Pierre LATAILLADE : It-tieni leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 20-03-1986 / 24-07-1989 : Grupp ta’ l-Alleanza Demokratika Ewropea - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 20-03-1986 / 24-07-1989 : Rassemblement pour la République (Franza)

Viċi President 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar l-Affarijiet Ekonomici u Monetarji u Politika Industrijali

Membri 

  • 18-04-1986 / 20-01-1987 : Kumitat dwar l-Affarijiet Ekonomici u Monetarji u Politika Industrijali
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Unjoni tar-Repubbliki Sovjetici Socjalisti
  • 22-01-1987 / 13-03-1989 : Kumitat dwar ir-Regoli ta’ Procedura, l-verifika ta’ Kredenzjali u Immunitajiet

Sostitut 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar l-Estimi