Pierre LATAILLADE : It-tielet leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Grupp ta’ l-Alleanza Demokratika Ewropea - Membru tal-bureau

Partiti nazzjonali 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Rassemblement pour la République (Franza)

President 

  • 27-04-1992 / 18-07-1994 : Sottokumitat dwar is-Sajd

Membri 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Kumitat dwar l-Affarijiet Ekonomici u Monetarji u Politika Industrijali
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet man-Norvegja
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Kumitat dwar l-Affarijiet Ekonomici u Monetarji u Politika Industrijali
  • 28-01-1992 / 27-04-1992 : Sottokumitat dwar is-Sajd
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud KE-Norvegja
  • 26-05-1993 / 31-01-1994 : Delegazzjoni lill-KE-Kumitat Parlamentari Maghqud Arja Ekonomika Ewropea
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud KE-Norvegja
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud Arja Ekonomika Ewropea