Efstathios LAGAKOS : It-tielet leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Nea Dimokratia (il-Greċja)

Viċi President 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ Cipru

Membri 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Kumitat dwar l-Izvilupp u l-Kooperazzjoni
  • 15-01-1992 / 11-05-1992 : Kumitat dwar il-Libertajiet Civili u l-Affarijiet Interni
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud KE-Cipru
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Kumitat dwar l-Affarijiet Istituzzjonali
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud KE-Cipru
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud KE-Cipru