Alan John DONNELLY : 5. sasaukums 

Politiskās grupas 

  • 20-07-1999 / 16-01-2000 : Eiropas Sociālistu partijas grupa - Priekšsēdētāja vietnieks

Partejiskā piederība attiecīgā valstī 

  • 20-07-1999 / 16-01-2000 : Labour Party (Apvienotā Karaliste)

Biedrs 

  • 21-07-1999 / 16-01-2000 : Ekonomikas un monetaro lietu komisija
  • 06-10-1999 / 16-01-2000 : Delegacija attiecibam ar Kanadu

Aizstājējs 

  • 22-07-1999 / 16-01-2000 : Regionalas politikas, transporta un turisma komisija

all-activities 

Plenārsēdes debašu dokumenti 
Runas, kas teiktas, uzstājoties plenārsēdē, un rakstiski paziņojumi saistībā ar plenārsēdes debatēm 204. pants un 171. panta 11. punkts.