Markus FERBER : 4. sasaukums 

Politiskās grupas 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Eiropas Tautas Partijas grupa (Kristigo demokratu grupa) - Loceklis

Partejiskā piederība attiecīgā valstī 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Christlich-Soziale Union in Bayern e.V. (Vācija)

Biedrs 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Petijumu, tehnologiskas attistibas un energijas komisija
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegacija attiecibam ar Japanu
  • 16-03-1995 / 11-07-1995 : Delegacija Eiropas Ekonomiska zona kopigai parlamentarajai komisijai (EEA)
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacija Eiropas Ekonomiskas zonas kopigai parlamentarajai komisijai (EEA)
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegacija attiecibam ar Japanu
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Petijumu, tehnologiskas attistibas un energijas komisija
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegacija Eiropas Ekonomiska zonas kopigai parlamentarajai komisijai (EEA)

Aizstājējs 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Transporta un turisma komisija
  • 21-03-1996 / 15-01-1997 : Budžeta kontroles komisija
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegacija attiecibam ar Japanu
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Budžeta komisija
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Transporta un turisma komisija
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegacija attiecibam ar Japanu
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegacija attiecibam ar Japanu

Kontakti