Giorgio LA MALFA : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 19-07-1994 / 01-08-1994 : Grupp tal-Partit Liberali, Demokratiku u Riformista - Membru
  • 02-08-1994 / 28-02-1995 : Grupp tal-Partit Liberali, Demokratiku u Riformista - Membru tal-bureau
  • 01-03-1995 / 19-07-1999 : Grupp tal-Partit Liberali, Demokratiku u Riformista - Membru tal-bureau

Partiti nazzjonali 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partito repubblicano italiano (l-Italja)

Viċi President 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Kumitat Temporanju dwar l-impieg
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mat-Transkawkazu
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mat-Transkawkazu

Membri 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Affarijiet Barranin, Politika ta’ Sigurta’ u Difiza
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Ukrajna, Belarus u Moldova
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar l-Affarijiet Barranin, Politika ta’ Sigurta’ u Difiza
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Ukrajna, Belarus u Moldova
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Ukrajna, Belarus u Moldova

Sostitut 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Affarijiet Istituzzjonali
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar l-Affarijiet Ekonomici u Monetarji u Politika Industrijali
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Sottokumitat dwar is-Sigurta’ u Dizarmament
  • 11-02-1997 / 13-10-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjoniijiet ma’ l-Ewropa ta’ Nofsinhar-lvant
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Ewropa ta’ Nofsinhar-lvant
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjoniijiet ma’ l-Ewropa ta’ Nofsinhar-lvant