Renato SORU
  • Renato
    SORU
  • Eiropas Parlamenta sociālistu un demokrātu progresīvās alianses grupa
  • Loceklis
  • Itālija Partito Democratico
  • Dzimšanas gads: 1957. gada 6. augusts, Sanluri (CG)

Politiskās grupas

  • 01.07.2014 / 09.05.2016 : Eiropas Parlamenta sociālistu un demokrātu progresīvās alianses grupa - Loceklis
  • 10.05.2016 / 15.05.2017 : Pie politiskajām grupām nepiederošie deputāti - Loceklis
  • 16.05.2017 ... : Eiropas Parlamenta sociālistu un demokrātu progresīvās alianses grupa - Loceklis

Partejiskā piederība attiecīgā valstī

  • 01.07.2014 ... : Partito Democratico (Itālija)

Loceklis

  • 01.07.2014 / 18.01.2017 : Ekonomikas un monetārā komiteja
  • 14.07.2014 ... : Delegācija attiecībām ar Izraēlu
  • 14.07.2014 ... : Delegācija Savienības Vidusjūrai parlamentārajā asamblejā
  • 19.01.2017 / 14.05.2017 : Iekšējā tirgus un patērētāju aizsardzības komiteja
  • 15.06.2017 ... : Ekonomikas un monetārā komiteja

Aizstājējs

  • 08.07.2014 / 09.05.2016 : Rūpniecības, pētniecības un enerģētikas komiteja
  • 10.10.2014 / 09.05.2016 : Delegācija ES un Turcijas apvienotajā parlamentārajā komitejā
  • 19.01.2017 / 15.05.2017 : Ekonomikas un monetārā komiteja

Kontakti

Bruxelles

  • Parlement européen
    Bât. Altiero Spinelli
    15G134
    60, rue Wiertz / Wiertzstraat 60
    B-1047 Bruxelles/Brussel

Strasbourg

  • Parlement européen
    Bât. Louise Weiss
    T06123
    1, avenue du Président Robert Schuman
    CS 91024
    F-67070 Strasbourg Cedex

Pasta adrese

  • European Parliament
    Rue Wiertz
    Altiero Spinelli 15G134
    1047 Brussels