Lara COMI
  • Lara
    COMI
  • Eiropas Tautas partijas (Kristīgie demokrāti) grupa
  • Priekšsēdētāja vietniece
  • Itālija Forza Italia
  • Dzimšanas gads: 1983. gada 18. februāris, Garbagnate Milanese

Politiskās grupas

  • 14.07.2009 / 30.06.2014 : Eiropas Tautas partijas (Kristīgie demokrāti) grupa - Locekle
  • 01.07.2014 ... : Eiropas Tautas partijas (Kristīgie demokrāti) grupa - Priekšsēdētāja vietniece

Partejiskā piederība attiecīgā valstī

  • 14.07.2009 / 26.01.2014 : Il Popolo della Libertà (Itālija)
  • 27.01.2014 / 30.06.2014 : Forza Italia (Itālija)
  • 01.07.2014 ... : Forza Italia (Itālija)

Priekšsēdētāja vietniece

  • 16.07.2009 / 18.01.2012 : Iekšējā tirgus un patērētāju aizsardzības komiteja

Locekle

  • 16.09.2009 / 04.07.2010 : Delegācija attiecībām ar Afganistānu
  • 05.07.2010 / 30.06.2014 : Delegācija ES un Meksikas Apvienotajā parlamentārajā komitejā
  • 05.07.2010 / 30.06.2014 : Delegācija Eiropas un Latīņamerikas Parlamentārajā asamblejā
  • 19.01.2012 / 30.06.2014 : Iekšējā tirgus un patērētāju aizsardzības komiteja
  • 01.07.2014 / 18.01.2017 : Iekšējā tirgus un patērētāju aizsardzības komiteja
  • 14.07.2014 ... : Delegācija attiecībām ar Amerikas Savienotajām Valstīm
  • 19.01.2017 ... : Iekšējā tirgus un patērētāju aizsardzības komiteja

Aizstājēja

  • 16.07.2009 / 18.01.2012 : Rūpniecības, pētniecības un enerģētikas komiteja
  • 16.09.2009 / 07.04.2013 : Delegācija ES un Krievijas Parlamentārās sadarbības komitejā
  • 19.01.2012 / 30.06.2014 : Rūpniecības, pētniecības un enerģētikas komiteja
  • 08.04.2013 / 30.06.2014 : Delegācija attiecībām ar Amerikas Savienotajām Valstīm
  • 01.07.2014 / 18.01.2017 : Ekonomikas un monetārā komiteja
  • 21.01.2016 / 04.04.2017 : Izmeklēšanas komiteja saistībā ar emisiju mērījumiem autobūves nozarē
  • 19.01.2017 ... : Ekonomikas un monetārā komiteja
  • 02.02.2017 ... : Delegācija ES un Čīles apvienotajā parlamentārajā komitejā
  • 02.02.2017 ... : Rūpniecības, pētniecības un enerģētikas komiteja
  • 02.05.2017 ... : Delegācija Eiropas un Latīņamerikas parlamentārajā asamblejā

Parlamentārās aktivitātes 7. sasaukuma plenārsēdēs

Uzstāšanās plenārsēdēs

907

Raidorganizāciju nozīme ES un tās vērtību atainošanā (A7-0248/2014 - Graham Watson)

03-04-2014 P7_CRE-REV(2014)04-03(9.5)

Mehānisko transportlīdzekļu skaņas līmenis (A7-0239/2014 - Miroslav Ouzký)

03-04-2014 P7_CRE-REV(2014)04-03(9.6)

Starptautiskās tirdzniecības noteikumu piemērošana un izpilde (A7-0308/2013 - Niccolò Rinaldi)

03-04-2014 P7_CRE-REV(2014)04-03(9.8)

Rīsu imports no Bangladešas (A7-0304/2013 - Paul Murphy)

03-04-2014 P7_CRE-REV(2014)04-03(9.9)

Medicīniskās ierīces (A7-0324/2013 - Dagmar Roth-Behrendt)

03-04-2014 P7_CRE-REV(2014)04-03(9.10)

Ziņojumi, kas sagatavoti, pildot referenta pienākumus

1

Ziņojumi, kas sagatavoti, pildot ēnu referenta pienākumus

3

Atzinumi, kas sagatavoti, pildot atzinuma sagatavotāja pienākumus

3

ATZINUMS par priekšlikumu Eiropas Parlamenta un Padomes regulai par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula)

IMCO
28-01-2013 IMCO_AD(2013)496497

ATZINUMS par zaļo grāmatu ”No problēmām uz iespējām — virzība uz vienotu stratēģisko satvaru ES pētniecības un inovāciju finansējumam”

IMCO
14-07-2011 IMCO_AD(2011)467030

ATZINUMS par Produktu vispārējas drošības direktīvas pārskatīšanu un tirgus uzraudzību

ITRE
09-12-2010 ITRE_AD(2010)450905

Atzinumi, kas sagatavoti, pildot ēnu atzinuma sagatavotāja pienākumus

5

ATZINUMS par Eiropas rūpniecības stiprināšanu konkurētspējas un ilgtspējības veicināšanai

IMCO
06-05-2013 IMCO_AD(2013)504038

ATZINUMS par tēmu „Eiropa, tūristu apmeklētākā vieta pasaulē — jaunas Eiropas tūrisma nozares politiskās pamatnostādnes”

IMCO
01-03-2011 IMCO_AD(2011)454711

ATZINUMS par lietisko internetu

IMCO
28-04-2010 IMCO_AD(2010)439302

ATZINUMS par Savienību Vidusjūrai

ITRE
08-04-2010 ITRE_AD(2010)439273

ATZINUMS par 2008. gada ziņojumu par konkurences politiku

ITRE
04-02-2010 ITRE_AD(2010)430944

Rezolūcijas priekšlikumi

4

Rakstiskas deklarācijas

2

Rakstiska deklarācija par apspiesto minoritāšu un cilvēku brīvību

13-01-2014 P7_DCL(2014)0004 Zaudējis spēku

Detalizēti

Roberta ANGELILLI , Edward MCMILLAN-SCOTT , Lara COMI , Niccolò RINALDI , Ramon TREMOSA i BALCELLS , Silvia COSTA , László SURJÁN , David CASA , Alfredo ANTONIOZZI , Marc TARABELLA , Carlo CASINI

Sākuma datums : 13-01-2014
Zaudē spēku : 13-04-2014
Parakstītāju skaits : 38 - 14-04-2014

Rakstiska deklarācija par Eiropas Bērnu aizsardzības dienas iedibināšanu

18-01-2010 P7_DCL(2010)0003 Zaudējis spēku

Detalizēti

Lara COMI , Andreas SCHWAB , Jolanta Emilia HIBNER , Anna Maria CORAZZA BILDT , Christophe BÉCHU

Sākuma datums : 18-01-2010
Zaudē spēku : 04-06-2010
Parakstītāju skaits : 338 - 04-06-2010

Parlamentārie jautājumi

172

  Application of Directive 2011/24/EU

16-04-2014 E-004953/2014 Komisija

  European Health Insurance Card

16-04-2014 E-004952/2014 Komisija

  VP/HR - Crimean Tatars

10-04-2014 E-004451/2014 Komisija

  Limiting the capacity of firearms

07-04-2014 E-004316/2014 Komisija

  Trade secrets

04-04-2014 E-004211/2014 Komisija

  9x19 (Parabellum) weapons calibre

18-03-2014 E-003187/2014 Komisija

  Authorisation of nutrition and health claims provided for by the EFSA: what cost to SMEs?

17-03-2014 E-003084/2014 Komisija

  VP/HR - Rights of women detained in Egypt

07-03-2014 E-002713/2014 Komisija

Deklarācijas (7. sasaukums)

Finansiālo interešu deklarācija

Kontakti

Bruxelles

  • Parlement européen
    Bât. Altiero Spinelli
    10E101
    60, rue Wiertz / Wiertzstraat 60
    B-1047 Bruxelles/Brussel

Strasbourg

  • Parlement européen
    Bât. Louise Weiss
    T10091
    1, avenue du Président Robert Schuman
    CS 91024
    F-67070 Strasbourg Cedex

Pasta adrese

  • European Parliament
    Rue Wiertz
    Altiero Spinelli 10E101
    1047 Brussels