Dionysios LIVANOS : It-tielet leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Grupp Socjalista - Membru
  • 21-04-1993 / 22-11-1993 : Grupp tal-Partit tas-Soċjalisti Ewropej - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 25-07-1989 / 22-11-1993 : Panellinio Socialistiko Kinima (il-Greċja)

Viċi President 

  • 12-02-1992 / 10-02-1993 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud KE-Cipru
  • 11-02-1993 / 22-11-1993 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud KE-Cipru

Membri 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Kumitat dwar il-Biedja, Sajd u l-Izvilupp Rurali
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ Cipru
  • 15-01-1992 / 11-02-1992 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud KE-Cipru
  • 15-01-1992 / 22-11-1993 : Kumitat dwar il-Kultura, Zghazagh, Edukazzjoni u l-Mezzi

Sostitut 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Kumitat dwar l-Affarijiet Ekonomici u Monetarji u Politika Industrijali
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-Gappun
  • 15-01-1992 / 22-11-1993 : Kumitat dwar l-Izvilupp u l-Kooperazzjoni
  • 15-01-1992 / 22-11-1993 : Kumitat dwar il-Petizzjonijiet
  • 11-02-1993 / 22-11-1993 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-Gappun