Magdi Cristiano ALLAM

Politiskās grupas

  • 14.07.2009 / 13.12.2011 : Eiropas Tautas partijas (Kristīgie demokrāti) grupa - Loceklis
  • 14.12.2011 / 26.01.2012 : Grupa „Brīvības un demokrātijas Eiropa” - Priekšsēdētāja vietnieks/Prezidija loceklis
  • 27.01.2012 / 30.06.2014 : Grupa „Brīvības un demokrātijas Eiropa” - Priekšsēdētāja vietnieks/Prezidija loceklis

Partejiskā piederība attiecīgā valstī

  • 14.07.2009 / 01.06.2010 : Unione dei Democratici cristiani e dei Democratici di Centro (Itālija)
  • 02.06.2010 / 30.06.2014 : "Io amo l'Italia" (Itālija)

Priekšsēdētāja vietnieks

  • 17.09.2009 / 24.04.2012 : Delegācija attiecībām ar Izraēlu

Loceklis

  • 16.07.2009 / 18.01.2012 : Kultūras un izglītības komiteja
  • 16.09.2009 / 16.09.2009 : Delegācija attiecībām ar Izraēlu
  • 19.01.2012 / 30.06.2014 : Transporta un tūrisma komiteja
  • 25.04.2012 / 30.06.2014 : Delegācija attiecībām ar Izraēlu

Aizstājējs

  • 16.07.2009 / 13.12.2011 : Pilsoņu brīvību, tieslietu un iekšlietu komiteja
  • 16.09.2009 / 13.12.2011 : Delegācija dalībai Savienības Vidusjūrai parlamentārajā asamblejā
  • 16.09.2009 / 13.12.2011 : Delegācija attiecībām ar Ķīnas Tautas Republiku
  • 19.01.2012 / 30.06.2014 : Nodarbinātības un sociālo lietu komiteja
  • 31.01.2012 / 28.03.2012 : Delegācija attiecībām ar Ķīnas Tautas Republiku
  • 29.03.2012 / 30.06.2014 : Delegācija attiecībām ar Mašrika valstīm
  • 29.03.2012 / 30.06.2014 : Delegācija dalībai Savienības Vidusjūrai parlamentārajā asamblejā

Parlamentārās aktivitātes 7. sasaukuma plenārsēdēs

Uzstāšanās plenārsēdēs

11

Stāvoklis pamattiesību jomā Eiropas Savienībā (2012. gads) (debates)

26-02-2014 P7_CRE-REV(2014)02-26(16)

Paplašināšanās ziņojums attiecībā uz Turciju (debates)

28-03-2012 P7_CRE-REV(2012)03-28(18)

Stāvoklis Jemenā, Bahreinā, Sīrijā un Ēģiptē (debates)

12-10-2011 P7_CRE-REV(2011)10-12(16)

 Kristiešu stāvoklis saistībā ar reliģijas brīvību (debates)

19-01-2011 P7_CRE(2011)01-19(10)

 Eiropas rīcība terorisma upuru atbalstam (debates)

15-12-2009 P7_CRE(2009)12-15(19)

Rezolūcijas priekšlikumi

4

  Motion for a resolution on recent cases of violence and persecution against Christians, notably in Maaloula (Syria), Peshawar (Pakistan) and the case of Pastor Saeed Abedini (Iran)

07-10-2013 B7-0451/2013

NB! Šis rezolūcijas priekšlikums ir pieejams tika oriģinālvalodā

Rezolūcijas priekšlikums par stāvokli Sīrijā

10-09-2013 B7-0425/2013

Rakstiskas deklarācijas

4

Rakstiska deklarācija par nepilngadīgu bērnu tiesību aizsardzību uzturēt nozīmīgas attiecības ar abiem vecākiem arī gadījumos, kad viņi juridiski dzīvo atsevišķi vai laulība ir oficiāli šķirta

21-10-2013 P7_DCL(2013)0019 Zaudējis spēku

Detalizēti

Matteo SALVINI , Lorenzo FONTANA , Giancarlo SCOTTÀ , Mara BIZZOTTO , Magdi Cristiano ALLAM , Cristiana MUSCARDINI , Sergio Paolo Francesco SILVESTRIS , Oreste ROSSI , Francesco Enrico SPERONI , Marco SCURRIA , Claudio MORGANTI , Roberta ANGELILLI , Marlene MIZZI , Viorica DĂNCILĂ

Sākuma datums : 21-10-2013
Zaudē spēku : 21-01-2014
Parakstītāju skaits : 54 - 23-01-2014

Rakstiska deklarācija par cīņu pret gestācijas diabētu

09-09-2013 P7_DCL(2013)0010 Zaudējis spēku

Detalizēti

Rolandas PAKSAS , Juozas IMBRASAS , Justina VITKAUSKAITE BERNARD , Marc TARABELLA , Anna ROSBACH , Jaroslav PAŠKA , Tadeusz CYMAŃSKI , Jolanta Emilia HIBNER , Magdi Cristiano ALLAM , Claudio MORGANTI , Małgorzata HANDZLIK

Sākuma datums : 09-09-2013
Zaudē spēku : 09-12-2013
Parakstītāju skaits : 65 - 10-12-2013

Rakstiska deklarācija par nepieciešamību atteikties no euro un atjaunot nacionālās valūtas

12-03-2012 P7_DCL(2012)0015 Zaudējis spēku

Detalizēti

Mario BORGHEZIO , Magdi Cristiano ALLAM , Philippe de VILLIERS , Nigel FARAGE , Francesco Enrico SPERONI

Sākuma datums : 12-03-2012
Zaudē spēku : 14-06-2012
Parakstītāju skaits : 28 - 14-06-2012

Rakstiska deklarācija par brīvību izvietot personas kultūru un identitāti atspoguļojošus reliģiskus simbolus sabiedriskās telpās

23-11-2009 P7_DCL(2009)0064 Zaudējis spēku

Detalizēti

Sergio Paolo Francesco SILVESTRIS , Mario MAURO , David-Maria SASSOLI , Mario BORGHEZIO , Magdi Cristiano ALLAM

Sākuma datums : 23-11-2009
Zaudē spēku : 11-03-2010
Parakstītāju skaits : 129 - 15-03-2010

Parlamentārie jautājumi

34

  VP/HR - Protecting the Italian-speaking community in Crimea

17-03-2014 E-003089/2014 Komisija

  Automatic retentions from foreign payments to Italy

18-02-2014 E-001845/2014 Komisija

  Quarterly report on the euro area

07-02-2014 E-001289/2014 Komisija

  Unlawful nature of the Fiscal Compact

31-01-2014 E-001012/2014 Komisija

  Recognition of certain agricultural products

18-11-2013 E-013083/2013 Komisija

  Labelling of products based on truffles

18-11-2013 E-013082/2013 Komisija

  Occupied Territories

06-11-2013 E-012580/2013 Komisija

  Reduction of TNT Express workforce in Italy

10-07-2013 E-008295/2013 Komisija

  Ban on the Syrian Islamic terrorist organisation Jabhat Al-Nusra (Victory Front)

09-07-2013 P-008210/2013 Padome

Deklarācijas (7. sasaukums)

Finansiālo interešu deklarācija