Luis Filipe Pais BEIRÔCO : It-tielet leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 25-07-1989 / 30-09-1993 : Partido do Centro Democrático Social (il-Portugall)
  • 01-10-1993 / 18-07-1994 : sem partido (il-Portugall)

Viċi President 

  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Kumitat dwar il-Libertajiet Civili u l-Affarijiet Interni

Membri 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Kumitat dwar l-Affarijiet Istituzzjonali
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Kumitat dwar l-Affarijiet Istituzzjonali
  • 16-01-1992 / 10-02-1993 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati tal-Golf
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati tal-Golf
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati tal-Golf

Sostitut 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Kumitat dwar l-Affarijiet Ekonomici u Monetarji u Politika Industrijali
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Sottokumitat dwar is-Sigurta’ u Dizarmament
  • 11-03-1992 / 10-02-1993 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet man-Norvegja
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud KE-Norvegja
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud KE-Norvegja