai Monika VANA
Barbara PILZ-ALSLEBEN Vietiniai padėjėjai Daniel CASPARY
Karl PINCHERELLE Akredituoti padėjėjai Gilles PARGNEAUX
Alessandro Pinelli Vietiniai padėjėjai Pina PICIERNO
Andreja PINTAR Vietiniai padėjėjai Romana TOMC
Marco PINTI Vietiniai padėjėjai Lorenzo FONTANA
Pablo PINTOS TOURINO Akredituoti padėjėjai Soledad CABEZÓN RUIZ
Malte Johannes Piontek Akredituoti padėjėjai Andreas SCHWAB
Michal Maciej PIOTROWSKI Vietiniai padėjėjai Zbigniew KUŹMIUK
Begona PIQUER RAMOS Vietiniai padėjėjai Enrique CALVET CHAMBON
Valeria Piras Vietiniai padėjėjai Salvatore CICU
David PIRKER Paslaugų teikėjai Franz OBERMAYR
Lotta PIRTTIMAA Stažuotojai Claude TURMES
Gordon PISANI Vietiniai padėjėjai Roberta METSOLA
Natalia PISAREK Vietiniai padėjėjai Jarosław KALINOWSKI
Justyna PISERA Akredituoti padėjėjai Krzysztof HETMAN
Monika Pisova Akredituoti padėjėjai Jana ŽITŇANSKÁ
Daryll James PITCHER Akredituoti padėjėjai Mike HOOKEM
Christopher PITCHERS Akredituoti padėjėjai Sajjad KARIM
Maria Ferdinanda PIVA Akredituoti padėjėjai Dario TAMBURRANO
Renata PIWOWAR Vietiniai padėjėjai Ryszard Antoni LEGUTKO
PLAN B Paslaugų teikėjai Svetoslav Hristov MALINOV
Gabriele PLANETA Stažuotojai Ignazio CORRAO
PLANZAHL GBR Mokėjimų tarpininkai Jan Philipp ALBRECHT Michael CRAMER Sven GIEGOLD Maria HEUBUCH Ska KELLER Julia REDA Terry REINTKE
PLANZAHL GBR Mokėjimų tarpininkai (grupė) Sven GIEGOLD Terry REINTKE
Jana Dominika PLATENIKOVA Paslaugų teikėjai Pavel SVOBODA
David Steven PLATT Vietiniai padėjėjai (grupė) John Stuart AGNEW Tim AKER Patrick O'FLYNN
Michal Plawny Paslaugų teikėjai Edward CZESAK
Petr PLECITY Paslaugų teikėjai Kateřina KONEČNÁ
Christian PLEIJEL Paslaugų teikėjai Tonino PICULA
Stipe PLEJIC Vietiniai padėjėjai Željana ZOVKO
Anne PLETT Vietiniai padėjėjai Peter LIESE
Viktorie PLIVOVA Vietiniai padėjėjai Dita CHARANZOVÁ
Olivier PLUMANDON Akredituoti padėjėjai Younous OMARJEE
Zanda PLUMINA (FRIDENBERGA) Vietiniai padėjėjai Artis PABRIKS
Michel PLUMLEY Paslaugų teikėjai Alojz PETERLE
David PLUSKOTA Akredituoti padėjėjai Othmar KARAS
Justyna POBOZY Paslaugų teikėjai Jarosław KALINOWSKI
Elze POCIUTE Stažuotojai Antanas GUOGA
ASTA POCIUTE-VRAZALIC Akredituoti padėjėjai Vilija BLINKEVIČIŪTĖ
Stephane POCRAIN Vietiniai padėjėjai Eva JOLY
Pavao POCRNJA Vietiniai padėjėjai Dubravka ŠUICA
Elena PODARIU Akredituoti padėjėjai Dan NICA
Jerca PODRZAJ Stažuotojai Romana TOMC
Markus POESENTRUP Akredituoti padėjėjai Michael GAHLER
Giulio POGGIARONI Stažuotojai Nicola DANTI
Adam POGORZELSKI Paslaugų teikėjai Danuta JAZŁOWIECKA
Hans-Dieter POHL Mokėjimų tarpininkai Knut FLECKENSTEIN
Maria POKORA Mokėjimų tarpininkai Ryszard CZARNECKI
Lucie POLACHOVA Vietiniai padėjėjai Olga SEHNALOVÁ
Tatana POLACKOVA Paslaugų teikėjai Jan ZAHRADIL
Danuta POLAK Vietiniai padėjėjai Adam GIEREK
Viera POLAKOVA Vietiniai padėjėjai Vladimír MAŇKA
Isabella POLDRUGO Akredituoti padėjėjai Massimiliano SALINI
Vadim POLESTSUK Akredituoti padėjėjai Yana TOOM
POLGARI EGYESÜLET SZOMBATHELYERT Paslaugų teikėjai György SCHÖPFLIN
Aurelie POLIS Akredituoti padėjėjai Marc TARABELLA
Vlada Polisadova Akredituoti padėjėjai Yana TOOM
Blanka POLJAK Paslaugų teikėjai Ivana MALETIĆ Dubravka ŠUICA
Patrick POLLOK Akredituoti padėjėjai Pascal ARIMONT
Marta Polusik Akredituoti padėjėjai Arne LIETZ
Luca POMA Paslaugų teikėjai Tiziana BEGHIN
Luis POMAR VIDAL Vietiniai padėjėjai Rosa ESTARÀS FERRAGUT
Carlos Marco Pons Camps Vietiniai padėjėjai Paloma LÓPEZ BERMEJO
Jeanne PONTE Akredituoti padėjėjai Edouard MARTIN
Annick Ponthier Vietiniai padėjėjai Gerolf ANNEMANS
Nicolae POP-VANCEA Vietiniai padėjėjai Daniel BUDA
Marius Valeriu POPA Stažuotojai Claudiu Ciprian TĂNĂSESCU
Paulina POPA Vietiniai padėjėjai Tadeusz ZWIEFKA
Roxana POPA Akredituoti padėjėjai Viorica DĂNCILĂ
Vlad-Mihail POPA Vietiniai padėjėjai Emilian PAVEL
Cristina Eugenia POPESCU Vietiniai padėjėjai Cristian Dan PREDA
Manoela-Mioara POPESCU Akredituoti padėjėjai Claudiu Ciprian TĂNĂSESCU
Nicoleta Tatiana POPESCU Paslaugų teikėjai Monica MACOVEI
Diana POPOVA Akredituoti padėjėjai Georgi PIRINSKI
Katarzyna POREBINSKA Vietiniai padėjėjai Jadwiga WIŚNIEWSKA
Nicola PORELLI Mokėjimų tarpininkai Mara BIZZOTTO
Michele Veniero PORRETTI Vietiniai padėjėjai Luigi MORGANO
Maria PORTELLI Vietiniai padėjėjai Francis ZAMMIT DIMECH
Salvador PORTILLO BUSTILLO Akredituoti padėjėjai Gabriel MATO
Portman Employment Services Ltd Mokėjimų tarpininkai Richard ASHWORTH Daniel HANNAN Charles TANNOCK
Konstantinos PORTOKALIS Vietiniai padėjėjai Notis MARIAS
Tanja POSA Vietiniai padėjėjai Davor ŠKRLEC
Harald POSCH Paslaugų teikėjai Georg MAYER
Markus POSCH Vietiniai padėjėjai Norbert LINS
Adam POSLEDNIK Vietiniai padėjėjai Czesław Adam SIEKIERSKI
POSLOVNI SERVIS Mokėjimų tarpininkai Jozo RADOŠ
Alessio POSTIGLIONE Paslaugų teikėjai Gianni PITTELLA
Julia POUPLY Akredituoti padėjėjai Julie WARD
Katherine Frances POWER Akredituoti padėjėjai Mairead McGUINNESS
Bogumila Marta Powichrowska Vietiniai padėjėjai Karol KARSKI
Mateusz POZNAN Stažuotojai Danuta JAZŁOWIECKA
PPHU "ABIX" Andrzej Boruta Mokėjimų tarpininkai Andrzej GRZYB
Guillaume PRADOURA Akredituoti padėjėjai Nicolas BAY
Jan PRAEST Akredituoti padėjėjai Peter LIESE
Marco PRANDI Akredituoti padėjėjai Alberto CIRIO
Petra PRASILOVA Akredituoti padėjėjai Luděk NIEDERMAYER
Andrew Robert PRATT Vietiniai padėjėjai Molly SCOTT CATO
Stuart PRATT Vietiniai padėjėjai Ian HUDGHTON
Vasile PREDUNA Akredituoti padėjėjai Claudiu Ciprian TĂNĂSESCU
Daniel PREGLAU Stažuotojai Evelyn REGNER
Radu PREKUP Vietiniai padėjėjai Indrek TARAND
Jozef Stefan Charles PRES Akredituoti padėjėjai Alex MAYER
PRESS PRO SP.Z.O.O. Paslaugų teikėjai Mirosław PIOTROWSKI
PRESSCUT D.O.O Paslaugų teikėjai Jozo RADOŠ Davor ŠKRLEC
PRETABAC S.L. Paslaugų teikėjai Pilar AYUSO
PRICEWATERHOUSECOOPERS Mokėjimų tarpininkai Brian CROWLEY
Matthias PRIEM Akredituoti padėjėjai Sander LOONES
Eduard PRIESTER Akredituoti padėjėjai Auke ZIJLSTRA
PRIME NUMBERS PAYROLL SERVICES LTD Mokėjimų tarpininkai Gerard BATTEN
Beatrice PRIMOLI Akredituoti padėjėjai Massimiliano SALINI
Michele PRIORI Vietiniai padėjėjai Roberto GUALTIERI
Catalina Elena PRISACARU Stažuotojai Claudia ȚAPARDEL
PRO CORPORATE SERVICES Mokėjimų tarpininkai David CASA
PRO RACIO Paslaugų teikėjai Monika SMOLKOVÁ
Jaroslava PROCHAZKOVA Vietiniai padėjėjai Jan ZAHRADIL
Ioana-Simina PRODAN Vietiniai padėjėjai Daniel BUDA
Yasen PRODANOV Vietiniai padėjėjai Asim ADEMOV
PROFAIS CENTRUM USLUG KSIEGOWYCH/J.WOZNICA Mokėjimų tarpininkai Jacek SARYUSZ-WOLSKI
PROFUTURO ANNA DANKOWSKA Mokėjimų tarpininkai Kazimierz Michał UJAZDOWSKI
Martina PROKOPOVA Vietiniai padėjėjai Evžen TOŠENOVSKÝ
PROMEN Tanacsado Kft. Paslaugų teikėjai György SCHÖPFLIN
PROMOCIJA PLUS Paslaugų teikėjai Jozo RADOŠ
Guntram Pross Akredituoti padėjėjai Bernd LUCKE
Frederico PROULE DIAS BARREIROS MOTA Akredituoti padėjėjai Cláudia MONTEIRO DE AGUIAR
Lucija PRSKALO Akredituoti padėjėjai Dubravka ŠUICA
Tomislav PRUSINA Vietiniai padėjėjai Biljana BORZAN
Marie France PRUVOT Vietiniai padėjėjai Elisabeth MORIN-CHARTIER
Wojciech PRZEZDZIECKI Stažuotojai Stanisław ŻÓŁTEK
Agnieszka PRZYBOROWICZ Akredituoti padėjėjai Elżbieta Katarzyna ŁUKACIJEWSKA
Teresa PRZYBOROWSKA Vietiniai padėjėjai Julia PITERA
Sylwia PRZYBYLA Vietiniai padėjėjai Krystyna ŁYBACKA
Margareta Julita PRZYBYLA-WIESNIAK Akredituoti padėjėjai Danuta JAZŁOWIECKA
Frank PSAILA Vietiniai padėjėjai Alfred SANT
Roman PSALTIROV Paslaugų teikėjai Romana TOMC
Dimitrios PSARRAKIS Akredituoti padėjėjai Eva KAILI
Maksymilian PTAK Vietiniai padėjėjai Andrzej GRZYB
Ceslav Puc Vietiniai padėjėjai Valdemar TOMAŠEVSKI
Emilio PUCCIO Akredituoti padėjėjai (grupė) Caterina CHINNICI Anna Maria CORAZZA BILDT Julie GIRLING Nathalie GRIESBECK
Franziska PUDELKO Akredituoti padėjėjai Reinhard BÜTIKOFER
Gloria PUGELLE Vietiniai padėjėjai Nadine MORANO
Irene Maria Aparo PUGLIESE Vietiniai padėjėjai Massimiliano SALINI
Baiba PUISTTE Vietiniai padėjėjai Iveta GRIGULE-PĒTERSE
Petra PUKANCIKOVA Stažuotojai Anna ZÁBORSKÁ
Lorenzo PULIE REPETTO Vietiniai padėjėjai Mercedes BRESSO
Daiva PUPLAUSKIENE Vietiniai padėjėjai Bronis ROPĖ
Elena Purcarea Vietiniai padėjėjai Claudiu Ciprian TĂNĂSESCU
Pure Creative Content Paslaugų teikėjai Ole CHRISTENSEN Jeppe KOFOD Christel SCHALDEMOSE
Melisa PURIC Stažuotojai Jasenko SELIMOVIC
Geanina Cristina PUSCASU Vietiniai padėjėjai Daciana Octavia SÂRBU
Frank PUSKAREV Akredituoti padėjėjai Thomas HÄNDEL
Jelena PUTAREK Vietiniai padėjėjai Jozo RADOŠ
Alexandru-Sabin PUTICA Vietiniai padėjėjai Doru-Claudian FRUNZULICĂ
Sebastiano PUTOTO Akredituoti padėjėjai Luigi MORGANO
Anouk PUYMARTIN Akredituoti padėjėjai Younous OMARJEE
Margaret PYM Vietiniai padėjėjai Nessa CHILDERS

Akredituotas padėjėjas dirba vienoje iš trijų Europos Parlamento darbo vietų (Briuselyje, Liuksemburge arba Strasbūre) ir turi tiesiogiai su Parlamentu pagal ES teisę sudarytą darbo sutartį. Vietinis padėjėjas dirba vienoje iš ES valstybės narių ir turi tiesiogiai su Parlamento nariu pagal privatinę teisę sudarytą darbo arba paslaugų teikimo sutartį, kuriai taikoma nacionalinė teisė. Be to, EP nariai gali priimti stažuotojus EP patalpose ir valstybėse narėse.
Daugiau informacijos galima rasti skiltyje "Nuostatos, susijusios su personalu".