Ib CHRISTENSEN : It-tielet leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Grupp Qawsalla fil-Parlament Ewropew - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Folkebevægelsen mod EF (id-Danimarka)

Membri 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Kumitat ta' l-Affarijiet Politici
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegazzjoni ghar-relezzjonijiet ma’ l-Izvezja, Finlandja, Izlanda u l-Kunsill Nordiku
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Izvezja
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Kumitat dwar ir-Relazzjonijiet Ekonomici Esterni
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud KE-Zvezja
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud KE-Svezja