Piekļuve lapas saturam (spiest „Enter”)
Tieša piekļuve valodu izvēlnei (spiest „Enter”)
Tieša piekļuve meklēšanas izvēlnei (spiest „Enter”)
LV - latviešu valoda
BG - български
ES - español
CS - čeština
DA - dansk
DE - Deutsch
ET - eesti keel
EL - Ελληνικά
EN - English
FR - français
GA - Gaeilge
HR - hrvatski
IT - italiano
LV - latviešu valoda
LT - lietuvių kalba
HU - magyar
MT - Malti
NL - Nederlands
PL - polski
PT - português
RO - română
SK - slovenčina
SL - slovenščina
FI - suomi
SV - svenska
Aktuāli
Tēmas
Deputāti
Par Parlamentu
Plenārsēde
Komitejas
Delegācijas
Vēlēšanas
Citas tīmekļa vietnes
Citas tīmekļa vietnes
Aktuāli
Tēmas
Deputāti
Par Parlamentu
Plenārsēde
Komitejas
Delegācijas
Vēlēšanas
Multimedia Centre
Priekšsēdētāja vietne
Ģenerālsekretariāts
Think tank
EP Newshub
Jūsu rīcībā
Apmeklēšana
Legislative train
Līgumi un subsīdijas
Reģistrs
Atvērto datu portāls
Vietējie biroji
Deputāti
Eiropas Parlaments
Meklēt
Meklēt
Lūdzam aizpildīt šo lauku
Eiropas Parlaments
Meklēt
Izvēlne
Sākums
Meklēšana
Izvērstā meklēšana
Meklēt plenārsēžu zālē
Meklēt kopsavilkumu tabulā
Pilns saraksts
Jaunie / bijušie deputāti
Jaunie deputāti
Deputāti, kuri nolikuši mandātus
Deputātu palīgi
Direktorija
Meklēt EP deputātu sanāksmes
Ētika un pārredzamība
Par deputātiem paredzētajiem noteikumiem
Par sadarbības grupām
Izvērstā meklēšana
Vārds, uzvārds
Politiskās grupas
Visas politiskās grupas
Eiropas Tautas partijas (Kristīgie demokrāti) grupa
Eiropas Parlamenta sociālistu un demokrātu progresīvās alianses grupa
“Renew Europe”
Zaļo un Eiropas Brīvās apvienības grupa
Eiropas Konservatīvo un reformistu grupa
Identitātes un demokrātijas grupa
Kreiso grupa Eiropas Parlamentā - GUE/NGL
Pie politiskajām grupām nepiederošie deputāti
Valsts
Visas valstis
Beļģija
Bulgārija
Čehija
Dānija
Vācija
Igaunija
Īrija
Grieķija
Spānija
Francija
Horvātija
Itālija
Kipra
Latvija
Lietuva
Luksemburga
Ungārija
Malta
Nīderlande
Austrija
Polija
Portugāle
Rumānija
Slovēnija
Slovākija
Somija
Zviedrija
Vēlēšanu apgabali
Visi vēlēšanu iecirkņi
Politiskās struktūrvienības
Visas institūcijas
Komitejas
Delegācijas
Citas struktūrvienības
Komitejas vai delegācijas (atkarībā no iepriekšējā lauka)
Visi
Meklēt
Meklēt
Rezultāts(-i): 59
Lejupielādēt PDF formātā
Lejupielādēt XML formātā
Matteo ADINOLFI
Identitātes un demokrātijas grupa
Itālija
Lega
Christine ANDERSON
Identitātes un demokrātijas grupa
Vācija
Alternative für Deutschland
Mathilde ANDROUËT
Identitātes un demokrātijas grupa
Francija
Rassemblement national
Gerolf ANNEMANS
Identitātes un demokrātijas grupa
Beļģija
Vlaams Belang
Jordan BARDELLA
Identitātes un demokrātijas grupa
Francija
Rassemblement national
Alessandra BASSO
Identitātes un demokrātijas grupa
Itālija
Lega
Gunnar BECK
Identitātes un demokrātijas grupa
Vācija
Alternative für Deutschland
Aurélia BEIGNEUX
Identitātes un demokrātijas grupa
Francija
Rassemblement national
Dominique BILDE
Identitātes un demokrātijas grupa
Francija
Rassemblement national
Anna BONFRISCO
Identitātes un demokrātijas grupa
Itālija
Lega
Paolo BORCHIA
Identitātes un demokrātijas grupa
Itālija
Lega
Annika BRUNA
Identitātes un demokrātijas grupa
Francija
Rassemblement national
Markus BUCHHEIT
Identitātes un demokrātijas grupa
Vācija
Alternative für Deutschland
Marco CAMPOMENOSI
Identitātes un demokrātijas grupa
Itālija
Lega
Massimo CASANOVA
Identitātes un demokrātijas grupa
Itālija
Lega
Susanna CECCARDI
Identitātes un demokrātijas grupa
Itālija
Lega
Patricia CHAGNON
Identitātes un demokrātijas grupa
Francija
Rassemblement national
Angelo CIOCCA
Identitātes un demokrātijas grupa
Itālija
Lega
Rosanna CONTE
Identitātes un demokrātijas grupa
Itālija
Lega
Gianantonio DA RE
Identitātes un demokrātijas grupa
Itālija
Lega
Marie DAUCHY
Identitātes un demokrātijas grupa
Francija
Rassemblement national
Ivan DAVID
Identitātes un demokrātijas grupa
Čehija
Svoboda a přímá demokracie
Filip DE MAN
Identitātes un demokrātijas grupa
Beļģija
Vlaams Belang
Nicolaus FEST
Identitātes un demokrātijas grupa
Vācija
Alternative für Deutschland
Gianna GANCIA
Identitātes un demokrātijas grupa
Itālija
Lega
Jean-Paul GARRAUD
Identitātes un demokrātijas grupa
Francija
Rassemblement national
Paola GHIDONI
Identitātes un demokrātijas grupa
Itālija
Lega
Valentino GRANT
Identitātes un demokrātijas grupa
Itālija
Lega
Catherine GRISET
Identitātes un demokrātijas grupa
Francija
Rassemblement national
Roman HAIDER
Identitātes un demokrātijas grupa
Austrija
Freiheitliche Partei Österreichs
Jean-François JALKH
Identitātes un demokrātijas grupa
Francija
Rassemblement national
France JAMET
Identitātes un demokrātijas grupa
Francija
Rassemblement national
Virginie JORON
Identitātes un demokrātijas grupa
Francija
Rassemblement national
Maximilian KRAH
Identitātes un demokrātijas grupa
Vācija
Alternative für Deutschland
Joachim KUHS
Identitātes un demokrātijas grupa
Vācija
Alternative für Deutschland
Jean-Lin LACAPELLE
Identitātes un demokrātijas grupa
Francija
Rassemblement national
Danilo Oscar LANCINI
Identitātes un demokrātijas grupa
Itālija
Lega
Gilles LEBRETON
Identitātes un demokrātijas grupa
Francija
Rassemblement national
Sylvia LIMMER
Identitātes un demokrātijas grupa
Vācija
Alternative für Deutschland
Elena LIZZI
Identitātes un demokrātijas grupa
Itālija
Lega
Jaak MADISON
Identitātes un demokrātijas grupa
Igaunija
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Thierry MARIANI
Identitātes un demokrātijas grupa
Francija
Rassemblement national
Georg MAYER
Identitātes un demokrātijas grupa
Austrija
Freiheitliche Partei Österreichs
Eric MINARDI
Identitātes un demokrātijas grupa
Francija
Rassemblement national
Philippe OLIVIER
Identitātes un demokrātijas grupa
Francija
Rassemblement national
Alessandro PANZA
Identitātes un demokrātijas grupa
Itālija
Lega
Aldo PATRICIELLO
Identitātes un demokrātijas grupa
Itālija
Lega
Guido REIL
Identitātes un demokrātijas grupa
Vācija
Alternative für Deutschland
Antonio Maria RINALDI
Identitātes un demokrātijas grupa
Itālija
Lega
Maria Veronica ROSSI
Identitātes un demokrātijas grupa
Itālija
Lega
André ROUGÉ
Identitātes un demokrātijas grupa
Francija
Rassemblement national
Silvia SARDONE
Identitātes un demokrātijas grupa
Itālija
Lega
Annalisa TARDINO
Identitātes un demokrātijas grupa
Itālija
Lega
Isabella TOVAGLIERI
Identitātes un demokrātijas grupa
Itālija
Lega
Tom VANDENDRIESSCHE
Identitātes un demokrātijas grupa
Beļģija
Vlaams Belang
Harald VILIMSKY
Identitātes un demokrātijas grupa
Austrija
Freiheitliche Partei Österreichs
Anders VISTISEN
Identitātes un demokrātijas grupa
Dānija
Dansk Folkeparti
Marco ZANNI
Identitātes un demokrātijas grupa
Itālija
Lega
Bernhard ZIMNIOK
Identitātes un demokrātijas grupa
Vācija
Alternative für Deutschland