Carlos COELHO : 3. sasaukums 

Politiskās grupas 

  • 11-01-1994 / 18-07-1994 : Liberalu un demokratisko reformistu grupa - Loceklis

Partejiskā piederība attiecīgā valstī 

  • 11-01-1994 / 18-07-1994 : Partido Social Democrata (Portugāle)

Priekšsēdētāja vietnieks 

  • 27-01-1994 / 18-07-1994 : Regionalas politikas, regionalas planošanas un attiecibu ar regionalam un vietejam parvaldes institucijam komisija

Biedrs 

  • 21-01-1994 / 27-01-1994 : Regionalas politikas, regionalas planošanas un attiecibu ar regionalam un vietejam parvaldes institucijam komisija
  • 21-01-1994 / 31-01-1994 : Delegacija attiecibam ar Dienvidamerikas valstim
  • 21-01-1994 / 18-07-1994 : Lugumrakstu komisija
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacija attiecibam ar Dienvidamerikas valstim

Aizstājējs 

  • 19-01-1994 / 31-01-1994 : Delegacija EK-Maltas kopigai parlamentarai komisijai
  • 19-01-1994 / 18-07-1994 : Budžeta komisija
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacija ES-Maltas kopigai parlamentarajai komisijai