Alain JUPPÉ : It-tielet leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 25-07-1989 / 15-10-1989 : Grupp ta’ l-Alleanza Demokratika Ewropea - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 24-07-1984 / 15-10-1989 : Rassemblement pour la République (Franza)

Membri 

  • 26-07-1989 / 15-10-1989 : Kumitat dwar il-Politika Regjonali u l-Ippjanar Regjonali
  • 26-07-1989 / 15-10-1989 : Kumitat dwar l-Affarijiet Istituzzjonali

Sostitut 

  • 26-07-1989 / 15-10-1989 : Kumitat dwar l-Affarijiet Legali u l-Jeddijiet tac-Cittadini