Pierre LATAILLADE : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 02-09-1997 / 19-07-1999 : Grupp Unjoni ghall-Ewropa - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 02-09-1997 / 19-07-1999 : Rassemblement pour la République (Franza)

Membri 

  • 15-09-1997 / 23-10-1997 : Kumitat dwar il-Biedja u l-Izvilupp Rurali
  • 23-10-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar l-Affarijiet Istituzzjonali

Sostitut 

  • 21-10-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar it-Trasport u t-Turizmu