Charles E. BAUR : It-tielet leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 25-07-1989 / 15-04-1993 : Grupp Liberali u Riformisti Demokratici - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 25-07-1989 / 10-06-1990 : Union pour la démocratie française - Parti social démocrate (Franza)
  • 11-06-1990 / 15-04-1993 : Parti social démocrate (Franza)

President 

  • 12-02-1992 / 10-02-1993 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-Kanada
  • 11-02-1993 / 15-04-1993 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-Kanada

Membri 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati tal-Golf u l-Kunsill ta’ Kooperazzjoni tal-Golf
  • 15-01-1992 / 12-02-1992 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-Kanada
  • 15-01-1992 / 15-04-1993 : Kumitat dwar l-Energija, Ricerka u Teknologija

Sostitut 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Kumitat dwar il-Politika Regjonali u l-Ippjanar Regjonali
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Kumitat dwar ir-Relazzjonijiet Ekonomici Esterni
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati tal-Golf
  • 15-01-1992 / 15-04-1993 : Kumitat dwar Politika Regjonali, Ippjanar Regjonali u Relazzjonijiet ma’ l-Awtoritajiet Regjonali u Lokali
  • 11-02-1993 / 15-04-1993 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati tal-Golf