Jean-Paul BENOIT : It-tielet leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Grupp Socjalista - Alleat
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Grupp tal-Partit tas-Soċjalisti Ewropej - Alleat

Partiti nazzjonali 

  • 25-07-1989 / 31-12-1989 : Parti socialiste (Franza)
  • 01-01-1990 / 18-07-1994 : Association des Démocrates (Franza)

Membri 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Kumitat dwar ir-Relazzjonijiet Ekonomici Esterni
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Uniti
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Uniti
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Kumitat dwar ir-Relazzjonijiet Ekonomici Esterni
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Uniti
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Uniti