Yvan M. BLOT : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Membri mhux marbuta

Partiti nazzjonali 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Front national (Franza)

Membri 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Affarijiet Istituzzjonali
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud KE-Polonja
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Polonja
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mar-Russja
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar ir-Relazzjonijiet Ekonomici Esterni
  • 14-10-1997 / 30-11-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mar-Russja
  • 01-12-1997 / 23-02-1999 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Russja
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Russja

Sostitut 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Affarijiet Ekonomici u Monetarji u Politika Industrijali
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar l-Estimi
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar l-Affarijiet Ekonomici u Monetarji u Politika Industrijali
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Sottokumitat dwar l-Affarijiet Monetarji