Dan Dumitru ZAMFIRESCU : Is-seba'' leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 09-01-2013 / 30-06-2014 : Membri mhux affiljati

Partiti nazzjonali 

  • 09-01-2013 / 30-06-2014 : Partidul România Mare (ir-Rumanija)

Membri 

  • 04-02-2013 / 30-06-2014 : Kumitat għall-Kummerċ Internazzjonali
  • 04-02-2013 / 30-06-2014 : Delegazzjoni għall-Kumitati Parlamentari ta' Kooperazzjoni UE-Armenja, UE-Azerbajġan u UE-Ġeorġja

Sostitut 

  • 31-01-2013 / 30-06-2014 : Kumitat għat-Trasport u t-Turiżmu

Dikjarazzjonijiet 

Dikjarazzjoni ta'' interessi finanzjarji