Meklēt

Palīgi

Veids

Deputāti

A P Steuerberatungsgesellschaft mbH Pilnvarotie maksātāji Martina MICHELS Helmut SCHOLZ Gabriele ZIMMER
A QUO S. COOP. MAD Pilnvarotie maksātāji Marina ALBIOL GUZMÁN Javier COUSO PERMUY
Zine Dajana ABASS ALI Reģistrētie palīgi Janusz KORWIN-MIKKE
ABBAS AND CO Pilnvarotie maksātāji Amjad BASHIR
ABCD CONSULTANTS Pilnvarotie maksātāji Emmanuel MAUREL Gilles PARGNEAUX
Mohammed ABDULLAH Pakalpojumu sniedzēji Sajjad KARIM
Stephanie ABELA Vietējie palīgi Alfred SANT
Tim Alexander ABITZSCH Vietējie palīgi Gesine MEISSNER
Andrea ABONDIO Vietējie palīgi Marco ZANNI
Marta ABOUD BELLAS Reģistrētie palīgi Tania GONZÁLEZ PEÑAS
Christoph ABT Reģistrētie palīgi Karl-Heinz FLORENZ
Ciro ACCETTA Vietējie palīgi Andrea COZZOLINO
ACCORD Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. Pilnvarotie maksātāji Zdzisław KRASNODĘBSKI
ACCOUNTANTSKANTOOR G. WOUTERS EN CO Pilnvarotie maksātāji Lieve WIERINCK
ACCOUNTOR TURKU/PARGAS ex-PRETAX Pilnvarotie maksātāji Nils TORVALDS
Susanne ACKERMANN Vietējie palīgi Christian EHLER
Ioana Catalina ACONSTANTINESEI Reģistrētie palīgi Mihai ŢURCANU
AD OMNIA Pakalpojumu sniedzēji Iveta GRIGULE
Biborka ADAM Reģistrētie palīgi Ádám KÓSA
ADAMEC AUDIT S.R.O. Pilnvarotie maksātāji Miroslav POCHE Stanislav POLČÁK Michaela ŠOJDROVÁ Pavel SVOBODA Tomáš ZDECHOVSKÝ
Christopher ADAMS Vietējie palīgi (grupējums) Nigel FARAGE Raymond FINCH
Patrick Antony ADAMS Reģistrētie palīgi Syed KAMALL
Anna Dorota ADAMSKA - PELESZ Vietējie palīgi Urszula KRUPA
Despoina ADAVALOGLOU Vietējie palīgi Sotirios ZARIANOPOULOS
Matteo ADDUCI Reģistrētie palīgi Brando BENIFEI
ADIE TECHNICS Pakalpojumu sniedzēji Jean-Paul DENANOT
Marjana Adomeit Vietējie palīgi Jens GIESEKE
ADP-AUDIT, DANE, PORADENSTVO, S.R.O. Pilnvarotie maksātāji Eduard KUKAN Ivan ŠTEFANEC
ADV. CARSTEN KISTEIN APS Pilnvarotie maksātāji Margrete AUKEN
Kristina AERLIC Praktikanti Dubravka ŠUICA
Ana Cristina AFONSO LEITAO Reģistrētie palīgi Ana GOMES
Ameyovi AGBEMAVOR Reģistrētie palīgi Maurice PONGA
AGENZIA DI STAMPA ITALPRESS SRL Pakalpojumu sniedzēji Michela GIUFFRIDA
Karl AGIUS Reģistrētie palīgi Therese COMODINI CACHIA
AGL WIRTSCHAFTSTREUHAND UND STEUERBERATUNG Pilnvarotie maksātāji Karoline GRASWANDER-HAINZ Karin KADENBACH Evelyn REGNER Josef WEIDENHOLZER
AGL WIRTSCHAFTSTREUHAND UND STEUERBERATUNG Pilnvarotie maksātāji (grupējums) Eugen FREUND Karoline GRASWANDER-HAINZ Karin KADENBACH Evelyn REGNER Josef WEIDENHOLZER
Matteo AGNOLETTO Vietējie palīgi Renata BRIANO
AGRAR EUROPA kft. Pakalpojumu sniedzēji György HÖLVÉNYI
Amanda AHALL Reģistrētie palīgi Malin BJÖRK
Soma AHMAD Praktikanti Josef WEIDENHOLZER
Yumgyul AHMEDOVA Vietējie palīgi Filiz HYUSMENOVA
AI COMSYS SRL Pakalpojumu sniedzēji Doru-Claudian FRUNZULICĂ
AITNET - Tomasz Bystrowski Pakalpojumu sniedzēji Róża Gräfin von THUN UND HOHENSTEIN
Ilham AL MAJDOUB Praktikanti Louis MICHEL
Giovanni ALBANI Pilnvarotie maksātāji Damiano ZOFFOLI
Sarah Maria ALBER Reģistrētie palīgi Ingeborg GRÄSSLE
Pilar ALBERT SANCHEZ Reģistrētie palīgi Pablo ZALBA BIDEGAIN
Evelien ALBLAS Reģistrētie palīgi Cora van NIEUWENHUIZEN
Jelena ALEKSIC Vietējie palīgi Ivo VAJGL
Nevena ALEKSIEVA Vietējie palīgi Sergei STANISHEV
Egidijus ALEKSONIS Vietējie palīgi Laima Liucija ANDRIKIENĖ
Miglė Alenčikaitė Praktikanti Antanas GUOGA
Loredana-Gabriela Alexandru Reģistrētie palīgi Sorin MOISĂ
Ruxandra-Alina ALEXE Vietējie palīgi Daciana Octavia SÂRBU
Anel ALJICEVIC Praktikanti Jasenko SELIMOVIC
Zooula ALKIVIADI Vietējie palīgi Demetris PAPADAKIS
All Profit Business & Co s.c. Pilnvarotie maksātāji Danuta JAZŁOWIECKA
ALLENDORF MEDIA Pakalpojumu sniedzēji Herbert REUL
Julie Anne ALLISON Vietējie palīgi Derek VAUGHAN
ALLROUND SERVICE GmbH Pilnvarotie maksātāji Udo VOIGT
Par Rikard ALLVIN Vietējie palīgi Max ANDERSSON
Lajos ALMASI Vietējie palīgi Krisztina MORVAI
Nagore ALMENA ARBEO Reģistrētie palīgi Pilar del CASTILLO VERA
ALMOND TREE s.r.l. Pakalpojumu sniedzēji Rosa D'AMATO
ALPHA INFO Pakalpojumu sniedzēji Dubravka ŠUICA
Laure ALTEIRAC Reģistrētie palīgi Michèle ALLIOT-MARIE
Marie ALTER Praktikanti Gesine MEISSNER
Nicholas James ALTHAM Reģistrētie palīgi Jacqueline FOSTER
Giancarlo ALTIERI Reģistrētie palīgi (grupējums) Andrea COZZOLINO Roberto GUALTIERI
Jon ALTOLAGIRRE ASKASIBAR Reģistrētie palīgi Josu JUARISTI ABAUNZ
ALTONEO Conseil Pilnvarotie maksātāji Jean ARTHUIS
Magali ALTOUNIAN Reģistrētie palīgi Françoise GROSSETÊTE
Victor Luis ALVAREZ MARTINEZ Vietējie palīgi Estefanía TORRES MARTÍNEZ
JOSE ALBERTO ALVES PEREIRA Reģistrētie palīgi (grupējums) Francisco ASSIS Ana GOMES Liliana RODRIGUES Maria João RODRIGUES Manuel dos SANTOS Ricardo SERRÃO SANTOS Pedro SILVA PEREIRA Carlos ZORRINHO
Giuseppe ALVIGGI Praktikanti Andrea COZZOLINO
Antonella ALVISINI Reģistrētie palīgi Paolo DE CASTRO
AM ASPECT OOD Pilnvarotie maksātāji Eva PAUNOVA
Maria Do Rosario Henriques AMADOR Vietējie palīgi João PIMENTA LOPES
Hakan AMASYALI Reģistrētie palīgi Filiz HYUSMENOVA
AMATI&GATTEI Studio associato dott.comm Pilnvarotie maksātāji Marco AFFRONTE
Jean Etienne Marie Patrick AMAUDRIC DU CHAFFAUT Reģistrētie palīgi Angélique DELAHAYE
Benedetta AMBROGETTI Vietējie palīgi Simona BONAFÈ
AMERICAN CENTER ICS Pakalpojumu sniedzēji Joëlle MÉLIN
Justyna AMKO Ameljan-Kowalska Pakalpojumu sniedzēji Kazimierz Michał UJAZDOWSKI
Filomena AMOR MERINO Vietējie palīgi (grupējums) Clara Eugenia AGUILERA GARCÍA Inés AYALA SENDER José BLANCO LÓPEZ Soledad CABEZÓN RUIZ Jonás FERNÁNDEZ Iratxe GARCÍA PÉREZ Eider GARDIAZABAL RUBIAL Enrique GUERRERO SALOM Sergio GUTIÉRREZ PRIETO Ramón JÁUREGUI ATONDO Juan Fernando LÓPEZ AGUILAR Inmaculada RODRÍGUEZ-PIÑERO FERNÁNDEZ Elena VALENCIANO
Aliz-Timea ANDERCO Vietējie palīgi Csaba SÓGOR
Florian ANDERHUBER Reģistrētie palīgi Barbara KAPPEL
Michel Vincent ANDERLINI Reģistrētie palīgi Jasenko SELIMOVIC
Henrik Bang ANDERSEN Reģistrētie palīgi Rina Ronja KARI
Jens ANDERSEN Vietējie palīgi Margrete AUKEN
Martin ANDERSSON Reģistrētie palīgi Fredrick FEDERLEY
Nikolai ANDERSSON Praktikanti Cecilia WIKSTRÖM
Karen Louise Anderton Vietējie palīgi Keith TAYLOR
Armen ANDONIAN Reģistrētie palīgi Nirj DEVA
Guenter ANDRAE Vietējie palīgi Peter JAHR
Marton ANDRASSY Reģistrētie palīgi Tamás DEUTSCH
Elsa Andreadou Reģistrētie palīgi Kostas CHRYSOGONOS
Nikolay ANDREEV Reģistrētie palīgi Nikolay BAREKOV
Nikolay ANDREEV Vietējie palīgi Mariya GABRIEL
Elka Andreeva Vietējie palīgi Nikolay BAREKOV
Magdalina ANDREEVA Reģistrētie palīgi Nikolay BAREKOV
Sabina Andrei Praktikanti Claudia ȚAPARDEL
Francesko ANDREJA Praktikanti Ivan JAKOVČIĆ
Anna ANDREJUVOVA Pakalpojumu sniedzēji Jana ŽITŇANSKÁ
Luis Ignacio ANDREU PALOMARES Vietējie palīgi Florent MARCELLESI
Adriana-Roxana ANDRONIC Reģistrētie palīgi Damian DRĂGHICI
Artur ANDRYSIAK Pakalpojumu sniedzēji Jarosław KALINOWSKI
Perrine ANDRZEJEWSKI Reģistrētie palīgi Gilles PARGNEAUX
Anabel ANDUJAR VAZQUEZ Reģistrētie palīgi Francisco José MILLÁN MON
Luca ANGELANTONI Reģistrētie palīgi Lara COMI
Eleftheria ANGELI Praktikanti Dimitrios PAPADIMOULIS
Matteo ANGELI Pakalpojumu sniedzēji Herbert DORFMANN
Martina ANGELINI Reģistrētie palīgi Rosa D'AMATO
MITKO ANGELOV Reģistrētie palīgi Svetoslav Hristov MALINOV
Mariano ANGELUCCI Vietējie palīgi Enrico GASBARRA
Daniel ANGER Vietējie palīgi Arne LIETZ
Ioan Mircea Anghel Vietējie palīgi Emilian PAVEL
Raluca ANGHEL Reģistrētie palīgi Emilian PAVEL
Elena ANGHELINI Vietējie palīgi Claudiu Ciprian TĂNĂSESCU
Pieyre Alexandre ANGLADE Reģistrētie palīgi Pavel TELIČKA
Jordi ANGUSTO ZAMBRANO Pakalpojumu sniedzēji Ernest MARAGALL
Carl Joel ANKAR Reģistrētie palīgi Kristina WINBERG
Dario ANNOSCIA Reģistrētie palīgi Alfred SANT
Konstantina ANTHI Reģistrētie palīgi Eva KAILI
ANTHONY RJ WALKER IT SERVICES Pakalpojumu sniedzēji Jill SEYMOUR
Stephanie ANTOINE-JACQUEMARD Reģistrētie palīgi Frank ENGEL
Michela ANTONIOLI Vietējie palīgi Massimiliano SALINI
Desislava ANTONOVA Vietējie palīgi Svetoslav Hristov MALINOV
Marina ANTONOVA Reģistrētie palīgi Andrey NOVAKOV
Russell Thomas ANTRAM Vietējie palīgi Seb DANCE
Saara ANTTINEN Reģistrētie palīgi Liisa JAAKONSAARI
Vytautas ANUZIS Vietējie palīgi Valentinas MAZURONIS
Karine AOUADJ Vietējie palīgi Marielle de SARNEZ
Javier APARICIO RUBIO Reģistrētie palīgi Beatriz BECERRA BASTERRECHEA
Erik APEL Reģistrētie palīgi Bodil VALERO
Ana Cristina Apolinario Delgado Reģistrētie palīgi António MARINHO E PINTO
Danai APOSTOLIDOU Reģistrētie palīgi Notis MARIAS
APS STEUERBERATER Pilnvarotie maksātāji Sylvia-Yvonne KAUFMANN Jo LEINEN Arne LIETZ Susanne MELIOR
APSIS AUDIT Pilnvarotie maksātāji Marielle de SARNEZ Nathalie GRIESBECK Robert ROCHEFORT
AQUILONIS d.o.o Pakalpojumu sniedzēji Davor ŠKRLEC
Maximilian Marcello Horst ARACENA Reģistrētie palīgi Franz OBERMAYR
Gergely Laszlo ARATO Reģistrētie palīgi Péter NIEDERMÜLLER
Daniel Filipe ARAUJO CASTRO NEVES Reģistrētie palīgi Paulo RANGEL
Aroa ARAUZO PEREZ Vietējie palīgi Javi LÓPEZ
ARC RESEARCH7CONSULTANCY Pakalpojumu sniedzēji Therese COMODINI CACHIA
ARCOLYS Pakalpojumu sniedzēji Michèle ALLIOT-MARIE
ARCTICSERVUS Pakalpojumu sniedzēji Eleni THEOCHAROUS
Erika ARENA Praktikanti Caterina CHINNICI
Monica ARENAS Vietējie palīgi Louis MICHEL
Maxime ARGENTIN Vietējie palīgi Nicolas BAY
Mihaela ARGIROVA Vietējie palīgi Andrey KOVATCHEV
Ida Aringer Praktikanti Karin KADENBACH
Cristina Maria ARION Reģistrētie palīgi Cristian Dan PREDA
ARISTON Pakalpojumu sniedzēji Miroslav POCHE
Antonino ARLACCHI Reģistrētie palīgi Ivo VAJGL
Mark ARLESTRAND Reģistrētie palīgi Jasenko SELIMOVIC
Giuseppe ARMANDO Pakalpojumu sniedzēji Alberto CIRIO
Justine ARNAUD Vietējie palīgi Michèle RIVASI
Pierre-Yvain ARNAUD Vietējie palīgi Guillaume BALAS
Isaac Nathan Esther ARNOUD Reģistrētie palīgi Nadine MORANO
Christian ARON Vietējie palīgi Angelika NIEBLER
Miguel Xavier ARTETA ARILLA Vietējie palīgi Maite PAGAZAURTUNDÚA RUIZ
ARTS MEDIA Pakalpojumu sniedzēji Raffaele FITTO
Artsylvania Media Srl Pakalpojumu sniedzēji Daniel BUDA
Katarina ARVAIOVA Praktikanti Pál CSÁKY
Cecilia ARVEDI Reģistrētie palīgi Daniela AIUTO
Maria Maijastiina ARVOLA Reģistrētie palīgi Petri SARVAMAA
ASAT CONSULTING (EX TAX ADVISORY & CONSULTING SRL) Pilnvarotie maksātāji Adina-Ioana VĂLEAN
ASD - OIKONOMIKOI SYMVOYLOI Pilnvarotie maksātāji Eva KAILI
Mariano Luis Asenjo Pajares Reģistrētie palīgi Paloma LÓPEZ BERMEJO
Antoaneta ASENOVA Reģistrētie palīgi Filiz HYUSMENOVA
Asenia ASENOVA Vietējie palīgi Nikolay BAREKOV
ASHTON KCJ Pakalpojumu sniedzēji Vicky FORD
ASIANAJOTOIMISTO FERENDA OY Pilnvarotie maksātāji Pirkko RUOHONEN-LERNER Hannu TAKKULA
Alise ASKINEZERE Reģistrētie palīgi Catherine STIHLER
ASOCIATIA "ACCELERATORI AI PERFORMANTEI" Pakalpojumu sniedzēji Maria GRAPINI
ASOCIATIA DEMOCRATIE, DIALOG, CIVILIZATIE Pakalpojumu sniedzēji Monica MACOVEI
Andre ASSARSSON Vietējie palīgi Gunnar HÖKMARK
ASSOCIATION DES DEPUTES EUROPEENS PCF Pilnvarotie maksātāji Patrick LE HYARIC
ASSOCIATION OF SLOW FOOD CONVIVIA IN BULGARIA Pakalpojumu sniedzēji Momchil NEKOV
ASTRA REFIZ D.O.O. Pilnvarotie maksātāji Tonino PICULA Davor ŠKRLEC
Magdalena Zhivkova Atanasova Vietējie palīgi Nikolay BAREKOV
Tsvetelina ATANASOVA Vietējie palīgi Georgi PIRINSKI
Georgios ATHANASIADIS Reģistrētie palīgi Theodoros ZAGORAKIS
Stephen Bryan ATKINSON Reģistrētie palīgi James CARVER
Andro ATLAGA Reģistrētie palīgi Ivica TOLIĆ
Dimitrios Atreidis Vietējie palīgi Theodoros ZAGORAKIS
Sophie ATTUIL Reģistrētie palīgi Sylvie GUILLAUME
Stefania ATZERI Vietējie palīgi Elisabetta GARDINI
Jean-Gabriel AUDEBERT-LAS ROCHAS Reģistrētie palīgi Dominique RIQUET
AUDECA Pilnvarotie maksātāji Guillaume BALAS Isabelle THOMAS
Patrice AUDIBERT Reģistrētie palīgi Frédérique RIES
AUDIT CONSEIL EXPERTISE - Guy Castinel Pilnvarotie maksātāji Renaud MUSELIER
AUDITAX Pilnvarotie maksātāji Vladimír MAŇKA Boris ZALA
AUDITCONSULTING EOOD Pilnvarotie maksātāji Mariya GABRIEL
AUDITRIUSMAD AUDITORIA E CONSULTORIA LDA Pilnvarotie maksātāji Liliana RODRIGUES
Aurelia Serena Auerbacher Reģistrētie palīgi Siegfried MUREŞAN
Claas AUGNER Pakalpojumu sniedzēji Martin SONNEBORN
Elisabeth AUGUSTIN Vietējie palīgi Kerstin WESTPHAL
James Frederick AULIFFE Reģistrētie palīgi Richard ASHWORTH
Crawford Roy Martin AUSTIN Reģistrētie palīgi Steven WOOLFE
AUTOTAKSI PSALTIROV ROMAN S.P. Pakalpojumu sniedzēji Romana TOMC
David AVILA Pilnvarotie maksātāji Marisa MATIAS
AVILA Spolka z ograniczona odpowiedzialnosci Pilnvarotie maksātāji Zdzisław KRASNODĘBSKI
Eliat AVIV Praktikanti Franz OBERMAYR
Manuel AVRAMESCU Reģistrētie palīgi Ramona Nicole MĂNESCU
Florin Alin AXIN Vietējie palīgi Doru-Claudian FRUNZULICĂ
Lydia AXTMANN Vietējie palīgi Beatrix von STORCH
Sophie Alexandra AYLMER Reģistrētie palīgi Keith TAYLOR
Linda AZIZ Reģistrētie palīgi Cecilia WIKSTRÖM
AZUKEN LTD Pilnvarotie maksātāji Ilhan KYUCHYUK
Claire Azzopardi Vietējie palīgi Miriam DALLI
Nicholas Azzopardi Vietējie palīgi David CASA
Anissa AZZOUG Vietējie palīgi Christine REVAULT D'ALLONNES BONNEFOY

Reģistrēts palīgs savus pienākumus veic vienā no trijām Eiropas Parlamenta darba vietām (Briselē, Luksemburgā vai Strasbūrā), un Parlaments ar viņu ir tieši noslēdzis darba līgumu saskaņā ar Eiropas tiesībām. Vietējais palīgs savus pienākumus veic vienā no ES dalībvalstīm, un EP deputāts ar viņu ir tieši noslēdzis privāttiesību regulētu darba līgumu vai pakalpojumu sniegšanas līgumu, kam piemēro attiecīgās dalībvalsts tiesību aktus. Turklāt deputāti var piedāvāt praktikantiem praktizēties Eiropas Parlamentā un dalībvalstīs.
Sīkāku informāciju skatiet sadaļā "Noteikumi par personālu".