Assistants to the European Parliament

Paieška

Padėjėjai

Tipas

Nariai

P.U.P.UNOX NOWAKOWSKA URSZULA Mokėjimų tarpininkai Wiśniewska Jadwiga
Pabian Mateusz Vietiniai padėjėjai Korwin-Mikke Janusz
PABSCH Annika Akredituoti padėjėjai Stevens Helga
PACE Albert Vietiniai padėjėjai Mizzi Marlene
PACHTA Lukas Akredituoti padėjėjai Šojdrová Michaela
PACIEJ Andrzej Vietiniai padėjėjai Żółtek Stanisław
PACK Stefan Benjamin Akredituoti padėjėjai Schaake Marietje
PACTUM KANCELARIA FINANSOWA Mokėjimų tarpininkai Siekierski Czesław Adam
PACZAY Gyorgy Bertalan Akredituoti padėjėjai Erdős Norbert
PADAMCZYK (KULICZKOWSKA) Hanna Vietiniai padėjėjai Jazłowiecka Danuta
PADOAN Daniela Vietiniai padėjėjai Spinelli Barbara
PADOVANO Raffaele Akredituoti padėjėjai Matera Barbara
Paduch Jakub Paslaugų teikėjai Zdrojewski Bogdan Andrzej
PAGACOVA Miroslava Akredituoti padėjėjai Sulík Richard
PAGE Clive Vietiniai padėjėjai (The Earl of) Dartmouth William
PAJNA Gabriella Akredituoti padėjėjai Jávor Benedek
Pajot Ludovic Vietiniai padėjėjai Briois Steeve
PALCZYNSKI Piotr Vietiniai padėjėjai Łybacka Krystyna
PALEARI Simone Vietiniai padėjėjai Salini Massimiliano
PALINKASOVA Eva Akredituoti padėjėjai Nagy József
PALIX Mathilde Vietiniai padėjėjai Philippot Florian
PALM Birgit Vietiniai padėjėjai Verheyen Sabine
PALMA DOS SANTOS Pedro Daniel Akredituoti padėjėjai Assis Francisco
Palmkvist Arvid Akredituoti padėjėjai (grupė) Guteland Jytte Hedh Anna Ludvigsson Olle Nilsson Jens Ulvskog Marita
Palsson Tobias Stažuotojai Corazza Bildt Anna Maria
PAMBIANCO Carla Akredituoti padėjėjai Mlinar Angelika
PANACCIONE Paolo Vietiniai padėjėjai Patriciello Aldo
PANAGIOTOU Maria Akredituoti padėjėjai Kuneva Kostadinka
Panagopoulos Spyridon Stažuotojai Spyraki Maria
Panagou Vasileios Stažuotojai Androulakis Nikos
PANAS Andriy Paslaugų teikėjai Wiśniewska Jadwiga
PANAYOTOVA Sonia Vietiniai padėjėjai Mihaylova Iskra
PANCENKO Aleksandrs Vietiniai padėjėjai Mamikins Andrejs
PANCENKO Agita Inara Vietiniai padėjėjai Mamikins Andrejs
PANDUROV Kostadin Vietiniai padėjėjai Barekov Nikolay
PANE Vincenzo Vietiniai padėjėjai Paolucci Massimo
PANGERL Andrea Paslaugų teikėjai Hohlmeier Monika
PANGOS Blaz Vietiniai padėjėjai Tomc Romana
PANOUSI Maria Akredituoti padėjėjai Theocharous Eleni
PANTELAKIS Marco Costantino Akredituoti padėjėjai Agea Laura
Panu Ionascu Roxana Georgeta Vietiniai padėjėjai Sârbu Daciana Octavia
PANZA Serafina Vietiniai padėjėjai Fitto Raffaele
PANZA Alessandro Vietiniai padėjėjai Salvini Matteo
Paoletti Roberta Akredituoti padėjėjai Forenza Eleonora
Pap Kinga Vietiniai padėjėjai Niedermüller Péter
PAPA Valentina Akredituoti padėjėjai Corazza Bildt Anna Maria
Papadimitriou Nikolaos Paslaugų teikėjai Papadimoulis Dimitrios
Papadogianni Sofia Vietiniai padėjėjai Chountis Nikolaos
PAPAI Gabor Akredituoti padėjėjai Deutsch Tamás
PAPAJ Pawel Vietiniai padėjėjai Wenta Bogdan Brunon
PAPAJ Danuta Vietiniai padėjėjai Wenta Bogdan Brunon
Papakonstantinou Alexander Stažuotojai Reding Viviane
Papamichail Dimitrios-Mavrikios Akredituoti padėjėjai Marias Notis
Papanikolaou Spyridoula Stažuotojai Chrysogonos Kostas
PAPANTONIOU & PAPANTONIOU LLC Paslaugų teikėjai Mavrides Costas
PAPARĂ Mihăiţă Stažuotojai Diaconu Mircea
PAPAROUPAS Stylianos Mokėjimų tarpininkai Synadinos Eleftherios
PAPASPYROPOULOU Panagiota Akredituoti padėjėjai Kouloglou Stelios
PAPATOLIDIS Dimitrios Vietiniai padėjėjai Zarianopoulos Sotirios
PAPAZOGLOU Nikolaos Akredituoti padėjėjai Androulakis Nikos
PAPENBERG Anna-Delia Akredituoti padėjėjai Gebhardt Evelyne
PARAJDI Andrea Vietiniai padėjėjai Sógor Csaba
PARASCHOU Loiza Vietiniai padėjėjai Papadakis Demetris
PARATZ Jana Akredituoti padėjėjai Theurer Michael
PARDALIS Ioannis Akredituoti padėjėjai Synadinos Eleftherios
PARFITT Guy Vietiniai padėjėjai (The Earl of) Dartmouth William
PARIS Jean-Christophe Akredituoti padėjėjai Balas Guillaume
PARKES Jeffrey Georgeernest Vietiniai padėjėjai (grupė) Agnew John Stuart Aker Tim O'Flynn Patrick
PARKIN Gordon Howard Vietiniai padėjėjai Arnott Jonathan
PARKKARI Jani Tapani Akredituoti padėjėjai Ruohonen-Lerner Pirkko
Parn Kati Stažuotojai Paet Urmas
PARRY LAFONT Carlos Akredituoti padėjėjai Fisas Ayxelà Santiago
PARSELIAS Savvas Akredituoti padėjėjai Grammatikakis Giorgos
PARTAGAS MORAN Maria Isabel Vietiniai padėjėjai (grupė) Aguilera García Clara Eugenia Ayala Sender Inés Blanco López José Cabezón Ruiz Soledad Fernández Jonás García Pérez Iratxe Gardiazabal Rubial Eider Guerrero Salom Enrique Gutiérrez Prieto Sergio Jáuregui Atondo Ramón López Aguilar Juan Fernando Rodríguez-Piñero Fernández Inmaculada Valenciano Elena
PASCOVICI Anamaria Adalgiza Akredituoti padėjėjai Macovei Monica
PASCU Andreia-Patricia Akredituoti padėjėjai Drăghici Damian
Pascual Fernandez Ivan Vietiniai padėjėjai Albiol Guzmán Marina
PASCUCCI Gianlorenzo Mokėjimų tarpininkai Toia Patrizia
PASHANSKA Anna Akredituoti padėjėjai Radev Emil
PASIAS Charis Vietiniai padėjėjai Hadjigeorgiou Takis
PASLAWSKI Lukas Vietiniai padėjėjai Kammerevert Petra
PASTERKAMP Lubbert Vietiniai padėjėjai van Dalen Peter
PATERAS Konstantinos Vietiniai padėjėjai Papadakis Konstantinos
PATERSON Elspeth Ann Akredituoti padėjėjai (grupė) Brannen Paul Kirton-Darling Jude
Paterson Kirsty Vietiniai padėjėjai (grupė) Lambert Jean Taylor Keith
PATHO Wouter Akredituoti padėjėjai Demesmaeker Mark
PATOLA Wioletta Vietiniai padėjėjai Siekierski Czesław Adam
Patta Antonio Vietiniai padėjėjai Moi Giulia
Patterson Christiane Stažuotojai Lins Norbert
PATTICHIS Panagiotis Vietiniai padėjėjai Hadjigeorgiou Takis
Paul Sneijder Communications Paslaugų teikėjai Jongerius Agnes Piri Kati Tang Paul
PAULAITIS Paulius Vietiniai padėjėjai Mazuronis Valentinas
PAULAUSKAS Sigitas Vietiniai padėjėjai Auštrevičius Petras
PAULAUSKIENE Ieva Akredituoti padėjėjai Guoga Antanas
PAULIG Mats Kasper Akredituoti padėjėjai Post Soraya
PAULIKOVA Jarmila Vietiniai padėjėjai Sulík Richard
PAULOS E CRUZ Pedro Akredituoti padėjėjai Coelho Carlos
PAUNE Catalina Akredituoti padėjėjai Paşcu Ioan Mircea
PAUNINS Andis Paslaugų teikėjai Vaidere Inese
Paus Genannt Dickmann Maximilian Aristoteles Stažuotojai Obermayr Franz
Pausic Dajana Stažuotojai Škrlec Davor
PAUWELS CONSULTING SARL Mokėjimų tarpininkai Cavada Jean-Marie Juvin Philippe
PAVARD Jeanne Vietiniai padėjėjai Jalkh Jean-François
PAVLIN Jernej Vietiniai padėjėjai Zver Milan
PAVLOVA Dimitrina Vietiniai padėjėjai Urutchev Vladimir
PAVLOVICOVA Lubica Vietiniai padėjėjai Žitňanská Jana
PAWLAK Angelique Vietiniai padėjėjai Cadec Alain
PAWLICKI Marcin Vietiniai padėjėjai Hoc Czesław
PAWLIK Natalie Vietiniai padėjėjai Bullmann Udo
PAWLOWIEC Daniel Akredituoti padėjėjai Iwaszkiewicz Robert Jarosław
PAWLOWSKI James Vietiniai padėjėjai Collins Jane Hookem Mike
PAYNE Jiri Vietiniai padėjėjai Mach Petr
PAYOLA LAHOZ Margarida Akredituoti padėjėjai Tremosa i Balcells Ramon
PAZDERE Ruta Paslaugų teikėjai Vaidere Inese
PECZAR Karolt Paslaugų teikėjai Csáky Pál
PEDEN Hilary Akredituoti padėjėjai Karim Sajjad
PEDERSEN Marianne Lynghoj Akredituoti padėjėjai Tørnæs Ulla
PEDRO SOARES Ana Miguel Akredituoti padėjėjai Melo Nuno
PEINADO GARCIA Alejandro Vietiniai padėjėjai (grupė) Aguilera García Clara Eugenia Ayala Sender Inés Blanco López José Cabezón Ruiz Soledad Fernández Jonás García Pérez Iratxe Gardiazabal Rubial Eider Guerrero Salom Enrique Gutiérrez Prieto Sergio Jáuregui Atondo Ramón López Aguilar Juan Fernando Rodríguez-Piñero Fernández Inmaculada Valenciano Elena
PEJAKOVIC Drazen Vietiniai padėjėjai Petir Marijana
PEKAROVA Jana Akredituoti padėjėjai Flašíková Beňová Monika
Pelc Pawel Franciszek Vietiniai padėjėjai Wojciechowski Janusz
PELEVA Inna Akredituoti padėjėjai (grupė) Gabriel Mariya Kovatchev Andrey Novakov Andrey Paunova Eva Radev Emil Urutchev Vladimir
PELLANDA Chiara Akredituoti padėjėjai Bizzotto Mara
Peltier Martin Vietiniai padėjėjai Gollnisch Bruno
PEMBELE Ralph Vietiniai padėjėjai Manscour Louis-Joseph
Peneva Marina Yordanova Vietiniai padėjėjai Barekov Nikolay
Penna Alessandro Stažuotojai Cirio Alberto
PENNELLE Gilles Vietiniai padėjėjai Lebreton Gilles
Pennino Simone Paslaugų teikėjai Beghin Tiziana
PENZA Carmel Vietiniai padėjėjai Sant Alfred
PERALDI Pascale Vietiniai padėjėjai Proust Franck
Perales Gimenez Jordi Eduard Akredituoti padėjėjai Maragall Ernest
PEREIRA Jose Antonio Soares Vietiniai padėjėjai Ferreira João
PEREIRA Maria Fernanda Santos Vietiniai padėjėjai Viegas Miguel
PERETTA Franco Mokėjimų tarpininkai Beghin Tiziana
Perez Daniel Stažuotojai Brok Elmar
Perez Carina Stažuotojai Leinen Jo
PEREZ CAMPAGNE Nathalie Akredituoti padėjėjai Mato Gabriel
PEREZ COCA Maria Teresa Vietiniai padėjėjai (grupė) Aguilera García Clara Eugenia Ayala Sender Inés Blanco López José Cabezón Ruiz Soledad Fernández Jonás García Pérez Iratxe Gardiazabal Rubial Eider Guerrero Salom Enrique Gutiérrez Prieto Sergio Jáuregui Atondo Ramón López Aguilar Juan Fernando Rodríguez-Piñero Fernández Inmaculada Valenciano Elena
Perez Irazabal Miren Nekane Vietiniai padėjėjai Juaristi Abaunz Josu
PEREZ SAN GREGORIO Carolina Akredituoti padėjėjai Pagazaurtundúa Ruiz Maite
PEREZ TOVAR Maria Yolanda Akredituoti padėjėjai (grupė) Ayuso Pilar del Castillo Vera Pilar Díaz de Mera García Consuegra Agustín Estaràs Ferragut Rosa Fisas Ayxelà Santiago González Pons Esteban de Grandes Pascual Luis Herranz García Esther Iturgaiz Carlos Jiménez-Becerril Barrio Teresa Lope Fontagné Verónica López-Istúriz White Antonio Mato Gabriel Millán Mon Francisco José Valcárcel Siso Ramón Luis Zalba Bidegain Pablo
PERICA Eva Vietiniai padėjėjai Šuica Dubravka
PERICHTOVA Anna Vietiniai padėjėjai Maňka Vladimír
Perillo Antonio Vietiniai padėjėjai Forenza Eleonora
PERINCEK Ruya Akredituoti padėjėjai Henkel Hans-Olaf
PERIS-MENCHETA BARRIO Juan Akredituoti padėjėjai Urbán Crespo Miguel
PERKS Dean Alan Vietiniai padėjėjai Etheridge Bill
PERKUMA Mara Akredituoti padėjėjai Grigule Iveta
PERMAN Jeanette Akredituoti padėjėjai Eriksson Peter
PERNA Francesca Vietiniai padėjėjai Sassoli David-Maria
PERNICE Davide Akredituoti padėjėjai Zanonato Flavio
PERROT Aude Stažuotojai Dati Rachida
PERSONAL FAMULUS Mokėjimų tarpininkai Molnár Csaba Niedermüller Péter
PESCHER Fabian Akredituoti padėjėjai Leinen Jo
Peshev Petar Petkov Vietiniai padėjėjai Barekov Nikolay
PETAT Laurent Vietiniai padėjėjai Loiseau Philippe
PETCU Angelica Akredituoti padėjėjai Mănescu Ramona Nicole
PETER Tim Akredituoti padėjėjai Lange Bernd
PETER Tobias Vietiniai padėjėjai Albrecht Jan Philipp
PETER A HODGSON & CO Mokėjimų tarpininkai (grupė) Brannen Paul Kirton-Darling Jude
PETERL Martin Vietiniai padėjėjai Kadenbach Karin
Petithan Celine Stažuotojai Tarabella Marc
PETITOT Remy Akredituoti padėjėjai Grossetête Françoise
PETRAUSKIENE Rasa Vietiniai padėjėjai Saudargas Algirdas
PETRI Bernadett Akredituoti padėjėjai Comodini Cachia Therese
PETRICEK Tomas Akredituoti padėjėjai Poche Miroslav
PETRICKO Ivana Vietiniai padėjėjai Maletić Ivana
PETROPAVLOVSKIS Jurijs Vietiniai padėjėjai Ždanoka Tatjana
PETROU Evangelia-Ilektra Akredituoti padėjėjai Papadakis Konstantinos
Petrou Marios Stažuotojai Theocharous Eleni
Petrova Karolina Vietiniai padėjėjai Urutchev Vladimir
PETROVA Snezhina Akredituoti padėjėjai Mihaylova Iskra
Petrova Zornitsa Vietiniai padėjėjai Gabriel Mariya
PETROVA Veselina Vietiniai padėjėjai Dzhambazki Angel
Petrova Gabriela Vietiniai padėjėjai Iotova Iliana
PETRUC Cezara Akredituoti padėjėjai Koch Dieter-Lebrecht
PETTERSSON Maria Kristiina Akredituoti padėjėjai Kumpula-Natri Miapetra
PETTERSSON Carita Akredituoti padėjėjai (grupė) Andersson Max Engström Linnéa Eriksson Peter Valero Bodil
PETTERUTI Bianca Maria Akredituoti padėjėjai Danti Nicola
PEYCHEVA Olga Vietiniai padėjėjai Radev Emil
PEYRAT Francois Vietiniai padėjėjai Hortefeux Brice
PFEFFER Kevin Vietiniai padėjėjai Montel Sophie
PFEIFFER Fabian Akredituoti padėjėjai Krehl Constanze
PFK+Partner STB u. WP GmbH & CoKG Mokėjimų tarpininkai Mlinar Angelika
PFLUG Miriam Stažuotojai Krehl Constanze
PHILIPP Julia Akredituoti padėjėjai Florenz Karl-Heinz
PHILIPPE Alexandra Akredituoti padėjėjai Cadec Alain
PHILIPPOU Louise Akredituoti padėjėjai Papadakis Demetris
PHILLIPS Alexandra Paslaugų teikėjai Coburn David Gill Nathan
PHILLIPS Susanna Vietiniai padėjėjai (grupė) Lambert Jean Taylor Keith
PHYLIP Hedydd Akredituoti padėjėjai Evans Jill
PIACENTINI Luca Vietiniai padėjėjai Salini Massimiliano
PIANO NUNES DOS SANTOS Jose Diogo Akredituoti padėjėjai López-Istúriz White Antonio
PICCHI Stefano Vietiniai padėjėjai Agea Laura
Piccinni Giuseppe Mokėjimų tarpininkai Matera Barbara
PICCONE Orante Akredituoti padėjėjai Cicu Salvatore
PICKEL Matthias Paslaugų teikėjai Wieland Rainer
PIECHOCKA Natalia Vietiniai padėjėjai Grzyb Andrzej
Piedel Mateusz Stažuotojai Ożóg Stanisław
PIERCE Linda Vietiniai padėjėjai Vaughan Derek
Pierre Baptiste Vietiniai padėjėjai Bilde Dominique
PIERSCIONEK-SURMA Anna Vietiniai padėjėjai Gierek Adam
Pieters-Koumans Renee Akredituoti padėjėjai van de Camp Wim
PIETKIEWICZ Marek Vietiniai padėjėjai Geringer de Oedenberg Lidia Joanna
PIETRYGA Justyna Vietiniai padėjėjai Szejnfeld Adam
PIETRZAK Ryszard Paslaugų teikėjai Wojciechowski Janusz
PIGNATELLI Giovanni Mokėjimų tarpininkai D'Amato Rosa
PIGNOTTI Francesco Vietiniai padėjėjai Danti Nicola
PIKOULA Elena Vietiniai padėjėjai Sylikiotis Neoklis
PILASZEWICZ Jolanta Vietiniai padėjėjai Kudrycka Barbara
Pilawka Kamil Stažuotojai Grzyb Andrzej
PILI Elsa Akredituoti padėjėjai Mosca Alessia Maria
PILKA Aleksandra Akredituoti padėjėjai Łybacka Krystyna
PILKA Marian Vietiniai padėjėjai Jurek Marek
PILSNER Thomas Vietiniai padėjėjai Ertug Ismail
Pilz Knut Vietiniai padėjėjai Zeller Joachim
PILZ-ALSLEBEN Barbara Vietiniai padėjėjai Caspary Daniel
PINCHERELLE Karl Akredituoti padėjėjai Pargneaux Gilles
Pinelli Alessandro Vietiniai padėjėjai Picierno Pina
PINTI Marco Vietiniai padėjėjai Fontana Lorenzo
PINTUS Paola Vietiniai padėjėjai Soru Renato
Piontek Malte Johannes Stažuotojai McAllister David
Piotrowski Marcin Akredituoti padėjėjai Czesak Edward
PIOTROWSKI Michal Maciej Vietiniai padėjėjai Kuźmiuk Zbigniew
Piras Valeria Vietiniai padėjėjai Cicu Salvatore
PIRKER Victoria Akredituoti padėjėjai Lunacek Ulrike
PIROTTA Stefania Vietiniai padėjėjai Comodini Cachia Therese
PISANI Gordon Vietiniai padėjėjai Metsola Roberta
PISAREK Natalia Vietiniai padėjėjai Kalinowski Jarosław
PISCITELLI Edoardo Vietiniai padėjėjai Borrelli David
PISERA Justyna Akredituoti padėjėjai Hetman Krzysztof
Pisova Monika Akredituoti padėjėjai Žitňanská Jana
PITCHERS Christopher Akredituoti padėjėjai Karim Sajjad
PITSIKAKIS Grigorios Akredituoti padėjėjai Marias Notis
PIVA Maria Ferdinanda Akredituoti padėjėjai Tamburrano Dario
PKF TAX PARTNER srl Mokėjimų tarpininkai Grapini Maria
PLANZAHL GBR Mokėjimų tarpininkai Albrecht Jan Philipp Cramer Michael Giegold Sven Heubuch Maria Keller Ska Reda Julia Reintke Terry
PLANZAHL GBR Mokėjimų tarpininkai (grupė) Giegold Sven Reintke Terry
PLATT David Steven Vietiniai padėjėjai (grupė) Agnew John Stuart Aker Tim O'Flynn Patrick
PLECITY Petr Paslaugų teikėjai Maštálka Jiří
PLEJIC Stipe Akredituoti padėjėjai Stier Davor Ivo
PLIVOVA Viktorie Vietiniai padėjėjai Charanzová Dita
PLUMANDON Olivier Akredituoti padėjėjai Omarjee Younous
POBOZY Justyna Paslaugų teikėjai Kalinowski Jarosław
POCIUTE-VRAZALIC ASTA Akredituoti padėjėjai Blinkevičiūtė Vilija
POCRAIN Stephane Vietiniai padėjėjai Joly Eva
POCRNJA Pavao Akredituoti padėjėjai Šuica Dubravka
Poczachowski Wojciech Vietiniai padėjėjai Wiśniewska Jadwiga
Poczatek Krzysztof Vietiniai padėjėjai Jazłowiecka Danuta
PODARIU Elena Akredituoti padėjėjai Nica Dan
Podda Emanuela Stažuotojai Soru Renato
PODINA Zane Vietiniai padėjėjai Kariņš Krišjānis
POESENTRUP Markus Akredituoti padėjėjai Gahler Michael
Poggiali Francesca Akredituoti padėjėjai Záborská Anna
POHL Hans-Dieter Mokėjimų tarpininkai Fleckenstein Knut
POKORA Maria Mokėjimų tarpininkai Czarnecki Ryszard
POLACKOVA Tatana Paslaugų teikėjai Zahradil Jan
POLAK Danuta Vietiniai padėjėjai Gierek Adam
POLAKOVA Viera Vietiniai padėjėjai Maňka Vladimír
Polanecka Daniela Stažuotojai Mach Petr
POLDRUGO Isabella Akredituoti padėjėjai Salini Massimiliano
POLESTSUK Vadim Akredituoti padėjėjai Toom Yana
POLIS Aurelie Akredituoti padėjėjai Tarabella Marc
POLJAK Blanka Paslaugų teikėjai Maletić Ivana Šuica Dubravka
POLK Lea Akredituoti padėjėjai Balz Burkhard
POLLOK Patrick Akredituoti padėjėjai Arimont Pascal
Polusik Marta Akredituoti padėjėjai Lietz Arne
POLYMEROU Georgia Stažuotojai Kaili Eva
POMAR VIDAL Luis Vietiniai padėjėjai Estaràs Ferragut Rosa
PONELYTE Raimonda Vietiniai padėjėjai Guoga Antanas
Poniatowski Marek Vietiniai padėjėjai Gierek Adam
PONTE Jeanne Akredituoti padėjėjai Martin Edouard
Ponthier Annick Vietiniai padėjėjai Annemans Gerolf
POPA Roxana Akredituoti padėjėjai Dăncilă Viorica
POPA Paulina Vietiniai padėjėjai Zwiefka Tadeusz
POPESCU Manoela-Mioara Vietiniai padėjėjai Tănăsescu Claudiu Ciprian
POPESCU Nicoleta Tatiana Paslaugų teikėjai Macovei Monica
POPESCU Cristina Eugenia Vietiniai padėjėjai Preda Cristian Dan
POPOVA Diana Akredituoti padėjėjai Pirinski Georgi
POPOVICI Anda-Elena Stažuotojai Ţurcanu Mihai
POREBINSKA Katarzyna Vietiniai padėjėjai Wiśniewska Jadwiga
PORELLI Nicola Mokėjimų tarpininkai Bizzotto Mara
PORIZEK Petr Vietiniai padėjėjai Mach Petr
POROKHINA Olga Viktorija Stažuotojai Uspaskich Viktor
PORTAS Seweryn Vietiniai padėjėjai Kuźmiuk Zbigniew
PORTELLI Karl Akredituoti padėjėjai Metsola Roberta
PORTER Liam Akredituoti padėjėjai (grupė) Carver James Coburn David
PORTILLO BUSTILLO Salvador Akredituoti padėjėjai Zalba Bidegain Pablo
Portman Employment Services Ltd Mokėjimų tarpininkai Ashworth Richard Hannan Daniel Tannock Charles
POSA Tanja Vietiniai padėjėjai Škrlec Davor
POSCH Markus Vietiniai padėjėjai Lins Norbert
POSEVECKAJA Romualda Akredituoti padėjėjai Tomaševski Valdemar
POSLOVNI SERVIS Mokėjimų tarpininkai Radoš Jozo
POSTBURY Karen Vietiniai padėjėjai Foster Jacqueline
POSTHUMUS Anna Sophia Akredituoti padėjėjai (grupė) Gerbrandy Gerben-Jan in 't Veld Sophia van Miltenburg Matthijs Schaake Marietje
POTCOVARU Cristian Vietiniai padėjėjai Frunzulică Doru-Claudian
Potier Douglas Stažuotojai Le Grip Constance
Potyralski Sebastian Vietiniai padėjėjai Wojciechowski Janusz
POUPLY Julia Akredituoti padėjėjai Ward Julie
Power Katherine Stažuotojai McGuinness Mairead
Powichrowska Bogumila Marta Vietiniai padėjėjai Karski Karol
POZAR Katarina Vietiniai padėjėjai (grupė) Maletić Ivana Plenković Andrej Stier Davor Ivo Šuica Dubravka
PPHU "ABIX" Andrzej Boruta Mokėjimų tarpininkai Grzyb Andrzej
PRACEJUS Katharina Akredituoti padėjėjai Reul Herbert
PRADOS Juliette Akredituoti padėjėjai Mélenchon Jean-Luc
PRADOURA Guillaume Akredituoti padėjėjai Bay Nicolas
PRAEST Jan Akredituoti padėjėjai Liese Peter
PRANDI Marco Akredituoti padėjėjai Cirio Alberto
PRATT Andrew Robert Vietiniai padėjėjai Scott Cato Molly
PRATT Stuart Vietiniai padėjėjai Hudghton Ian
Prause Daniel Stažuotojai Ferber Markus
PREISS Omri Akredituoti padėjėjai Ward Julie
PREKUP Radu Vietiniai padėjėjai Tarand Indrek
PRESSCUT D.O.O Paslaugų teikėjai Škrlec Davor
PRESTEL Christine Vietiniai padėjėjai Müller Ulrike
Presting Claire - Kathrin Vietiniai padėjėjai Reul Herbert
PRICE Rhiannon Akredituoti padėjėjai Swinburne Kay
PRICEWATERHOUSECOOPERS Mokėjimų tarpininkai Crowley Brian
PRIEM Matthias Akredituoti padėjėjai Loones Sander
PRIESTER Eduard Akredituoti padėjėjai Zijlstra Auke
PRIETO LOPEZ Maria Inmaculada Vietiniai padėjėjai (grupė) Aguilera García Clara Eugenia Ayala Sender Inés Blanco López José Cabezón Ruiz Soledad Fernández Jonás García Pérez Iratxe Gardiazabal Rubial Eider Guerrero Salom Enrique Gutiérrez Prieto Sergio Jáuregui Atondo Ramón López Aguilar Juan Fernando Rodríguez-Piñero Fernández Inmaculada Valenciano Elena
PRIME NUMBERS PAYROLL SERVICES LTD Mokėjimų tarpininkai Batten Gerard
Primo Nicoletta Stažuotojai Smith Alyn
PRIORI Michele Vietiniai padėjėjai Gualtieri Roberto
PROCHAZKOVA Jaroslava Vietiniai padėjėjai Zahradil Jan
PRODANOV Yasen Vietiniai padėjėjai Gabriel Mariya
PROELIA s.r.o. Paslaugų teikėjai Sulík Richard
PROFAIS CENTRUM USLUG KSIEGOWYCH/J.WOZNICA Mokėjimų tarpininkai Saryusz-Wolski Jacek
PROFUTURO ANNA DANKOWSKA Mokėjimų tarpininkai Ujazdowski Kazimierz Michał
PROKOPOVA Martina Vietiniai padėjėjai Tošenovský Evžen
PROTOCALL 2009 Paslaugų teikėjai Deutsch Tamás
PROULE DIAS BARREIROS MOTA Frederico Stažuotojai Ribeiro Sofia
Provedel Francesca Stažuotojai Sernagiotto Remo
PRSKALO Lucija Akredituoti padėjėjai Stier Davor Ivo
PRUSINA Tomislav Vietiniai padėjėjai Borzan Biljana
PRUTZ Oliver Vietiniai padėjėjai Gericke Arne
PRUVOT Marie France Vietiniai padėjėjai Morin-Chartier Elisabeth
PRYGA Maksymilian Vietiniai padėjėjai Wiśniewska Jadwiga
PRZELASKOWSKA Urszula Vietiniai padėjėjai Fotyga Anna Elżbieta
PRZYBYLA Sylwia Vietiniai padėjėjai Łybacka Krystyna
PRZYBYLA-WIESNIAK Margareta Julita Akredituoti padėjėjai Jazłowiecka Danuta
PRZYBYLSKI Mateusz Stažuotojai Plura Marek
PSARRAKIS Dimitrios Akredituoti padėjėjai Kaili Eva
Psarros Antonios Stažuotojai Androulakis Nikos
PTAK Maksymilian Vietiniai padėjėjai Grzyb Andrzej
Puccio Emilio Stažuotojai Chinnici Caterina
Pudelko Franziska Stažuotojai Bütikofer Reinhard
PUGELLE Gloria Vietiniai padėjėjai Morano Nadine
PUISIEUX Kevin Akredituoti padėjėjai Joly Eva
PUISTTE Baiba Vietiniai padėjėjai Grigule Iveta
PULIE REPETTO Lorenzo Vietiniai padėjėjai Bresso Mercedes
PUNYER Martyn Vietiniai padėjėjai (grupė) Dalton Daniel McIntyre Anthea
Pure Creative Content Paslaugų teikėjai Christensen Ole Kofod Jeppe Schaldemose Christel
PUSKAREV Frank Akredituoti padėjėjai Händel Thomas
PUTAREK Jelena Vietiniai padėjėjai Radoš Jozo
PUTICA Alexandru-Sabin Vietiniai padėjėjai Frunzulică Doru-Claudian
PUTOTO Sebastiano Akredituoti padėjėjai Morgano Luigi
PUYMARTIN Anouk Akredituoti padėjėjai Omarjee Younous
PUZONE Andrea Stažuotojai Paolucci Massimo
PYM Margaret Vietiniai padėjėjai Childers Nessa

Akredituotas padėjėjas dirba vienoje iš trijų Europos Parlamento darbo vietų (Briuselyje, Liuksemburge arba Strasbūre) ir turi tiesiogiai su Parlamentu pagal ES teisę sudarytą darbo sutartį. Vietinis padėjėjas dirba vienoje iš ES valstybės narių ir turi tiesiogiai su Parlamento nariu pagal privatinę teisę sudarytą darbo arba paslaugų teikimo sutartį, kuriai taikoma nacionalinė teisė. Be to, taip pat Europos Parlamento narių biuruose stažuotę gali atlikti stažuotojai.