Alexander LANGER : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 19-07-1994 / 03-07-1995 : Il-Grupp tal-Hodor fil-Parlament Ewropew - President

Partiti nazzjonali 

  • 19-07-1994 / 03-07-1995 : Federazione dei Verdi (l-Italja)

Membri 

  • 21-07-1994 / 03-07-1995 : Kumitat dwar l-Affarijiet Barranin, Politika ta’ Sigurta’ u Difiza
  • 21-07-1994 / 03-07-1995 : Sottokumitat dwar is-Sigurta’ u Dizarmament
  • 17-11-1994 / 03-07-1995 : Delegazzjoni ghar-relazzjoniijiet ma’ l-Ewropa ta’ Nofsinhar-lvant

Sostitut 

  • 21-07-1994 / 03-07-1995 : Kumitat dwar it-Trasport u t-Turizmu
  • 21-07-1994 / 03-07-1995 : Kumitat dwar ir-Regoli ta’ Procedura, l-verifika ta’ Kredenzjali u Immunitajiet
  • 21-07-1994 / 03-07-1995 : Kumitat dwar il-Petizzjonijiet
  • 10-08-1994 / 03-07-1995 : Kumitat dwar il-Kultura, zghazagh, Edukazzjoni u l-Mezzi