Marie-Christine AULAS : It-tielet leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 25-07-1989 / 10-12-1991 : Il-Grupp tal-Hodor fil-Parlament Ewropew - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 25-07-1989 / 10-12-1991 : Les Verts-Europe-Ecologie (Franza)

Viċi President 

  • 26-07-1989 / 10-12-1991 : Kumitat dwar l-Izvilupp u l-Kooperazzjoni

Membri 

  • 15-09-1989 / 12-09-1990 : Membri mill-Parlament Ewropew lejn l-Assemblea Maghquda tal-Ftehim bejn l-Istati Afrikani,Karibej u Pacifici u l-KEE (AKP-KEE)
  • 13-09-1990 / 12-09-1991 : Membri mill-Parlament Ewropew lejn l-Assemblea Maghquda tal-Ftehim bejn l-Istati Afrikani,Karibej u Pacifici u l-KEE (AKP-KEE)
  • 13-09-1991 / 10-12-1991 : Membri mill-Parlament Ewropew lejn l-Assemblea Maghquda tal-Ftehim bejn l-AKP u l-KEE (AKP-KEE)

Sostitut 

  • 26-07-1989 / 10-12-1991 : Kumitat ta' l-Affarijiet Politici