Alain LAMASSOURE : 3. sasaukums 

Politiskās grupas 

  • 25-07-1989 / 11-12-1991 : Liberalu un demokratisko reformistu grupa - Loceklis
  • 12-12-1991 / 20-01-1992 : Eiropas Tautas Partijas grupa (Kristigo demokratu grupa) - Loceklis
  • 21-01-1992 / 30-03-1993 : Eiropas Tautas Partijas grupa (Kristigo demokratu grupa) - Prezidija loceklis

Partejiskā piederība attiecīgā valstī 

  • 25-07-1989 / 30-03-1993 : Union pour la démocratie française - Clubs Perspectives et Réalités (Francija)

Priekšsēdētājs 

  • 15-01-1992 / 30-03-1993 : Budžeta kontroles komisija

Priekšsēdētāja vietnieks 

  • 06-06-1990 / 14-01-1992 : Budžeta komisija
  • 05-02-1992 / 10-02-1993 : Delegacija attiecibam ar Magreba valstim un Araby Magreba Savienibu
  • 11-02-1993 / 30-03-1993 : Delegacija attiecibam ar Magreba valstim un Arabu Magreba Savienibu

Biedrs 

  • 26-07-1989 / 05-06-1990 : Budžeta komisija
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Budžeta kontroles komisija
  • 15-01-1992 / 04-02-1992 : Delegacija attiecibam ar Magreba valstim un Araby Magreba Savienibu
  • 17-01-1992 / 12-03-1993 : Energijas, petijumu un tehnologijas komisija

Aizstājējs 

  • 26-07-1989 / 22-11-1990 : Tieslietu un pilsonu tiesibu komisija
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegacija attiecibam ar Neatkarigo valstu savienibas republikam (NVS)
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegacija attiecibam ar Albaniju, Bulgariju un Rumaniju
  • 15-01-1992 / 30-03-1993 : Budžeta komisija
  • 11-02-1993 / 30-03-1993 : Delegacija attiecibam ar Albaniju, Bulgariju un Rumaniju
  • 11-02-1993 / 30-03-1993 : Delegacija attiecibam ar Neatkarigo valstu savienibas republikam (NVS)
  • 12-03-1993 / 30-03-1993 : Energijas, petijumu un tehnologijas komisija