Gunnar HÖKMARK : 8. sasaukums 

Politiskās grupas 

  • 01-07-2014 ... : Eiropas Tautas partijas (Kristīgie demokrāti) grupa - Loceklis

Partejiskā piederība attiecīgā valstī 

  • 01-07-2014 ... : Moderaterna (Zviedrija)

Biedrs 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Ekonomikas un monetārā komiteja
  • 14-07-2014 ... : Delegācija ES un Serbijas stabilizācijas un asociācijas parlamentārajā komitejā
  • 19-01-2017 ... : Ekonomikas un monetārā komiteja

Aizstājējs 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Rūpniecības, pētniecības un enerģētikas komiteja
  • 14-07-2014 ... : Delegācija ES un Armēnijas parlamentārās partnerības komitejā, ES un Azerbaidžānas parlamentārās sadarbības komitejā un ES un Gruzijas parlamentārās asociācijas komitejā
  • 14-07-2014 ... : Delegācija Euronest parlamentārajā asamblejā
  • 12-02-2015 / 30-11-2015 : Īpašā komiteja nodokļu nolēmumu un rakstura vai ietekmes ziņā līdzīgu pasākumu jautājumos
  • 02-12-2015 / 02-08-2016 : Īpašā komiteja nodokļu nolēmumu un rakstura vai ietekmes ziņā līdzīgu pasākumu jautājumos (TAXE 2)
  • 24-06-2016 / 13-12-2017 : Izmeklēšanas komiteja, kuras uzdevums ir pārbaudīt apgalvojumus par iespējamiem pārkāpumiem un administratīvām kļūmēm Savienības tiesību aktu piemērošanā attiecībā uz nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju, nodokļu apiešanu un izvairīšanos no nodokļu maksāšanas
  • 19-01-2017 ... : Rūpniecības, pētniecības un enerģētikas komiteja
  • 14-03-2018 ... : Īpašā komiteja finanšu noziegumu, izvairīšanās no nodokļu maksāšanas un nodokļu apiešanas jautājumos

Kontakti