Günter LÜTTGE : Il-ħames leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 20-07-1999 / 07-09-2000 : Grupp tal-Partit tas-Soċjalisti Ewropej - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 20-07-1999 / 07-09-2000 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (il-Ġermanja)

Membri 

  • 21-07-1999 / 07-09-2000 : Kumitat dwar il-Politika Regjonali, Trasport u Turizmu
  • 06-10-1999 / 07-09-2000 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Izrael

Sostitut 

  • 22-07-1999 / 07-09-2000 : Kumitat dwar l-Affarijiet Barranin, Drittijiet Umani, Politika ta’ Sigurta’ Komuni u Difiza