Rezultāts(-i): 31

Lars ADAKTUSSON
  • Lars ADAKTUSSON
  • Eiropas Tautas partijas (Kristīgie demokrāti) grupa
  • Zviedrija Kristdemokraterna
 
Isabella ADINOLFI
  • Isabella ADINOLFI
  • Grupa „Brīvības un tiešās demokrātijas Eiropa”
  • Itālija Movimento 5 Stelle
 
Marco AFFRONTE
  • Marco AFFRONTE
  • Grupa „Brīvības un tiešās demokrātijas Eiropa”
  • Itālija Movimento 5 Stelle
 
Laura AGEA
  • Laura AGEA
  • Grupa „Brīvības un tiešās demokrātijas Eiropa”
  • Itālija Movimento 5 Stelle
 
John Stuart AGNEW
  • John Stuart AGNEW
  • Grupa „Brīvības un tiešās demokrātijas Eiropa”
  • Apvienotā Karaliste United Kingdom Independence Party
 
Clara Eugenia AGUILERA GARCÍA
  • Clara Eugenia AGUILERA GARCÍA
  • Eiropas Parlamenta sociālistu un demokrātu progresīvās alianses grupa
  • Spānija Partido Socialista Obrero Español
 
Daniela AIUTO
  • Daniela AIUTO
  • Grupa „Brīvības un tiešās demokrātijas Eiropa”
  • Itālija Movimento 5 Stelle
 
Tim AKER
  • Tim AKER
  • Grupa „Brīvības un tiešās demokrātijas Eiropa”
  • Apvienotā Karaliste United Kingdom Independence Party
 
Marina ALBIOL GUZMÁN
  • Marina ALBIOL GUZMÁN
  • Eiropas Apvienotā kreiso un Ziemeļvalstu Zaļo kreiso spēku konfederālā grupa
  • Spānija Izquierda Unida
 
Jan Philipp ALBRECHT
 
Nedzhmi ALI
  • Nedzhmi ALI
  • Eiropas Liberāļu un demokrātu apvienības grupa
  • Bulgārija Movement for Rights and Freedoms
 
Louis ALIOT
  • Louis ALIOT
  • Pie politiskajām grupām nepiederošie deputāti
  • Francija Front national
 
Michèle ALLIOT-MARIE
  • Michèle ALLIOT-MARIE
  • Eiropas Tautas partijas (Kristīgie demokrāti) grupa
  • Francija Union pour un Mouvement Populaire
 
Lucy ANDERSON
  • Lucy ANDERSON
  • Eiropas Parlamenta sociālistu un demokrātu progresīvās alianses grupa
  • Apvienotā Karaliste Labour Party
 
Martina ANDERSON
  • Martina ANDERSON
  • Eiropas Apvienotā kreiso un Ziemeļvalstu Zaļo kreiso spēku konfederālā grupa
  • Apvienotā Karaliste Sinn Fein
 
Max ANDERSSON
  • Max ANDERSSON
  • Zaļo un Eiropas Brīvās apvienības grupa
  • Zviedrija Miljöpartiet de gröna
 
Eric ANDRIEU
  • Eric ANDRIEU
  • Eiropas Parlamenta sociālistu un demokrātu progresīvās alianses grupa
  • Francija Parti socialiste
 
Nikos ANDROULAKIS
  • Nikos ANDROULAKIS
  • Eiropas Parlamenta sociālistu un demokrātu progresīvās alianses grupa
  • Grieķija Panhellenic Socialist Movement - Olive Tree
 
Gerolf ANNEMANS
  • Gerolf ANNEMANS
  • Pie politiskajām grupām nepiederošie deputāti
  • Beļģija Vlaams Belang
 
Maria ARENA
  • Maria ARENA
  • Eiropas Parlamenta sociālistu un demokrātu progresīvās alianses grupa
  • Beļģija Parti Socialiste
 
Pascal ARIMONT
  • Pascal ARIMONT
  • Eiropas Tautas partijas (Kristīgie demokrāti) grupa
  • Beļģija Christlich Soziale Partei
 
Marie-Christine ARNAUTU
 
Jonathan ARNOTT
  • Jonathan ARNOTT
  • Grupa „Brīvības un tiešās demokrātijas Eiropa”
  • Apvienotā Karaliste United Kingdom Independence Party
 
Jean ARTHUIS
  • Jean ARTHUIS
  • Eiropas Liberāļu un demokrātu apvienības grupa
  • Francija Union des Démocrates et Indépendants
 
Richard ASHWORTH
  • Richard ASHWORTH
  • Eiropas Konservatīvo un reformistu grupa
  • Apvienotā Karaliste Conservative Party
 
Francisco ASSIS
  • Francisco ASSIS
  • Eiropas Parlamenta sociālistu un demokrātu progresīvās alianses grupa
  • Portugāle Partido Socialista
 
Janice ATKINSON
  • Janice ATKINSON
  • Grupa „Brīvības un tiešās demokrātijas Eiropa”
  • Apvienotā Karaliste United Kingdom Independence Party
 
Margrete AUKEN
  • Margrete AUKEN
  • Zaļo un Eiropas Brīvās apvienības grupa
  • Dānija Socialistisk Folkeparti
 
Petras AUŠTREVIČIUS
  • Petras AUŠTREVIČIUS
  • Eiropas Liberāļu un demokrātu apvienības grupa
  • Lietuva Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
 
Inés AYALA SENDER
  • Inés AYALA SENDER
  • Eiropas Parlamenta sociālistu un demokrātu progresīvās alianses grupa
  • Spānija Partido Socialista Obrero Español
 
Pilar AYUSO
  • Pilar AYUSO
  • Eiropas Tautas partijas (Kristīgie demokrāti) grupa
  • Spānija Partido Popular