Andrea BONETTI : It-tielet leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 25-07-1989 / 06-10-1992 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru tal-bureau
  • 07-10-1992 / 18-07-1994 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Democrazia cristiana (l-Italja)

President 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati tal-Golf u l-Kunsill ta’ Kooperazzjoni tal-Golf

Membri 

  • 26-07-1989 / 14-06-1991 : Kumitat dwar it-Trasporti u t-Turizmu
  • 15-06-1991 / 14-01-1992 : Kumitat ta' l-Affarijiet Politici
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Kumitat dwar l-Affarijiet Barranin u Sigurta’
  • 17-01-1992 / 10-02-1993 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mac-Cekoslovakkja
  • 11-02-1992 / 10-02-1993 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati tal-Golf
  • 18-12-1992 / 18-07-1994 : Kumitat dwar it-Trasport u t-Turizmu
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati tal-Golf
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mar-Repubblika Ceka u r-Repubblika Slovakka
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mar-Repubblika Ceka u r-Repubblika Slovakka
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati tal-Golf

Sostitut 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Kumitat dwar l-Affarijiet Ekonomici u Monetarji u Politika Industrijali