Didier H.M.F. ANGER : It-tielet leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 25-07-1989 / 10-12-1991 : Il-Grupp tal-Hodor fil-Parlament Ewropew - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 25-07-1989 / 10-12-1991 : Les Verts-Europe-Ecologie (Franza)

Viċi President 

  • 16-04-1991 / 10-12-1991 : Kumitat dwar l-Energija, Ricerka u Teknologija

Membri 

  • 26-07-1989 / 16-04-1991 : Kumitat dwar l-Energija, Ricerka u Teknologija
  • 26-07-1989 / 10-12-1991 : Delegazzjoni ghar-relezzjonijiet ma’ l-Izvezja, Finlandja, Izlanda u l-Kunsill Nordiku

Sostitut 

  • 26-07-1989 / 10-12-1991 : Kumitat dwar il-Politika Regjonali u l-Ippjanar Regjonali