Nicole PERY : 4. sasaukums 

Politiskās grupas 

  • 19-07-1994 / 05-09-1994 : Eiropas Sociālistu partijas grupa - Priekšsēdētāja vietniece
  • 06-09-1994 / 15-07-1997 : Eiropas Sociālistu partijas grupa - Prezidija locekle

Partejiskā piederība attiecīgā valstī 

  • 19-07-1994 / 15-07-1997 : Parti socialiste (Francija)

Priekšsēdētāja vietniece 

  • 19-07-1994 / 13-01-1997 : Eiropas Parlaments
  • 19-07-1994 / 13-01-1997 : Eiropas Parlamenta Prezidijs
  • 14-01-1997 / 14-07-1997 : Eiropas Parlaments
  • 14-01-1997 / 14-07-1997 : Eiropas Parlamenta Prezidijs

Biedrs 

  • 21-07-1994 / 20-09-1995 : Eiropas Parlamenta deputati vienošanas starp Afrikas, Karibu un Klusa okeana valstim un Eiropas Savienibu Vienota Asamblejai (ACP-ES)
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Attistibas un sadarbibas komisija
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Zivsaimniecibas komisija
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacija attiecibam ar Aizkaukazu
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacija attiecibam ar Aizkaukazu
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Eiropas Parlamenta deputati vienošanas starp Afrikas, Karibu un Klusa okeana valstim un Eiropas Savienibu Vienotajai Asamblejai (ACP-ES)
  • 16-01-1997 / 15-07-1997 : Zivsaimniecibas komisija
  • 16-01-1997 / 15-07-1997 : Eiropas Parlamenta deputati vienošanas starp Afrikas, Karibu un Klusa okeana valstim un Eiropas Savienibu Vienotajai Asamblejai (ACP-ES)

Aizstājēja 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Sieviešu tiesibu komisija
  • 16-01-1997 / 15-07-1997 : Sadarbibas un attistibas komisija