Meklēt

Palīgi

Veids

Deputāti

A P Steuerberatungsgesellschaft mbH Pilnvarotie maksātāji Martina MICHELS Helmut SCHOLZ Gabriele ZIMMER
A QUO S. COOP. MAD Pilnvarotie maksātāji Marina ALBIOL GUZMÁN Javier COUSO PERMUY
Zine Dajana ABASS ALI Reģistrētie palīgi Janusz KORWIN-MIKKE
Francesca Abbado Reģistrētie palīgi Curzio MALTESE
ABBAS AND CO Pilnvarotie maksātāji Amjad BASHIR
ABCD CONSULTANTS Pilnvarotie maksātāji Emmanuel MAUREL Gilles PARGNEAUX
Stephanie ABELA Vietējie palīgi Alfred SANT
Andrea ABONDIO Vietējie palīgi Marco ZANNI
Marta ABOUD BELLAS Reģistrētie palīgi Tania GONZÁLEZ PEÑAS
Kaoutar ABOUSMIR Reģistrētie palīgi Sajjad KARIM
Jose Ruben ABREU DE CASTRO Praktikanti Liliana RODRIGUES
Christoph ABT Reģistrētie palīgi Karl-Heinz FLORENZ
Jakub AC Praktikanti Eduard KUKAN
ACCORD Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. Pilnvarotie maksātāji Zdzisław KRASNODĘBSKI
ACCOUNTANTSKANTOOR G WOUTERS & CO BVBA Pilnvarotie maksātāji Hilde VAUTMANS
ACCOUNTANTSKANTOOR G. WOUTERS EN CO Pilnvarotie maksātāji Lieve WIERINCK
ACCOUNTOR TURKU/PARGAS ex-PRETAX Pilnvarotie maksātāji Nils TORVALDS
Coline ACH Reģistrētie palīgi Christine REVAULT D'ALLONNES BONNEFOY
Susanne ACKERMANN Vietējie palīgi Christian EHLER
Ioana Catalina ACONSTANTINESEI Reģistrētie palīgi Mihai ŢURCANU
AD OMNIA Pakalpojumu sniedzēji Iveta GRIGULE
Biborka ADAM Reģistrētie palīgi Ádám KÓSA
ADAMEC AUDIT S.R.O. Pilnvarotie maksātāji Miroslav POCHE Stanislav POLČÁK Michaela ŠOJDROVÁ Pavel SVOBODA Tomáš ZDECHOVSKÝ
Tomas ADAMEC Praktikanti Lidia Joanna GERINGER de OEDENBERG
Christopher ADAMS Vietējie palīgi (grupējums) Nigel FARAGE Raymond FINCH
Patrick Antony ADAMS Reģistrētie palīgi Syed KAMALL
Anna Dorota ADAMSKA - PELESZ Vietējie palīgi Urszula KRUPA
Despoina ADAVALOGLOU Vietējie palīgi Sotirios ZARIANOPOULOS
Matteo ADDUCI Reģistrētie palīgi Brando BENIFEI
Marjana Adomeit Vietējie palīgi Jens GIESEKE
ADP-AUDIT, DANE, PORADENSTVO, S.R.O. Pilnvarotie maksātāji Eduard KUKAN Ivan ŠTEFANEC
ADV. CARSTEN KISTEIN APS Pilnvarotie maksātāji Margrete AUKEN
ADVOKATNI KANCELAR PETRASEK & SLEPICKA Pakalpojumu sniedzēji Kateřina KONEČNÁ
Kristina AERLIC Vietējie palīgi Dubravka ŠUICA
Nicolas Albert Daniel AFFLATET Reģistrētie palīgi Bernd LUCKE
Ana Cristina AFONSO LEITAO Reģistrētie palīgi Ana GOMES
AG. CED SRL Pilnvarotie maksātāji Marco AFFRONTE
Klimczyk AGATA Praktikanti Tadeusz ZWIEFKA
Ameyovi AGBEMAVOR Reģistrētie palīgi Maurice PONGA
Karl AGIUS Reģistrētie palīgi Therese COMODINI CACHIA
AGL WIRTSCHAFTSTREUHAND UND STEUERBERATUNG Pilnvarotie maksātāji Karoline GRASWANDER-HAINZ Karin KADENBACH Evelyn REGNER Josef WEIDENHOLZER
AGL WIRTSCHAFTSTREUHAND UND STEUERBERATUNG Pilnvarotie maksātāji (grupējums) Eugen FREUND Karoline GRASWANDER-HAINZ Karin KADENBACH Evelyn REGNER Josef WEIDENHOLZER
Andrew Graham AGNEW Praktikanti Andrew LEWER
Matteo AGNOLETTO Vietējie palīgi Renata BRIANO
AGRAR EUROPA kft. Pakalpojumu sniedzēji György HÖLVÉNYI
Yumgyul AHMEDOVA Vietējie palīgi Filiz HYUSMENOVA
Maria Jose AIRA MARTIN Reģistrētie palīgi Clara Eugenia AGUILERA GARCÍA
AITNET - Tomasz Bystrowski Pakalpojumu sniedzēji Róża Gräfin von THUN UND HOHENSTEIN
Marija ALADIC Praktikanti Tonino PICULA
Giovanni ALBANI Pilnvarotie maksātāji Damiano ZOFFOLI
Sarah Maria ALBER Reģistrētie palīgi Ingeborg GRÄSSLE
Pilar ALBERT SANCHEZ Reģistrētie palīgi Santiago FISAS AYXELÀ
Elena ALBERTI Vietējie palīgi Fulvio MARTUSCIELLO
Hana ALBORGHETTI Praktikanti Jozo RADOŠ
Jelena ALEKSIC Vietējie palīgi Ivo VAJGL
Nevena ALEKSIEVA Vietējie palīgi Sergei STANISHEV
Miglė Alenčikaitė Reģistrētie palīgi Antanas GUOGA
Loredana-Gabriela Alexandru Reģistrētie palīgi Sorin MOISĂ
Ruxandra-Alina ALEXE Vietējie palīgi Daciana Octavia SÂRBU
Zooula ALKIVIADI Vietējie palīgi Demetris PAPADAKIS
All Profit Business & Co s.c. Pilnvarotie maksātāji Danuta JAZŁOWIECKA
John ALLEN Vietējie palīgi Tim AKER
Julie Anne ALLISON Vietējie palīgi Derek VAUGHAN
ALLROUND SERVICE GmbH Pilnvarotie maksātāji Udo VOIGT
Par Rikard ALLVIN Vietējie palīgi Max ANDERSSON
Lajos ALMASI Vietējie palīgi Krisztina MORVAI
Andrea Patricia ALMEIDA CORDERO Reģistrētie palīgi Mariya GABRIEL
Nagore ALMENA ARBEO Reģistrētie palīgi Pilar del CASTILLO VERA
ALMOND TREE s.r.l. Pakalpojumu sniedzēji Rosa D'AMATO
ALPHA INFO Pakalpojumu sniedzēji Dubravka ŠUICA
Laure ALTEIRAC Reģistrētie palīgi Michèle ALLIOT-MARIE
Marie Katharina ALTER Reģistrētie palīgi Gesine MEISSNER
Nicholas James ALTHAM Reģistrētie palīgi Jacqueline FOSTER
Giancarlo ALTIERI Reģistrētie palīgi (grupējums) Andrea COZZOLINO Roberto GUALTIERI
Pierre-Edouard Tamatoa ALTIERI Reģistrētie palīgi Renaud MUSELIER
Jon ALTOLAGIRRE ASKASIBAR Vietējie palīgi Josu JUARISTI ABAUNZ
ALTONEO Conseil Pilnvarotie maksātāji Jean ARTHUIS
Magali ALTOUNIAN Reģistrētie palīgi Françoise GROSSETÊTE
Victor Luis ALVAREZ MARTINEZ Vietējie palīgi Estefanía TORRES MARTÍNEZ
Joana ALVES Praktikanti José Inácio FARIA
JOSE ALBERTO ALVES PEREIRA Reģistrētie palīgi (grupējums) Francisco ASSIS Ana GOMES Liliana RODRIGUES Maria João RODRIGUES Manuel dos SANTOS Ricardo SERRÃO SANTOS Pedro SILVA PEREIRA Carlos ZORRINHO
Giuseppe ALVIGGI Praktikanti Andrea COZZOLINO
Antonella ALVISINI Reģistrētie palīgi Paolo DE CASTRO
AM ASPECT OOD Pilnvarotie maksātāji Eva MAYDELL
Maria Do Rosario Henriques AMADOR Vietējie palīgi João PIMENTA LOPES
Hakan AMASYALI Reģistrētie palīgi Filiz HYUSMENOVA
Elisa AMATISTA Praktikanti Raffaele FITTO
Santa AMATO Praktikanti Salvatore CICU
Jean Etienne Marie Patrick AMAUDRIC DU CHAFFAUT Reģistrētie palīgi Angélique DELAHAYE
Benedetta AMBROGETTI Vietējie palīgi Simona BONAFÈ
Marlena Agnieszka AMBROZIK Vietējie palīgi Urszula KRUPA
Justyna AMKO Ameljan-Kowalska Pakalpojumu sniedzēji Kazimierz Michał UJAZDOWSKI
Filomena AMOR MERINO Vietējie palīgi (grupējums) Clara Eugenia AGUILERA GARCÍA Inés AYALA SENDER José BLANCO LÓPEZ Soledad CABEZÓN RUIZ Jonás FERNÁNDEZ Iratxe GARCÍA PÉREZ Eider GARDIAZABAL RUBIAL Enrique GUERRERO SALOM Sergio GUTIÉRREZ PRIETO Ramón JÁUREGUI ATONDO Juan Fernando LÓPEZ AGUILAR Inmaculada RODRÍGUEZ-PIÑERO FERNÁNDEZ Elena VALENCIANO
Mafalda Margarida AMORIM OLIVEIRA DE SOUSA Praktikanti José Inácio FARIA
Michel Vincent ANDERLINI Reģistrētie palīgi Jasenko SELIMOVIC
Henrik Bang ANDERSEN Reģistrētie palīgi Rina Ronja KARI
Jens ANDERSEN Vietējie palīgi Margrete AUKEN
Michel Bloch ANDERSEN Praktikanti Morten LØKKEGAARD
Mikkel Bang Andersen Reģistrētie palīgi (grupējums) Ole CHRISTENSEN Jeppe KOFOD Christel SCHALDEMOSE
Mikkel Mejling ANDERSEN Reģistrētie palīgi (grupējums) Ole CHRISTENSEN Jeppe KOFOD Christel SCHALDEMOSE
Martin ANDERSSON Reģistrētie palīgi Fredrick FEDERLEY
Karen Louise Anderton Vietējie palīgi Keith TAYLOR
Armen ANDONIAN Reģistrētie palīgi Nirj DEVA
Guenter ANDRAE Vietējie palīgi Peter JAHR
Marton ANDRASSY Reģistrētie palīgi Tamás DEUTSCH
Elsa Andreadou Reģistrētie palīgi Kostas CHRYSOGONOS
Nikolay ANDREEV Reģistrētie palīgi Nikolay BAREKOV
Nikolay ANDREEV Vietējie palīgi Mariya GABRIEL
Elka Andreeva Vietējie palīgi Nikolay BAREKOV
Magdalina ANDREEVA Reģistrētie palīgi Nikolay BAREKOV
Luis Ignacio ANDREU PALOMARES Vietējie palīgi Florent MARCELLESI
Mieke ANDRIESE Reģistrētie palīgi Marcel de GRAAFF
Adriana-Roxana ANDRONIC Reģistrētie palīgi Damian DRĂGHICI
Artur ANDRYSIAK Pakalpojumu sniedzēji Jarosław KALINOWSKI
Perrine ANDRZEJEWSKI Reģistrētie palīgi Gilles PARGNEAUX
Anabel ANDUJAR VAZQUEZ Reģistrētie palīgi Francisco José MILLÁN MON
Matteo ANGELI Pakalpojumu sniedzēji Herbert DORFMANN
Martina ANGELINI Reģistrētie palīgi Rosa D'AMATO
Kiril ANGELOV Vietējie palīgi Nikolay BAREKOV
MITKO ANGELOV Reģistrētie palīgi Svetoslav Hristov MALINOV
Daniel ANGER Vietējie palīgi Arne LIETZ
Ioan Mircea Anghel Vietējie palīgi Emilian PAVEL
Raluca ANGHEL Reģistrētie palīgi Emilian PAVEL
Adina-Maria ANGHELACHE Praktikanti Andi CRISTEA
Elena ANGHELINI Vietējie palīgi Claudiu Ciprian TĂNĂSESCU
Francesca ANGILERI Praktikanti Giovanni LA VIA
Pieyre Alexandre ANGLADE Priekšsēdētāju vietnieku/Kvestoru kolēģijas palīgi Pavel TELIČKA
Dario ANNOSCIA Reģistrētie palīgi Alfred SANT
Giovanna ANNUNZIATA Vietējie palīgi Andrea COZZOLINO
Konstantina ANTHI Reģistrētie palīgi Eva KAILI
ANTHONY RJ WALKER IT SERVICES Pakalpojumu sniedzēji Jill SEYMOUR
Stephanie ANTOINE-JACQUEMARD Reģistrētie palīgi Frank ENGEL
Andrei-Tiberius ANTONI Vietējie palīgi Dan NICA
Michela ANTONIOLI Vietējie palīgi Massimiliano SALINI
Desislava ANTONOVA Vietējie palīgi Svetoslav Hristov MALINOV
Marina ANTONOVA Reģistrētie palīgi Andrey NOVAKOV
Russell Thomas ANTRAM Vietējie palīgi Seb DANCE
Saara ANTTINEN Reģistrētie palīgi Liisa JAAKONSAARI
Vytautas ANUZIS Vietējie palīgi Valentinas MAZURONIS
Javier APARICIO RUBIO Reģistrētie palīgi Beatriz BECERRA BASTERRECHEA
Erik APEL Reģistrētie palīgi Bodil VALERO
Ana Cristina Apolinario Delgado Reģistrētie palīgi António MARINHO E PINTO
APS STEUERBERATER Pilnvarotie maksātāji Sylvia-Yvonne KAUFMANN Jo LEINEN Arne LIETZ Susanne MELIOR
APSIS AUDIT Pilnvarotie maksātāji Nathalie GRIESBECK Robert ROCHEFORT
AQUILONIS d.o.o Pakalpojumu sniedzēji Davor ŠKRLEC
Maximilian Marcello Horst ARACENA Reģistrētie palīgi Franz OBERMAYR
Gergely Laszlo ARATO Reģistrētie palīgi Péter NIEDERMÜLLER
Daniel Filipe ARAUJO CASTRO NEVES Reģistrētie palīgi Paulo RANGEL
Aroa ARAUZO PEREZ Vietējie palīgi Javi LÓPEZ
ARCOLYS Pakalpojumu sniedzēji Michèle ALLIOT-MARIE
Monica ARENAS Vietējie palīgi Louis MICHEL
Maxime ARGENTIN Vietējie palīgi Nicolas BAY
Mihaela ARGIROVA Vietējie palīgi Andrey KOVATCHEV
Cristina Maria ARION Reģistrētie palīgi Cristian Dan PREDA
ARISTON Pakalpojumu sniedzēji Miroslav POCHE
Antonino ARLACCHI Reģistrētie palīgi Ivo VAJGL
Mark ARLESTRAND Reģistrētie palīgi Jasenko SELIMOVIC
Laura ARMBRUSTER Praktikanti Peter SIMON
Justine ARNAUD Vietējie palīgi Michèle RIVASI
Pierre-Yvain ARNAUD Vietējie palīgi Guillaume BALAS
Isaac Nathan Esther ARNOUD Reģistrētie palīgi Nadine MORANO
Christian ARON Vietējie palīgi Angelika NIEBLER
Miguel Xavier ARTETA ARILLA Vietējie palīgi Maite PAGAZAURTUNDÚA RUIZ
ARTS MEDIA Pakalpojumu sniedzēji Raffaele FITTO
Artsylvania Media Srl Pakalpojumu sniedzēji Daniel BUDA
Cecilia ARVEDI Reģistrētie palīgi Daniela AIUTO
Maria Maijastiina ARVOLA Reģistrētie palīgi Petri SARVAMAA
ASAT CONSULTING (EX TAX ADVISORY & CONSULTING SRL) Pilnvarotie maksātāji Adina-Ioana VĂLEAN
Mariano Luis Asenjo Pajares Vietējie palīgi Paloma LÓPEZ BERMEJO
Antoaneta ASENOVA Reģistrētie palīgi Filiz HYUSMENOVA
Asenia ASENOVA Vietējie palīgi Nikolay BAREKOV
ASIANAJOTOIMISTO FERENDA OY Pilnvarotie maksātāji Pirkko RUOHONEN-LERNER Hannu TAKKULA
Alise ASKINEZERE Reģistrētie palīgi Catherine STIHLER
ASOCIATIA DEMOCRATIE, DIALOG, CIVILIZATIE Pakalpojumu sniedzēji Monica MACOVEI
Andre ASSARSSON Vietējie palīgi Gunnar HÖKMARK
ASSOCIATION DES DEPUTES EUROPEENS PCF Pilnvarotie maksātāji Patrick LE HYARIC
Karl-Hadrien ASTIE Vietējie palīgi (grupējums) Angélique DELAHAYE Brice HORTEFEUX
ASTRA REFIZ D.O.O. Pilnvarotie maksātāji Tonino PICULA Davor ŠKRLEC
Magdalena Zhivkova Atanasova Vietējie palīgi Nikolay BAREKOV
Tsvetelina ATANASOVA Vietējie palīgi Georgi PIRINSKI
Georgios ATHANASIADIS Reģistrētie palīgi Theodoros ZAGORAKIS
Stephen Bryan ATKINSON Reģistrētie palīgi James CARVER
Andro ATLAGA Reģistrētie palīgi Ivica TOLIĆ
Dimitrios Atreidis Vietējie palīgi Theodoros ZAGORAKIS
Clotilde AUBET Praktikanti Aymeric CHAUPRADE
AUDECA Pilnvarotie maksātāji Guillaume BALAS Isabelle THOMAS
Patrice AUDIBERT Reģistrētie palīgi Frédérique RIES
AUDIT CONSEIL EXPERTISE - Guy Castinel Pilnvarotie maksātāji Renaud MUSELIER
AUDITAX Pilnvarotie maksātāji Vladimír MAŇKA Boris ZALA
AUDITCONSULTING EOOD Pilnvarotie maksātāji Mariya GABRIEL
AUDITRIUSMAD AUDITORIA E CONSULTORIA LDA Pilnvarotie maksātāji Liliana RODRIGUES
Aurelia Serena Auerbacher Reģistrētie palīgi Siegfried MUREŞAN
Claas AUGNER Pakalpojumu sniedzēji Martin SONNEBORN
Elisabeth AUGUSTIN Vietējie palīgi Kerstin WESTPHAL
James Frederick AULIFFE Reģistrētie palīgi Richard ASHWORTH
Crawford Roy Martin AUSTIN Reģistrētie palīgi Steven WOOLFE
AUTOTAKSI PSALTIROV ROMAN S.P. Pakalpojumu sniedzēji Romana TOMC
Fabio AVALLONE Pakalpojumu sniedzēji Pina PICIERNO
Audrey AVESQUE Vietējie palīgi Renaud MUSELIER
David AVILA Pilnvarotie maksātāji Marisa MATIAS
AVILA Spolka z ograniczona odpowiedzialnosci Pilnvarotie maksātāji Zdzisław KRASNODĘBSKI
Manuel AVRAMESCU Reģistrētie palīgi Ramona Nicole MĂNESCU
Alice AWAD Praktikanti Piernicola PEDICINI
Florin Alin AXIN Vietējie palīgi Doru-Claudian FRUNZULICĂ
Lydia AXTMANN Vietējie palīgi Beatrix von STORCH
Sophie Alexandra AYLMER Reģistrētie palīgi Keith TAYLOR
AZETS INSIGHT AB Pilnvarotie maksātāji Max ANDERSSON Malin BJÖRK Christofer FJELLNER Gunnar HÖKMARK
AZETS INSIGHT AB Pilnvarotie maksātāji (grupējums) Jytte GUTELAND Anna HEDH Olle LUDVIGSSON Jens NILSSON Marita ULVSKOG
Cirilo Andre AZEVEDO DA COSTA Vietējie palīgi Paulo RANGEL
Linda AZIZ Reģistrētie palīgi Cecilia WIKSTRÖM
AZUKEN LTD Pilnvarotie maksātāji Ilhan KYUCHYUK
Claire Azzopardi Vietējie palīgi Miriam DALLI
Nicholas Azzopardi Vietējie palīgi David CASA
Anissa AZZOUG Vietējie palīgi Christine REVAULT D'ALLONNES BONNEFOY

Reģistrēts palīgs savus pienākumus veic vienā no trijām Eiropas Parlamenta darba vietām (Briselē, Luksemburgā vai Strasbūrā), un Parlaments ar viņu ir tieši noslēdzis darba līgumu saskaņā ar Eiropas tiesībām. Vietējais palīgs savus pienākumus veic vienā no ES dalībvalstīm, un EP deputāts ar viņu ir tieši noslēdzis privāttiesību regulētu darba līgumu vai pakalpojumu sniegšanas līgumu, kam piemēro attiecīgās dalībvalsts tiesību aktus. Turklāt deputāti var piedāvāt praktikantiem praktizēties Eiropas Parlamentā un dalībvalstīs.
Sīkāku informāciju skatiet sadaļā "Noteikumi par personālu".